Skocz do zawartości

[West 2st Round] Golden State Warriors - Portland Trail Blazers


Tasma

  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Warriors - PTB

    • Warriors - PTB 4:0
    • Warriors - PTB 4:1
    • Warriors - PTB 4:2
    • Warriors - PTB 4:3
      0
    • Warriors - PTB 3:4
    • Warriors - PTB 2:4
      0
    • Warriors - PTB 1:4


Rekomendowane odpowiedzi

komentatorow (i niestety JVG byl wsrod nich) chyba pogielo z tymi zachywtami nad Lillardem. koles nie istnial dopoki CP3 byl zywy, a teraz ma hot mecz to ci leca z tekstami ile to glosow na MVP dostal, albo czy jesli zamienimy jego z Currym to bedzie jakas roznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że swoje Lillard zrobił..

 

Blisko 42 minuty na boisko, 40 punktów i ponad 50% skuteczność.. Przypominając, że są to półfinały konferencji, gdzie grają oni z potężną ekipą z Oakland.

 

Miło zaskakuje również McCollum.. PTB mają potencjał i kto, by przypuszczał, że trafią do ścisłej czwórki na silnym zachodzie? Pewnie mało kto. :)

 

Oby tylko przez lato tego nie zaprzepaścili i w przyszłym sezonie zobaczymy te same, a nawet lepsze Portland. Byłoby bardzo ciekawie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z taka gra Livingstonow i Harrisonow to nawet monster game Greena nie starczy.

Nie bardzo rozumiem co można miec do livingstona dającego 10 asyst w 25 minut?

Koledzy świetnie trafiali więc podawał a nie rzucał. To co rzucił trafił połowę więc w czym problem?

 

Powtórze się - PTB to dla mnie ubogie GSW, a dziś zagrali w ataku tak że przymiotnik "ubogie" można sobie darować.

GSW grali nieźle w ataku, Thompson a szczególnie Green trafiali a Portland po prostu trafiało lepiej. To tylko jeden mecz ale Lillard praktycznie zagrał na takim poziomie na jakim gra Stefan i myślę że Curry by im dziś nie pomógł wygrać. Rzuciłby swoje odbierajac część rzutów Greenowi i Klayowi i niewiele by się zmieniło bo Ci dwaj trafiali na dobrym procencie.

Mam wrażenie że coraz więcej zawodników w lidze zaczyna trafiać z ośmiu metrów, a zespoły w PO rzucają o wiele więcej trójek niż w RS.

Obecnie w play-offs juz ponad 30% rzutów to trójki.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PTB jeszcze w tych PO u siebie nie przegrali. Widać, że tam wchodzą na wyższy poziom. Więc mnie porażka nie dziwi. Decydujący mecz przed nimi. Jak przegrają to rybki, a jak wygrają to mają całkiem niezłe szanse odwrócić rywalizację. A drugi mecz w Oracle pokazał, że przy dobrym dniu mogą mecz na wyjeździe wyrwać. Nadal zdecydowanym faworytem GSW, ale podoba mi się zadziorność Portland i są niewygodnym rywalem dla kolejnego rywala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ścisłej czołówki mówisz? Chodzi Ci o fakt, że są w drugiej rundzie w sporej mierze dzięki temu, że Clippers się połamali, czy jak? 

Ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha!

Blazers są w drugiej rundzie bo połamali się CP3, Griffin, Exum, Gallinari, Gordon, Evans, Holiday, Bledoe, Conley, Gasol, Kobe, Lawson się rozpił, Dirk jest stary, Deron i Felton grubi, Brodacz nie broni a Howard jest głupi, w Sacramento nie potrafią wybierać w drafcie, a Timberwolves to Timberwolves.

Gdyby nie to, ten szrot szorowałby dno ;-)

 

 

Fak, zapomniałem o wpływie kardaszianek

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha!

Blazers są w drugiej rundzie bo połamali się CP3, Griffin, Exum, Gallinari, Gordon, Evans, Holiday, Bledoe, Conley, Gasol, Kobe, Lawson się rozpił, Dirk jest stary, Deron i Felton grubi, Brodacz nie broni a Howard jest głupi, w Sacramento nie potrafią wybierać w drafcie, a Timberwolves to Timberwolves.

Gdyby nie to, ten szrot szorowałby dno ;-)

 

 

Fak, zapomniałem o wpływie kardaszianek

 

Fajnie, że się starasz, ale Blazers w dalszym ciągu nie są w ścisłej czołówce zachodu, nieważne ile miłości dasz Lillardowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że fani PTB na tym forum pod są najmniej obiektywni jeśli chodzi o ocenę swojego zespołu. Naprawdę ciężko wierzyć w to, że ze zdrowym CP3 odprawiliby Clippers. Mocne. 

wypraszam sobie 

edit: po dłuższym namyśleniu napisałbym to inaczej. To znaczy lubie Moe, Aminu czy tam Plumlee (davisa nie lubie) ale to siurki, takie mikro siurki. Do takich miekki siurków w pełnym skladzie z CP3 czy Ry  Ry Ryżym nie maja startu.Do tego dochodzi Jordan nie z bulls i byśmy sie nie podniesli. Troszke pokory, bez flamastra w reku. Tylko czysta kalkulacja Na papierze i pod wzgledem skilla bylismy slabsijszyyyy whui.

Przeszło, to przeszło - ok. 

Jak mi slowianski bog parzingod swiadkiem, zycze im kolejnego winu w Rose Garden :D  ale team bez Currywy dam nam rade, dojebią nam Boys i tutaj nie chodzi sentymenty. Warriors wygrajo- bez dwóch zdan. Czekajmy na udane lato i kąski z FA. 

Ciepło pozdrawiam.

Edytowane przez tegotamtego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że fani PTB na tym forum pod są najmniej obiektywni jeśli chodzi o ocenę swojego zespołu.

 

Już, któryś raz czytam taki tekst nie mający żadnego związku z rzeczywistością. Ponawiam więc swoją prośbę.

 

Przejrzyj proszę wątki dotyczące PTB, były 3 i to dość krótkie. Poszukaj pyszałkowatych wypowiedzi kibiców Blazers na temat awansu do PO, o mianowaniu Lillarda MVP, porównań Lillarda do Kury, o pewnym przejściu Clippersów i może jeszcze Warriors. Ja nie kojarzę żadnego. LAFowi się nie udało, może tobie się uda coś wykopać.

Za to pamiętam wypowiedzi kibiców innych drużyn przed sezonem co powoduje, że obecny ból tyłka co niektórych dodatkowo mnie bawi.

Osobiście liczyłem na około 35 wygranych, rozwój młodzieży, brak awansu do PO w utrzymanie wyboru w drafcie. Serię z LAC obstawiałem 4-2 bo liczyłem, że Clippers się obsrają albo połamią. Z Warriors obstawiłem 2:4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.