Skocz do zawartości

[West 2st Round] Golden State Warriors - Portland Trail Blazers


Tasma

  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Warriors - PTB

    • Warriors - PTB 4:0
    • Warriors - PTB 4:1
    • Warriors - PTB 4:2
    • Warriors - PTB 4:3
      0
    • Warriors - PTB 3:4
    • Warriors - PTB 2:4
      0
    • Warriors - PTB 1:4


Rekomendowane odpowiedzi

PTB i tak są mega do przodu. Mieli nie wejść do PO, szorować dupskiem dno, bić się o wysoki pick a tu proszę. Wchodzą z 5 seed. Fakt, z Clipsami mieli fart że się CP3 połamał. Griffin by tu obrazu serii nie zmienił imo gdyby grał. To dla mnie taka ciamciaramcia, żaden all-star i widzieliśmy jak LAC grało bez niego.

 

Są w drugiej rundzie i jest spoko ale nie przeceniajmy ich. Wszak sam Lillard powiedział że nie mają żadnego all-stara w team ;).

 

I jeszcze jedno. Przed RS odpadło 4/5 S5. Fajnie się patrzy teraz że tylko LMA się ustawił.

 

- Wesley - out 1 runda

- Batum - out 1 runda

- LMA - no ok, SAS i duża szansa na misia

- Lopez - ekhm :D trójkątów mu się zachciało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GSW 4-1

 

Co ciekawe Blazers sa jedyną nierozstawioną drużyną która awansowała do 2 rundy. Gdyby nie kontuzja CP3 i Griffina to cała 8 faworytów by weszła.

 

To jaki bylby wynik tej serii z PTB  gdyby nie CP3 i Griffin?

Edytowane przez lucero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam posty fanów zespołu z Portland to :

 

- Lillard MVP (over Curry oczywiście)

- Plumlee najlepszy wśród centrów

- Clippersi bez CP3 grają tak samo jak z CP3

- Zespół bez HoF'a i All-Stara jest taki sam jak z nimi

 

Zapytaj mnie co wnioskuję z Twoich postów o Clippers  ;)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plumlee jest bardzo mizerny

wyszło mu kilka spotkań z LA no i co ? został dymany przez Boguta aż miło.
Ten gość ma ręce z drewna

kompletnie nic nie potrafi trafić poza dunkiem na czysty kosz

choć i to nie zawsze się udaje

nie wspominając o tym że często z silniejszymi podkoszowymi zostaje po prostu niszczony doszczętnie
to nie jest center dla poważnej playoffowej drużyny.

a asysty robi tylko dlatego, że inaczej akcje wykończyć nie umie (czyt. ma 1v1 pod koszem to wycofuje do tyłu ze względu na swoją ułomność ofensywną)
 

Edytowane przez jadowitazmija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widze aby ktos sie tutaj zachwycal Plumlee wrecz odwrotnie. Jak juz chcemy byc jednak obiektywni to proponuje spojrzeć na pensję tego goscia co jest specjalista od airballi z osobistych a Plumlee. Rownie dobrze mozna porownywac malucha z Porsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam posty fanów zespołu z Portland to :

 

- Lillard MVP (over Curry oczywiście)

- Plumlee najlepszy wśród centrów

- Clippersi bez CP3 grają tak samo jak z CP3

- Zespół bez HoF'a i All-Stara jest taki sam jak z nimi

 

Gdzie Ty to wyczytałeś? Pytam serio. Na pewno nie na tym forum.

Chyba, że sam doszedłeś do takich wniosków po serii z Clippers ;-)

 

 

Ale tak patrząc to CP3 jest HoF'em ?

 

Według mnie tak , to on ciągnął zespół pod nieobecność Griffina , na boisku jest prawdziwym generałem (jak Tony Parker w Spurs) i do tego w ważnych momentach bierze piłkę pod pachę jak prawdziwy lider zespołu. Do tego dobrze broni (potrafił bronić Curry'ego i Duranta) , dużo widzi na boisku i jest jednym z lepszych podającym w lidze.

 

Wszystko prawda. Zapomniałeś tylko dodać, że jest boiskowym cwaniakiem grającym nieczysto. Na czym często korzysta ale tym razem przesadził i połamał sobie łapę, przez co jego zespół przegrał ze zbieranina odpadków, która powinna szorować dno ligi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak patrząc to CP3 jest HoF'em ?

 

Według mnie tak , to on ciągnął zespół pod nieobecność Griffina , na boisku jest prawdziwym generałem (jak Tony Parker w Spurs) i do tego w ważnych momentach bierze piłkę pod pachę jak prawdziwy lider zespołu. Do tego dobrze broni (potrafił bronić Curry'ego i Duranta) , dużo widzi na boisku i jest jednym z lepszych podającym w lidze.

 

Pytasz czy najlepszy PG przez przeszło dekadę, który nie wychodzi od 10 lat z TOP10 jest HOFem?

 

Parkera to on zjada na śniadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul gra od kilku lat z TOP3 defensywnych centrów, TOP3 PF, najlepszym 6 zawodnikiem ligi i nie osiąga więcej niż Lillard ze szrotem ;-)

A co Lillard osiagnal z Aldridgem?

Bez przesady

Bo teraz piszesz jakby Blazers mistrzostwo wygrali a poki co awansowali do 2 rundy dzieki kontuzjom (Tak, nie przeszliby Klipeerow ze zdrowym krzysiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem niczego przeinaczyć. Nie pamiętam słowo w słowo, ale kilka osób się wypowiadało na ten temat.

 

Dla mnie znamienne jest to, że Warriors nadal wymiatają w ataku, mimo, że przez większość czasu w play-off grają bez MVP.

 

taka, dobra, gra Warriors to lekki wrzód na nosie na całej kampanii GOAT Curry'ego, ale jak ktoś wyżej wspomniał - dobrym makijażem dla niego jest to, że za rywali mają do tej pory: DLeague Rockets i happy to be here Blazers

 

 

swoją droga - to już drugi rok z rzędu, gdzie koszykarscy bogowie opierdalają nas z najlepszym pojedynków:

 

Westbrook minął się o PO o włos, Clippers zrobili collapse dekady, teraz połamany Paul, połamani Cavs i nawet nie dostaliśmy lekkiego pocieszenienia w postaci Beverley vs Curry, bo raz zepsuł się jeden, a teraz drugi.

 

ech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Lillard osiagnal z Aldridgem?

Bez przesady

Bo teraz piszesz jakby Blazers mistrzostwo wygrali a poki co awansowali do 2 rundy dzieki kontuzjom (Tak, nie przeszliby Klipeerow ze zdrowym krzysiem)

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Paul nie awansował z Clippers wyżej niż do II rundy więc nie wiem skąd Ci się to mistrzostwo wzięło.

Lillard z Aldridgem osiągnął tyle ile Paul z Griffinem.

Lillard z Harklessem osiągnął tyle ile Paul z Griffinem ;-)

A jeśli chodzi o kontuzje, to możemy sobie pogdybać, że zdrowy Leonard rozciągałby grę skuteczniej niż Harkless przez co Lillard nie odbijałby się od podkoszowych rywali. A co w zeszłym sezonie osiągnęliby Blazers z Matthewsem to ho ho.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkimi pierścieniami na palcach? Dość ryzykowne :smile:

 

Zawsze jak ktoś rzuca argument z pierścieniami to mam ochotę rozwalić najbliższą rzecz pod ręką...

 

A czemu? Bo często słabi gracze po nie sięgali dzięki splotowi okolicznościowi, a wybitnym odbiera się splendor i wiecznie umniejsza. I to nie tyczy się tylko CP3, ale też dla przykładu Nasha, Stocktona, a nawet Barkleya.

 

Kto z ręką na sercu tworząc swój dream team wziąłby Parkera nad CP3?

 

Natomiast dyskusję o wyższości nad ubogą wersją Mike Bibby'ego sobie odpuszczam, bo sama teza jest nazbyt irracjonalna.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacku nie bój nic - gwiazdy na niebie mi pokazały, że mecz nr 2 jest do wzięcia

 

 

Portland zupełnie nie mieli intensywności playoffowskiej w pierwszym meczu. W miarę cięzka seria z Clipps i od razu wyjazd do najlepszego teamu hm hm.

 

Mysle jednak, że przy mordowaniu się o zbiórę i bezkompromisowość może im dać 1-1, a później się zobaczy


Zawsze jak ktoś rzuca argument z pierścieniami to mam ochotę rozwalić najbliższą rzecz pod ręką...

 

 

 

Kurde czasami byś się przydał do rozłupywania orzechów laskowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.