Skocz do zawartości

[West 2st Round] Golden State Warriors - Portland Trail Blazers


Tasma

  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Warriors - PTB

    • Warriors - PTB 4:0
    • Warriors - PTB 4:1
    • Warriors - PTB 4:2
    • Warriors - PTB 4:3
      0
    • Warriors - PTB 3:4
    • Warriors - PTB 2:4
      0
    • Warriors - PTB 1:4


Rekomendowane odpowiedzi

No to GSW - normalnie "szok", wbrew proroctwom to nie był taki spacerek dla Warriors. PTB to fajna drużyna skonstruowana podobnie do Warriors, ale nie mają łatwych rozwiązań w ataku i to się trochę na nich mści.

 

Jeśli martwimy się o obronę Cavs, to martwimy się też o obronę Warriors po tej serii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam trochę o tą obronę GSW się martwię. Dupy nie urywa. Szczególnie na obwodzie. Za to trzeba powiedzieć, że Portland jak na swój roster, zagrało wybitną serię i jest coś w tym, że są trudnym match upem dla Warriors. Zaryzykuje stwierdzenie (czym pewnie rozpocznę kolejną gównoburze) że Clips ze zdrowymi Blakiem i CP3 nie ugrali by w tej serii więcej. Przypominam, że to Portland miało świetną końcówkę sezonu. Od ASG wykręcili wynik na poziomie Warriors.

Za to podtrzymuję, że kto wygra WCF wygra ligę. 8-0 nie robi na mnie wrażenia, ba nawet 12-0 Cavs nie przekona mnie do postawienia na nich w finale. No chyba że zagrają z OKC, a cudownie odnaleziony ostatnio mózg RW znowu się zagubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam trochę o tą obronę GSW się martwię. Dupy nie urywa. Szczególnie na obwodzie.

Zobaczymy jak będzie, ciężko wyrokować na podstawie tej serii, bo w każdej kolejnej matchupy i sposób grania drużyny przeciwnej będzie inny. Co do perimeter, to nie ma chyba innej drużyny w NBA, która ma tak mocny backcourt (oczywiście poza GSW), bo zarówno Dame, jak i CJ stanowią mega zagrożenie na obwodzie. Póki co w końcówkach obrona jest, wyciągają te mecze właśnie obroną i Stefanem, czyli tak, jak powinno być. Najważniejsze teraz, to żeby Bogut się wykurował, bo czy w serii ze Spurs, czy Thunder (szczególnie) będzie potrzebny pod koszem.

 

Gratulacje dla Portland za postawienie się i walkę. Zabrakło zimnej krwi w końcówkach spotkań i jeszcze jednej opcji w ataku tak na prawdę. Obie drużyny mają ogromny potencjał ofensywny i zarówno w RS, jak i teraz wyniki punktowe były wysokie, ale już nie pierwszy raz okazało się, że pójście na wymianę ciosów z Warriors nie przynosi sukcesów. Oczywiście ponad pół serii nie grał Steph, a jak widać w końcówkach meczów jest niezastąpiony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam trochę o tą obronę GSW się martwię. Dupy nie urywa. Szczególnie na obwodzie. Za to trzeba powiedzieć, że Portland jak na swój roster, zagrało wybitną serię i jest coś w tym, że są trudnym match upem dla Warriors. Zaryzykuje stwierdzenie (czym pewnie rozpocznę kolejną gównoburze) że Clips ze zdrowymi Blakiem i CP3 nie ugrali by w tej serii więcej. Przypominam, że to Portland miało świetną końcówkę sezonu. Od ASG wykręcili wynik na poziomie Warriors.

Jeśli chodzi o to jak zbudowani są obecni Blazers to Warriors bardziej im pasują niż np. Clippers gdzie Paul siedzi na Lillardzie a DAJ i Griffin (zdrowy) rządzą pod koszami. Oczywiście odpowiednie rozłożenie akcentów nie wygrywa jeszcze meczów.

Ja bym się o GSW nie martwił. Nie wierzę, że mogą przegrać 4 mecze w serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęście już po serii i nikt poza Bogutem nic nowego nie złapał. Portland się postawiło ale dobrze że już po wszystkim. każdy mecz to ryzyko połamania przed najważniejszymi meczami

 

-----------------------

 

w finale konferencji wolę trafić na San Antonio. OKC wydaje się trudniejszym rywalem i się rozkręcają. niestety myślę że wyrzucą SA z zabawy i to z nimi przyjdzie się nam mierzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.