Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2016/17


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tym razem w oderwaniu od tematu z pewnym ogłoszeniem, ale też prosiłbym nie potraktować tego jako spam.

 

Mianowicie - w lidze funckjonującej dokładnie na tych samych zasadach co tutaj, tylko na sznurku, są wolne miejsca:

 

http://sznurowadlo.pl/viewforum.php?f=50

 

Tam można znaleźć i regulamin i listę uczestników. Wolne miejsca są trzy. Przewiduję minidraft, także zapraszam, jakby komuś podpasowała podobna formuła i chciałby w jeszcze jednej lidze wziąć udział. Wszelkie zapytania oczywiście można słać na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć, Panowie w związku z tym że draft rozpoczęty a i z salary trzeba szybko schodzić u mnie na liście transferowej są:

 

Rondo

Hassan

(za tych dwóch Panów oczekuję dobry asset, najprawdopodobniej sprzedam jednego z tej dwójki, chyba że będzie dobra propozycja to pójdą hurtem)

 

 

Dirk

Zaza

(Praktycznie za frytki - choć swoją wartość mają, oferta szczególnie dla grajków którzy posiadają dalekie nr. draftowe lub grajków z jakimś potencjałem o wadze ok 15-25 fpp)

 

 

nie czajcie się, każda oferta zostanie rozpatrzona :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.