Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2016/17


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Offsesason dość bogate i wiele się dzieje, ale akurat dla mnie wiele nie zmieniło, choć jeśli tak, to bardziej na minus. Aminu przybył rywal w postaci Turnera, choć patrząc na to co grał w PO, to tą 30 mieć chyba powinien. Amir staci na Horfordzie pewno bardziej, a Hilla raczej wyoutuję, by zejść z salary. I to by było na tyle. U liderów - Hassana, Reggiego, Khrisa i Bledsoe na razie status quo.

A z GSW prognozuję, najbardziej straci Klay, a chyba najmniej jednak Draymond, bo Klay bazował na pkt i trójkach, a Dray dalej będzie zbierał i dostarczał piłki partnerom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie klepnalem zadnego trejdu w offseason, a mi przybylo jednego MVP!

.

.

.

Z Summer League ;-)

 

Tylko, ze jednoczesnie stal sie trzecim rozgrywajacym w depth charcie druzyny... zonk. Tak to jest z losami na loterii...

 

 

A skoro juz po glownej czesci offseason to kto tam istotnie zyskal, a kto stracil na zmianach w NBA?

Tak na pierwszy rzut oka to wg mnie przegranymi sa Chytruz, lorak, Findek i Roger, wygranymi Krzemo i marcos, a reszta gdzies pomiedzy glownie w okolicach "meh".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A propos draftu rookie.

 

Z powodów wakacyjnych w tym roku draft rozpocznie się 17 września (sobota). Z tego też powodu czas na wybór zostaje skrócony do 24h. Jak ktoś ma jakieś ale co do tych 24h, to niech mi zarzuci na pm tel, to go poinformuje po poprzednim wyborze, że jego kolej.

 

Moglibyśmy w sumie zacząć draft 1 września, ale wolałbym jednak mieć nad tym kontrolę, by potem po dwóch tygodniach nieobecności nie mieć burdelu w składach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

muszę obniżyć salary więc czekam na oferty

 

Ish Smith 28 40,90 
Zach Randolph 35 40,35 
Deron Williams 32 38,90 
Zaza Pachulia 32 35,55 
10 Taj Gibson 31 34,00 
11 Cole Aldrich 28 24,70 
12 JaMychal Green 26 22,85 
13 Salah Mejri 30 16,70 
Picki: Sacramento Kings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waży mało,więc można zaryzykować,ale czy pick 9 to nie za dużo????

W prozni byc moze, ale drafty nie sa sobie rowne, wiec to zalezy od opinii o graczach spoza czolowki... ja bym wzial z tym pickiem jakis los na loterii z duzymi szansami na wywalenie w listopadzie, wiec uznalem to za atrakcyjna cene.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.