Skocz do zawartości

Kolarstwo


matek

Rekomendowane odpowiedzi

I c***, Kwiato odpuszcza TdP. 

Dziwna decyzja, bo po tym upadku w kolejnych dniach napierdzielał treningi aż miło. 

Do kompletu na ten sezon brakuje jeszcze, żeby wypadł z MŚ przed wyjazdem. Sezon pełen rozczarowań, Amstel jedynym promykiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba docenić to co zrobiła Niewiadoma. Cały wyścig praktycznie w tOP3. Jechała mega mądrze nie będąc faworytka ukończyła na podium kontrolując wyścig. Wiadomo ,ze Holenderki to jest w ogóle inny poziom .  Piękne dwa ostatnie etapy... Jakoś nigdy nie miałem jej jako kogoś kto może stawiać na podium wielkich tourów ale może dzięki niej polskie kolarstwo nie będzie takie smutne bo następców Majki czy Kwiato to ja nie widzę

W sensie wiem ,że była druga na Giro ale jakoś dla mnie ona była zawsze od klasyków 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam najbardziej podobało się, jak śmigała z tą rozpiętą koszulką :) nie było problemu z namierzeniem jej w peletonie. 

Świetna jazda, piękny podjazd wczoraj, jeden z moich ulubionych do oglądania. 

2 godziny temu, ely3 napisał:

jako kogoś kto może stawiać na podium wielkich tourów

Bo i babki nie mają wielu okazji do pokazywania się w takich wyścigach. 

Czekam, kiedy Kasia wygra moje ulubione Strade Bianche. Ma na to papiery i byłoby szkoda, gdyby chociaż raz się nie udało. Tak samo La Fleche Wallonne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia nabiła oglądalność jazdą z rozpiętą koszulką ;)

A na poważnie - bez niej nie byłoby takiego zainteresowania. Plus brakowało innych wyścigów w tym okresie. Sam włączałem w tle bardziej żeby coś leciało i uważniej oglądałem końcówki. 

Sprinterskie etapy u kobiet są fatalne do oglądania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Me Myself and I napisał:

fajnie że sprowadziłes temat zrównania płci do rozpiętej koszulki 🤦

Czego  ? 

Jakiego zrównania ? O co chodzi ?

Gdyby kolarki jeździły nago a zamiast siodełek miały wibratory to z pewnością kilka pierwszych etapów miałoby większą oglądalność niż męskie wyścigi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Sebastian napisał:

Czego  ? 

Jakiego zrównania ? O co chodzi ?

Gdyby kolarki jeździły nago a zamiast siodełek miały wibratory to z pewnością kilka pierwszych etapów miałoby większą oglądalność niż męskie wyścigi.

 

A finisze byłyby ze hej. 

Nagle zapragnąłem aby były taki wyścigi. 

Z ciekawości bym tez poszedł na taka męska wersje aby zobaczyć Lance’a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.