Skocz do zawartości

Kolarstwo


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Brawo Merlier 💪 trafnie obstawiłem przed etapem na wkręconych w kolarstwo :)

Pięknie MvdP rozprowadzał, w pewnym momencie aż za mocno chyba heh. Ogólnie rozpierdol, na szczęście Alaphilippe w czołówce, Kwiato też cały i zdrowy. Szkoda, że aborygen podciął Sagana na samym końcu, pech. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra nie wiem jak ktoś może się cieszyć po takim etapie. Gesink już się wycofał. Haig się wycofał. Upadek Roglica wyglądał dziwnie bo jakby go ktoś popchnał. Ewan też dziwnie upadł bez kontaktu i złamał obojczyk... Chyba ,że mu ktoś najechał na tylne koło bo upadek dziwaczny.

Wycofał się 10 gracz.... Soler się wycofał. DeMare oberwał. Thomas też .... Idź pan w cholere, Tu jak na razie wiecej przypadku niż rywallizacji sportowej ....

A jeszcze z tego co czytam to Thomas ma wybity bark wiec nie wiadomo jak to dalej będzie wyglądać. Sagan czy Roglic są mocno poharatani...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, ely3 napisał:

Upadek Roglica wyglądał dziwnie bo jakby go ktoś popchnał. Ewan też dziwnie upadł bez kontaktu i złamał obojczyk

Ewan szedł mocno ryzykownie bokiem, najpierw lewą, później próbował prawą, liznął koło i cześć. Sam jest sobie winien, a jeszcze podciął Sagana. Dobrze, że nie spowodował przy okazji upadku Merliera. 

Skoczek i jego team leżą w prawie każdej kraksie, ale akurat ich sytuacja mi wisi. Doszukiwanie się jakiegoś popychania? Ely... 

44 minuty temu, ely3 napisał:

Masakra nie wiem jak ktoś może się cieszyć po takim etapie.

Wyścig jedzie dalej, nikt nie będzie się oglądał na innych. 

Moi ludzie cali i zdrowi. Po stronie strat mam dziś tylko upadek Sagana, ma jakieś rozcięcie na biodrze. Świetnie się ratował, tak na marginesie. Rower też szybko zabrał na bok, żeby inni nie wpadli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Roglica, pewnie spokojnie top3 by najechał, a pewnie byłby jedynym, który Pogacarowi może zagrozić. No nic, pozostaje liczyć, że mimo tych obcierek ogarnie, plus, że Carapaz w górach będzie tak mocny jak na Vuelcie bo inaczej wydaje sie, że Pogacar zrobi b2b bez problemu (oczywiście jeśli nie położy się w krasie). Nie lubię jak któryś z top10 kolarzy leży w krasie a co dopiero top2. Dla rywalizacji o żółtą w Paryżu już lepiej żeby jacyś aktorzy drugiego planu walczący o etapowe wygrane nic nie znaczące dla najlepszych kolarzy już leżeli jak np. Alaphilippe, który coś tam poszaleje, wygra jakieś januszowe etapy ale każdy wie, że jest niegroźny dla najlepszych niż taki Roglic. 

Edytowane przez Angrilu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, matek napisał:

Doszukiwanie się jakiegoś popychania? Ely... 

To popatrz na powtórki.. Dam widac najpierw ruch ręki Colbreliego potem leci Roglić .Wiadomo ,że to raczej przypadkowe niemniej masz na ostatnich 12 km 4 kraksy z czego 3 bo organizaotrzy zorganizowali wąskie zjazdy.

W ogole w czasie transmisji mówili ,że strefa ochronna to 7km a Pogacar leżał na 5 do mety. Dojechał z 30 sekundową stratą i nic nie wyrównali.

Thomas nie wiadomo jak dalej da rae ale w górach to już tylko pomocnik. Hirschi wygląda jakby się miał wycofać lada dzień Dużo kraks...Thomas się wylożył i ściął kolarzy Jumbo . Pogacar leżał. Połowa movistaru także. To przypomina zeszłoroczne Giro gdzie z tego powodu było nudno jak cholera

23 godziny temu, matek napisał:

Wyścig jedzie dalej, nikt nie będzie się oglądał na innych. 

Moi ludzie cali i zdrowi.

A tu Ciebie nie rozumiem tak jak nie rozumialem Twojej radości ,że kobieta z kartonem skosiła kolarza Jumbo. Wypadek to wypadek ... Już raz ci Alapolak upadł za motocyklem. Oby karma nie powtórzyła się... Ja tam nie cieszę ,że leżą moi Twoi itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, ely3 napisał:

widac najpierw ruch ręki Colbreliego potem leci Roglić

Widocznie nie tylko ja go nie lubię :P

45 minut temu, ely3 napisał:

W ogole w czasie transmisji mówili ,że strefa ochronna to 7km

Mówili, że organizatorzy na nic takiego się nie zgodzili i jest standardowe 3 km. 

46 minut temu, ely3 napisał:

tak jak nie rozumialem Twojej radości ,że kobieta z kartonem skosiła kolarza Jumbo

Żadnej radości nie prezentowałem, napisałem tylko że akurat na nich trafiło. 

Ogólnie śmiechu warte te narzekanie na końcówkę wczorajszego etapu. W wyścigach wiele razy są trudniejsze końcówki, z karkołomnymi zjazdami, ale na klasykach nikt słowa nie piśnie. Pchają się na siłę do przodu i taki jest efekt. Przecież tę końcówkę każdy znał, wiedzieli że jest kręta. Kwiato pierwszorzędnie przeprowadził Carapaza z przodu aż do ostatniego kilometra, mieli to świetnie rozpracowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy właśnie poznaliśmy zwycięzcę tegorocznego TdF? 1,5 min na tym etapie i widoczna forma Tadeja chyba odbiera konkurentom chęci na walkę... Wiadomo, że to początek i do zaliczenia będzie jeszcze kilka kultowych pojazdów oraz ITT, ale trochę w szoku jestem po dzisiejszym etapie. Ten chłopak może seryjnie wygrywać wielkie toury o ile nie złapie kontuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dannygd napisał:

Czy właśnie poznaliśmy zwycięzcę tegorocznego TdF? 1,5 min na tym etapie i widoczna forma Tadeja chyba odbiera konkurentom chęci na walkę... Wiadomo, że to początek i do zaliczenia będzie jeszcze kilka kultowych pojazdów oraz ITT, ale trochę w szoku jestem po dzisiejszym etapie. Ten chłopak może seryjnie wygrywać wielkie toury o ile nie złapie kontuzji.

No cóż na tym etapie widać kto jest faworytem i jest to niezmiennie dwójka Pogacar-Roglić. Primox jest poharatany więc nie miał dziś pełni sił ale za to Jumbo jest mocne. Pogacar sam w sobie jest niesamowity ale widać ,że pomocników ma słabych albo poobijanych jak Hirschi.. Tadej lepiej jeździ na czas, Roglić chyba lepiej w górach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marzec napisał:

Akurat nie oglądałem i nie mam jak obejrzeć powtórek. Cos się stało roglicowi że taka strata? 

Ewdietnie cierpiał z bólu, Widać jednak ten wypadek sprzed kilku dni dał znać.... A jutro i pojutrze lzęj nie będzie... Nawet było widać ,że decycją Roglica Jumbo nie czekało na niego tylko liderzy jechali na siebie. Roglic z tego co mówili komentatorzy z bólu nie spał ostatnie noce więc raczej nie dojedzie. Thomas też wygląda tak sobie

Ale to co robił Mohorić szacun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.