Skocz do zawartości

Kolarstwo


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy tak mówił, z Lafaferem nie rozmawiałem, może tutaj gościu trochu rozdmuchał sytuacje ale wyjaśnił tamten etap.

 

Wczoraj tez mi to dziwnie wyglądało masz 2 gości z zespołu i twój pomocnik jedzie przed tobą 5 metrów nawet na metę nie wjechali razem.

 

To ze Almeida odchodzi pewnie tez tu nie pomaga.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, szogo napisał:

Nie wiem czy tak mówił, z Lafaferem nie rozmawiałem, może tutaj gościu trochu rozdmuchał sytuacje ale wyjaśnił tamten etap.

 

Wczoraj tez mi to dziwnie wyglądało masz 2 gości z zespołu i twój pomocnik jedzie przed tobą 5 metrów nawet na metę nie wjechali razem.

 

To ze Almeida odchodzi pewnie tez tu nie pomaga.

 

 

Generalnie to Remco nie powinien mieć pretensji o brak wsparcia. Facet wraca po kontuzji, formę ma średnią - o czym wiedzą kolarze z drużyny bo przecież trenują razem i zostaje liderem niejako na siłę, tylko dlatego, że jest Belgiem. Na wyścigu niespodzianek nie ma. Remco odpada zawsze gdy tylko tempo rośnie.  Stąd kolarz, który i tak stamtąd znika olewa go i pokazuje kierownictwu drużyny, że ich decyzje są idiotyczne.  Pamiętam sytuację gdy Froome jako pomocnik odjeżdżał pod górę Wigginsowi a później czekał machając głową. Sky wyciągnęło wtedy dobre wnioski, ciekawe czy w Deceunick to potrafią, chociaż tu operacja jest bardziej skomplikowana bo trzeba po prostu ściągnąć dobrego górala a Remco dać czas na spokojny rozwój. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, szogo napisał:

Wczoraj tez mi to dziwnie wyglądało masz 2 gości z zespołu i twój pomocnik jedzie przed tobą 5 metrów nawet na metę nie wjechali razem.

 

To ze Almeida odchodzi pewnie tez tu nie pomaga.

A może sobie czas powiedzieć ,że Remco nei ma szans na TOP10 tego wyścigu a Almeida ma.. Ba gdyby nie musiał zostawać na każdym poważnym etapie to dziś byłby wyżej od Remco albo coś koło niego.

Rmco na szutrach odpadał na zjazdach. Widać ,ze on ani technicznie ani fizycznie nie jest przygotowany. Jak możesz komuś pomóc na zkazdach? Almeida zostaje mu pomagać na każdym podjeździe ostatnio ciągnął go na Bagno. Tak naprawdę Deceuninck tą taktyką marnują sobie TOP10 tego wyścigu. A może i TOP 5 bo spośród górali lepiej wygląda obecnie tylko Buchmann, Bernal, Własow i Yates. Ciccone to gdzieś poziom właśnie Almeidy a Caruso to w sumie ciekawostka bo chyba jeszcze ani razu nie próbował atakować i jakoś tak dojeżdża

2 lata temu na TdF Ineos zmienił lidera i zamiast Thomasa postawili na Bernala bo był mocniejszy. Teraz to samo powinno zrobić Deceuninck bo Remco w Alpach to już w ogóle padnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zjeździe tracił wczoraj na szutrach to już na pierwszym odpadał.

Suma samum piszecie prawdę tylko co innego mówił Patrick przed Giro, on sam poniekąd sabotuje drużynę, nie wiem chce pokazać cos Almedzie? (mogl go nie brac skoro odchodzi)

Skoro Remco jest słabszy to powinni jechać na Almeide a nie cudowac tak jak mowil przed Giro.

 

tps://naszosie.pl/2021/05/08/patrick-lefevere-joao-almeida-opusci-nasz-zespol-po-zakonczeniu-sezonu/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etap do oglądania się nie nadawał, ale Bernal jest wielki. 

Yates odpadł, wielu chyba liczyło na więcej od niego. 

Co ja piszę, że chyba, wielu uważało że nie marnuje sił czekając na duże góry z atakiem. 

Co ja piszę, że chyba, wielu uważało że nie marnuje sił czekając na duże góry z atakiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ uczepiłeś się tego Remco i sprowadzonego do roli pomocnika Almeidy. 

Przed wyścigiem było powiedziane, że kto pierwszy straci, ten będzie pomagał. Na czwartym etapie Almeida w c*** stracił i role w zespole zostały ustalone. 

Remco szkoda, ale został rzucony na głęboką wodę po tej kontuzji. Pogoda go dobiła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mogłoby nie padać do końca etapu, chociaż zapowiadali deszcz. 

Chciałbym po tych dwóch etapach koszulki dla Alaphilippe, co jest jasne. 

Poza tym chciałbym, żeby MvdP coś wygrał zanim się wycofa, ale żeby nie kolidowało mi to z poprzednim punktem :)

Zielona oby Sagan. 

Generalka tradycyjnie jestem za Ineos. 

Fajnie, że już zaczęli, jakoś czekałem. 

O k****, co za kraksa :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alaphilippe też oberwał w pierwszej kraksie, wjechali w niego. 

Zakrwawiona noga świetnie wyglądała w tej walce na końcówce :)

Dodatkowo koleś, który jechał przed nim na początku podjazdu, puścił koło lokomotywek Quick Step i musiał szarpnąć wcześniej niż raczej było w planie. 

Ja happy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, matek napisał:

Alaphilippe też oberwał w pierwszej kraksie, wjechali w niego. 

No ale wtedy peleton jednak poczekał na wszystkich tak naprawdę więc nie miało to konsekwencji choć pewnie jutro czy za dwa dni może dać znać ...Ale w tej drugiej spowodowało ,że niektórzy mają straty po 5-6 minut

Soler pewnie i Hirschi się wycofają bo widać ,że dojechali raczej siłą woli... Jumbo w ogóle jest rozbita bo i Kuss i Martin mocno oberwali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie poszedł MvdP, szacunek za dwa takie ataki :)

Alaphilippe niestety stracił koszulkę, ale na szczęście drugi z moich ludzi przejmuje, nie ma biedy. Ogólnie jestem dziś zawiedziony Quick Stepem w końcówce, pogubili się przy pierwszym przejeździe przez metę, rozsypali kompletnie. Nie udało się wyprowadzić Juliana jak wczoraj, sam musiał się przebijać i brakło sił. 

Dobrze, że dziś bez kraks. 

Premia bonusowa świetna. 

Piękna radość Mathieu, widać jak wiele serca włożył w ten etap. Emocje ogromne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak na razie Pogacar z Roglicem pokazują ,że ten Tour będzie ich.. Za każdym razem są w czołówce choć widać ,że nawet nie szarpią. Wczoraj odpuścili Alaphilippa dziś MvdP.... Ineos jak na razie bezbarwny. Szli na początku podjazdu a Thomas i tak stracił kolejne sekundy... To znowu będzie wyścig Słoweńców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.