Skocz do zawartości

Kolarstwo


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś kolejny raz Ganna pokazał moc, może też wygrać ost. czasówkę jeśli się odbędzie. Mega talent!

Świetnie pojechał zarówno McNulty jak i Kalderman czy Alemeida. Rafał potwierdził że jest w formie, świetny druga część dystansu - minimalnie przegrał z Gradkiem. Przed etapem 3 min straty do Hanny wziąłbym za sukces, a tu ledwo 30 sek do jadącego mocna Campenaertsa, lepiej od Brańska, Downsetta, Bilbao czy Nibalego i Fulgsanga. Co więcej Konrad dziś sporo stracił i jak team nie ogarnie się i nie zrobi z niego pomocnika, to dla mnie Bora staną się największymi debilami tego sezonu, bo ilość wyścigów które pojechali bez sensu będzie zatrważająca. Brawo Rafał!

Generalnie jutro Bora i Trek, powinny jechać mocno od startu, żeby zamęczyć Almeide i McNulty oraz oczywiście Wilco, który wydaje się być faworytem do wygranej na dziś. Niemniej i Kaldermana mocnym tempem można zgubić, dziś i Poljan i Bodnar jechali lekko, więc jutro powinni dać ogień, jeśli Konrad też pociągnie na ost. Gorce to może być to dzień Rafała bo Nibali mnie jakoś nie przekonuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno szkoda, że tak c***owo wybrali czas startu Majki na pierwszym etapie. Myślę, że pół minuty mógłby urwać wtedy, gdyby ruszył gdzieś w połowie stawki, no ale chciał na końcu... z tymi 30-40 sekundami mniej byłby już teraz w trójce, ale wierzę. 

Jutro zobaczymy, z czego Majka jest ulepiony. Lepszej okazji nie będzie, żeby pokazać jaja. Mam nadzieję, że nie będzie czekał z zaatakowaniem na ostatni kilometr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, matek napisał:

Mocno szkoda, że tak c***owo wybrali czas startu Majki na pierwszym etapie. Myślę, że pół minuty mógłby urwać wtedy, gdyby ruszył gdzieś w połowie stawki, no ale chciał na końcu... z tymi 30-40 sekundami mniej byłby już teraz w trójce, ale wierzę. 

Jutro zobaczymy, z czego Majka jest ulepiony. Lepszej okazji nie będzie, żeby pokazać jaja. Mam nadzieję, że nie będzie czekał z zaatakowaniem na ostatni kilometr. 

Kurde jak ma przejść do innej ekipy to jutro powinien dać z siebie absolutnie wszystko. Byłoby to zarówno piękne pożegnanie jak i mały prztyczek w nos dany kierownictwu Bory.

Z całego serca życzę Rafałowi aby miał jaja. Bo nogę ma na pewno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marzec napisał:

Wilco te 3-4 minuty na tych gorskich etapach?

Ale on wystarczy, że 2 urwie, ostatnia czasówka jest krótka i jechaliby obok siebie, nie wierzę żeby wtedy Rafał stracił więcej niż 15-20 sek.

Ps. Konrad jest potrzebny do zameczenia Wilco i Almeidy, dziś samodzielny atak na początku góry to samobójstwo, bo nawet jak odjedzie na 2 min to goniąca grupa nawzajem się atakująca może go dojść lub znacznie zniwelować przewagę. 

Profesjonalna ekipa wiedząc że lider ma nogę pociągnęła by mocne tempo (pasujące Majce) od pierwszej góry (ona za łatwa nikogo nie zgubią) i zmęczą gregario rywali, druga już jest solidna, tam nawet jest opcja odpiąć Almeide lub na 2 części 3 podjazdu. Niemniej jeśli się nie uda, to najlepiej żeby poszło tempo niczym Kwiato/Aerts na TdF na pierwszych km ost i wtedy jeszcze przed tymi 14% trzeba przyatakować. Jak tu nie będzie zabójczego tempa, to w 2 części finałowego podjazdu będzie trudno wiele zyskać, ale te 6-7% to idealne do utrzymania przewagi, bo Rafał lubi takie ciut mniejsze nachylenia i równe tempo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.