Skocz do zawartości
matek

Kolarstwo

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasem Sagan i jego brak wygranych:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to Alaphilippe trochę presji z siebie zdjął, wygrał w tęczy :)  przy okazji rewanż za poprzedni rok. MvdP ma kopyto przed brukami, będzie zamiatał mam nadzieję :D

Kwiato brakuje drygu na ściankach, bo noga jest. Spoko sam skasował jeden odjazd chyba 23 km przed metą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę Kwiato brakuje pomocnika, a na ściankach i Julek i MVdP odjeżdżają, bo Michałowi brakuje świeżości.

BTW. Zgodnie z przewidywaniami - Bora jak zwykle nie potrafi z Konrada zrobić pomagiera... ale nie ma problemów żeby za gregario robił Majka.

Edytowane przez dannygd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Majka spierdoli do UAE i albo będzie pomagierem Pogacara, albo w końcu zespół może postawi w 100% na niego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z grubsza to Sagan zaraz spierdoli od nich, Rafał już dawno mówiłem że powinien, jak by zostali z Ackermanem i Schamanami/Konradami sezon wtopę zaliczyli to może by się nauczyli.

Szkoda, że kłopoty ma CCC bo to że chcieli Kwiato na klasyki pisało się od dawna, a Majka na GC byłby ideałem, bo dziś nawet pomagierow kilku jest fajnych.

UAE za Aru to byłby mega deal, dostałby przynajmniej 1 GC jako lider i może 1-2 mniejsze wyścigi, a w TdF byłby pomagierem. Ciekawy jestem czy Astana by go nie chciała, ostatnio Lopez ma pecha/dołek i kto wie czy zostanie. Tyle że ich stać na Frooma :)

Może QuickStep? Chyba Jungels zmieni ekipe a na GC nie mają nikogo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, matek napisał:

Majka spierdoli do UAE i albo będzie pomagierem Pogacara, albo w końcu zespół może postawi w 100% na niego. 

A niby nie stawiał na Majkę we Vuelcie? Czy nawet w Giro ? To że dziś Konrad wskoczył przed Majke nie oznacza ,że nie stawiają na niego. To nie był etap na atakowanie czy robienie przewagi. Nie ta faza wyścigu. Selekcje zrobiono na Etnie. Wiadomo kto się liczy w tegorocznym Giro. A niektóre etapy przed nimi są naprawdę pogięte. Choćby ten z Alby ... Tam będzie taka rzeźnia od początku niczym zeszłoroczny etap w Andorze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, dannygd napisał:

Może QuickStep? Chyba Jungels zmieni ekipe a na GC nie mają nikogo.

Bo i nie jeżdżą na GC :) musieliby też przerobić część ekipy pod to, co im się kompletnie nie kalkuluje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, matek napisał:

Bo i nie jeżdżą na GC :) musieliby też przerobić część ekipy pod to, co im się kompletnie nie kalkuluje. 

Jeżdżą jeżdżą a Remco będzie królem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, dannygd napisał:

Taka kolej rzeczy w przypadku księcia ;)

Możliwe, że z nim się przemianują trochę, ale tak to walą w klasyki i etapy, tak mają team skomponowany. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, dannygd napisał:

Albo i nie będzie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BREAKING - Paris-Roubaix 2020 has been cancelled

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:(

To sobie Kwiato zadebiutował. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Yates wycofany z giro. Pozytywny test na koronę. Hmm, w peletonie, ciekawe ile pozytywnych wycieknie w ciągu kilku dni...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no, nie mogę z tym Roubaix cały czas. Kwiato, Alaphilippe, MvdP - to miały być debiuty. W ogóle to miała być na papierze jedna z ciekawszych (z mojej perspektywy) edycji od kiedy oglądam ze względu właśnie na udział zawodników, którzy normalnie nie startują w tym wyścigu. Kiszka. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ESPN 30 for 30 - Lance - jak ktoś nie oglądał to niech to zrobi.

Najlepszy film doc-sportowy jaki widziałem, choć jak chodzi o kolarstwo to jestem januszo-expertem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, rw30 napisał:

ESPN 30 for 30 - Lance - jak ktoś nie oglądał to niech to zrobi.

Potwierdzam, świetny materiał. Powtarzają od jakiegoś czasu na różnych kanałach c+, zawsze zerknę jak nie ma nic ciekawego w tv. Dwie części świetnego materiału. 

W ogóle Lance to jest materiał na dobre filmy dokumentalne - Stop at Nothing: The Lance Armstrong Story też jest dojebany. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Michelton i Jumbo (☺️) out z Giro. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, matek napisał:

Michelton i Jumbo (☺️) out z Giro. 

Jesteś pewien ,że Jumbo całe bo ja czytam na ich stronie ,że tylko Kruiswijk musiał się wycofać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli nie, to muszą się pięknie chować w peletonie na dzisiejszym etapie, albo jechać w innych koszulkach. 

Poza tym dziwne, że ogłoszone jest to w kilku miejscach jako ich decyzja, a na swojej stronie nie wspomnieli. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi