Skocz do zawartości
matek

Kolarstwo

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, fluber napisał:

Sympatyzujesz z Lewicą, a jednocześnie to powyżej brzmi dla Ciebie absurdalnie?:) 

Tak, to że sympatyzuję z częścią postulatów lewicy nie oznacza, że z każdym się zgadzam. Tak samo nie podoba mi się pomysł parytetów czy sztucznego ustalania równych płac. Ja jestem progresywny światopoglądowo, ale gospodarczo wolnorynkowy, po prostu partii spełniającej te postulaty w Polsce nie mamy ;)

@fluber zwłaszcza, gdy prywatni organizatorzy pokrywają koszty w całości

Wypowiedź Jonathana Vaughersa (były kolarz zawodowy, obecnie manager jednej z TOP20 kolarskich grup świata)

"Kolarstwo w USA to inny rynek niż w pozostałej części świata, ponieważ wyścigi tu muszą być całkowicie finansowane przez osoby prywatne. Nie dysponuję dokładnymi danymi, ale koszty Tour of California są prawdopodobnie niemal takie same jak wydatki na Tour de France"

"Tak jest, ponieważ rząd i władze lokalne nigdy nie zasponsorowałyby kolarstwa. Nasz system polityczny na to nie pozwala. W Tour of California należy zapłacić za zamknięcie dróg, tereny wokół startu i mety, podczas gdy Tour de France jest postrzegany jako dziedzictwo narodowe, więc rząd wspiera wyścig. W Stanach Zjednoczonych organizator musi płacić za wszystko."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

c***owy koks wciągają to mają efekty. Dziwne, że nie dotyka to nikogo z czołówki, co? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, matek napisał:

c***owy koks wciągają to mają efekty. Dziwne, że nie dotyka to nikogo z czołówki, co?  

Historia Halupczoka to powinna być wpajana wszystkim koksującym - jak już masz coś brać to nie syf, który rozwala ci serce. No chyba, że tak jak w przypadku Halupczoka - "przyczyną" okaże się niezaleczona angina ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra Panowie bo tam już jeżdzo w 2020 a tu cisza ;>

Jak ktoś ma chwile to dziś jadą pod Mont Ventoux

Live na jutubie:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nice Nairo, nowy team i od razu umie zaatakować :)

ps. Ogladaliscie wcześniej Remco? Co to jest.za gość, jak nie wygra kilku GC to się mocno zdziwię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tymczasem Rafał po pierwszym podjeździe w sezonie, może szkoda, że nie zaatakował szybciej...:

"This was the first real test on an uphill finish for me this season and I think I rode a very strong race. Especially in the upper part of the final climb I felt good and I could even attack the group I was riding in. I would like to thank the team for their support, the time gaps are still very small and we will now do everything we can to reach the podium." – Rafal Majka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, dannygd napisał:

Tymczasem Rafał po pierwszym podjeździe w sezonie, może szkoda, że nie zaatakował szybciej...:

"This was the first real test on an uphill finish for me this season and I think I rode a very strong race. Especially in the upper part of the final climb I felt good and I could even attack the group I was riding in. I would like to thank the team for their support, the time gaps are still very small and we will now do everything we can to reach the podium." – Rafal Majka

Ile razy już to słyszałem.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

40 lat, zawał serca, ale tylko biedaki biorą syf ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tireno- Adriatico i Mediolan -San Remo odwolane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy wyścig po przerwie, w dodatku mój top 3 ulubionych, a wszystko musiał zjebać van Aert...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pierdolę, jaki początek TdP 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
47 minut temu, matek napisał:

Ja pierdolę, jaki początek TdP 

To tego kolarza reanimuja??? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

DG powinien być wykluczony z wyścigu. 

I mam nadzieję w tym roku już nie pojedzie

Edytowane przez Mrtio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jacobsen po operacji, nie ma zagrożenia życia ale nie wiedzą jakie będą efekty uboczne reanimacji ktora podobno trwała godzinę. 

Teraz czekamy na wybudzenie ( pewnie za pare dni) , konsekwencje wobec sprawcy i spodziewam się że w Katowicach z górki tdp miał wczoraj ostatni finisz ever. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest filmik?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi