Skocz do zawartości

Kolarstwo


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Waleczny, któremu zawsze czegoś brakuje. Śmieszne jest to, że Francuzi muszą tyle czekać na kolarza który wygra ich wyścig. Zabawne są poczynania francuskiej gwardii co roku z resztą świata. Bardet na sobotnim etapie próbował po czym go przytkało, kolejny który mógł coś ugrać a skończy się jak zwykle.

"typowy" francuz przez te ostatnie 3 dekady to bardziej jest jak Alaphilipe, celuje w pojedyncze efektowne zwycięstwo aby później mieć wyje...  na tym tle Bardet i tak jest ewenementem, ogólnie chciałbym żeby przeszedł do Sky z Froomem mogliby tworzyć duo osobliwości jazdy kolarskiej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w co ma wg Ciebie celować Alaphilippe?

 

 

BTW Quick Step 51 zwycięstwo w sezonie :onthego:

Edytowane przez Me Myself and I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuję mocno Thomasa za dziś, nie powinien już tego wypuścić z rąk. Szkoda Froome'a, mocno trzymałem kciuki. 

 

Świetny Bernal, co w sumie nie dziwi tak mocno bo jest mocny w górach, i jeśli Sky nie popełni jakiegoś błędu (żeby się młody nie obraził) i dadzą mu za rok-dwa spróbować Giro lub Vueltę, to będą mieli pociechę na lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pochwalę Rafała. Jeśli jest się bez formy i szlifuje się ją w ucieczkach, to dojazd na królewskim etapie (no może 1 z 2) 45 sec za Froomem i Landa, 2 min za Nairo, to dobry prognostyk przed jutrzejszym etapem. Jeśli zabierze się w odjazd z gorszymi góralami (którzy dziś widać było że są słabsi) i na ost górze zyskałby z minutę to może na zjeździe jej nie straci... No i może do 20 wejdzie, bo 15 poza zasięgiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda, może będzie śmiesznie. Ciekawe w czym Bardet jest ewenementem.

 

 

a w co ma wg Ciebie celować Alaphilippe?

 

 

BTW Quick Step 51 zwycięstwo w sezonie :onthego:

 

 nie celuje w generalkę dlatego tak samo jak Jalabert czy Virenque nie da Francuzom zwycięstwa, Bardet choć próbuje to zrobić dlatego jest "ewenementem" na ichnim poletku, ogólnie odnoszę się do tego co było przytoczone w dyskusji powyżej, plus wszystko już napisałem więc w cholerę nie wiem co tu trzeba wyjaśniać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuję mocno Thomasa za dziś, nie powinien już tego wypuścić z rąk. Szkoda Froome'a, mocno trzymałem kciuki. 

 

Świetny Bernal, co w sumie nie dziwi tak mocno bo jest mocny w górach, i jeśli Sky nie popełni jakiegoś błędu (żeby się młody nie obraził) i dadzą mu za rok-dwa spróbować Giro lub Vueltę, to będą mieli pociechę na lata. 

 

tylko boję się że w tej sytuacji Kwiatek może się nie doczekać na swoją szansę na liderowanie, Bernal zapowiada się dużo bardziej perspektywicznie i może dostać swoje szanse szybko, a G i Froome jeszcze będą liderami przez kilka lat jak się nic w składzie nie zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. 

 

Tylko pytanie, czy Kwiato jest gotowy, żeby przejechać duży tour jako lider? 


Moim zdaniem nie, jego profil nie zmienił się na tyle, żeby brać na siebie coś więcej, niż tygodniówki. Ale jeszcze ma czas na ostateczne przekwalifikowanie. Jest 4 lata młodszy od Thomasa, dla którego to już raczej ostatni lub przedostatni dzwonek. Od Froome pięć. Powinni przejąć z Bernalem zespół już niedługo. 


Pytanie, czy Sky jest gotowy na to, żeby wśród liderów nie było Brytyjczyka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Pinot, Peraud, Rolland? To też ewenementy, były? Viranque był drugi w tdf.

też :P w festinie jeżdżąc to i ja bym na podium tdf stanął ;) się wywiązała bezsensowna dyskusja, chodziło mi o fakt francuskich faworytów w tdf i tego co faktycznie udaje im się ugrać, od 3 dekad najwięcej "chwały" przynoszą im jednak kolesie którzy pojedyncze siły rzucają na jakiś etap aby później mieć... no powiedzmy dać sobie trochę luzu :P na tym tle można docenić trochę takich gości jak Bardet którzy coś tam, nawet jeśli ułomnie, starają się przez te 3 tygodnie podziałać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.