Skocz do zawartości

Kolarstwo


matek

Rekomendowane odpowiedzi

ok że Basków jedzie treningowo to jasne, ale mam na myśli to że w Strade Bianche na jakieś 80km przed metą cisnął pierwszy ucieczkę i potem padł, w De Ronde to samo cisnął na kilka górek przed metą a potem spuchł. Pytanie chciał a nie mógł bo spuchł, czy taki ma plan przygotowań i się tym nie przejął, no ale tego nie wiemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Strade Bianche padł bo nie wytrzymał warunków, sam o tym mówił. De Ronde to nauka i trening :) też o tym wspominał.

 

Jakoś w Tirreno-Adriatico nie miał problemu z ciśnięciem pod górę, a ten wyścig był pomiędzy oboma klasykami. Wczoraj też dobrze szło. Pracował mocno na innych, a nie przeszkodziło mu to finalnie dojechać w czubie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo liczę, że Sagan dziś ich mocno pozamiata. Niech zamknie kilka mord, bo ostatnio już przegięcie jest z tymi najazdami na niego + jazda przeciwko niemu. 

 

Dodatkowo trochę nudne będzie, jeśli znowu QS zgarnie wyścig, mimo że lubię bardzo tę ekipę. 

 

Nie lubię GVA, więc nie chcę też, żeby on wygrał. W tej chwili został lekko z tyłu, może Bora nie pozwoli mu dojść do grupki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagan oszukał wszystkich na oczach całego świata ! podkręcił/uruchomił silniczek w kierownicy imbusem i odpalił ! 

 

A tak na poważnie to szacun ! :smile:

 

@fluber: mówili o tym komentatorzy, jedyne co w chwili obecnej znalazłem to:

 

http://www.cyclingnews.com/news/goolaerts-suffers-cardiac-arrest-at-paris-roubaix/

Edytowane przez szogo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matek czemu uważasz że jeżdżą przeciwko niemu? ja bym powiedział raczej że od paru lat coraz bardziej widać kalkulowanie i oglądanie się na waty w komputerku i "murowanych" pewniaków, przez co brak jest odwagi i fantazji. a że Sagan jest uważany za najmocniejszego to wszyscy się na niego oglądają i wolą go pilnować nawet jak im wyścig odjeżdża w osobach innych. no i dochodzi do tego podejście ja nie będę gonił bo się umęczę a inni się dowiozą i mnie wygrają. szacun dzisiaj dla Terpsty że się nie pierdzielił z Belgami tylko cisnął ile mógł, sam odrobił z minutę ponad i w nagrodę ma trzecie miejsce, a reszta się czarowała do końca i bali się zaryzykować. no i szacun dla Sagana bo właśnie zaryzykował i poszedł na całość - win or die. Contadorze wróć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagan oszukał wszystkich na oczach całego świata ! podkręcił/uruchomił silniczek w kierownicy imbusem i odpalił !

 

A tak na poważnie to szacun ! :smile:

 

@fluber: mówili o tym komentatorzy, jedyne co w chwili obecnej znalazłem to:

 

http://www.cyclingnews.com/news/goolaerts-suffers-cardiac-arrest-at-paris-roubaix/

Z ciekawości, co on tam ustawial tym imbusikiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matek czemu uważasz że jeżdżą przeciwko niemu? ja bym powiedział raczej że od paru lat coraz bardziej widać kalkulowanie i oglądanie się na waty w komputerku i "murowanych" pewniaków, przez co brak jest odwagi i fantazji. a że Sagan jest uważany za najmocniejszego to wszyscy się na niego oglądają i wolą go pilnować nawet jak im wyścig odjeżdża w osobach innych. no i dochodzi do tego podejście ja nie będę gonił bo się umęczę a inni się dowiozą i mnie wygrają. szacun dzisiaj dla Terpsty że się nie pierdzielił z Belgami tylko cisnął ile mógł, sam odrobił z minutę ponad i w nagrodę ma trzecie miejsce, a reszta się czarowała do końca i bali się zaryzykować. no i szacun dla Sagana bo właśnie zaryzykował i poszedł na całość - win or die. Contadorze wróć!

No właśnie m.in. dlatego uważam, że jeżdżą przeciwko niemu. 

 

Zero współpracy, wolą odpuszczać atakujących zawodników, niż pomagać mu gonić. Ciągle się na niego oglądają, pilnują dupy. W dodatku ataki w mediach co jakiś czas. 

 

Wczoraj pewnie też wyszli z założenia, że odpuści samotną pogoń, jak na De Ronde, ale chyba się zdziwili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i lipa... Kolejny wyścig, gdzie Kwiato odpada na ostatniej górce. Wcześniej jechał bardzo z przodu mam wrażenie że nawet za bardzo, po co jechać na 3 pozycji 60 km przed metą. Sagan bardzo mocny i to tydzień po PR, trochę "podarował" zwycięstwo mniej znanym kolarzom i też chciał pokazać że nie zawsze będzie gonił uciekających, na co liczyła reszta. 

 

Valverde idzie po kolejny dublet FW, LBL - na ten moment jedynie Alaphillipe ma szansę jakimś cudem to wygrać przy błędzie Alehandro, ew jakiś zignorowany atak w końcówce jak dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.