Skocz do zawartości

NBA Manager na PC


nmi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mówiąc non stop, ciężko jest wszystko poprawie powiedzieć, szczególnie w obcym języku.

Dlatego jak nie umiem to się za coś nie biorę i to był rzecz jasna tylko jeden przykład :).

To tak jakbym powiedział ciężko zrobić backflipa, szczególnie rowerem po zajebaniu zębami w kierkę :D.

 

Nie obraź się, ale komentowanie przebiegu gry, to Ci nie idzie, tak jak kolega napisał zasnąłbym prędzej niż zagrał w tą grę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja wciąż w to gram jeśli autora to interesuje i jeśli chce mogę więcej spostrzeżeń mu przesłać.

 

W dwa lata po objęciu Minny s5 wyglądało tak: Curry PG ( 6,3 ), Westbrook SG ( 6 ), Durant SF ( 14 ), Griffin PF ( trade za Wigginsa ~15 bo nie miałem nic na PF ), KAT C ( deb contract ). W nawiasach za ile podpisali bo rozkminiłem jak to działa. Na ławce Whiteside. DeRozan, LaVine, jakiś typek z draftu bo ostro w tank poszedłem w pierwszym sezonie bez ryja ze skillem overall 18 i jakieś Miroticie i Taje. Zrobiłem 80-2. Te dwa dla zainteresowanych to od Utah i Celtic ;).

 

Najłatwiej się gra Minny i Philly. Pierwszy sezon ostry tank, dochodzi kozak z draftu, zostawia się tylko w Minny Wigsa, LaVine i KAT a reszta trade za spadające. To samo w Philly i zostawiam Okafora i Noela ( ładnie się później rozwijają ). Trzeba się trochę naklikać bo notorycznie transferów odmawiają. A później z czyściutkim salary wjeżdża się na FA.

 

Zawodnicy mimo że dajesz im maxa +5% extra co rok i tak czasami tego nie podpisują. KAT mi tak zrobił, więc wyleciał wcześniej za DMC który miał dłuższy kontrakt. Coś dołożyłem i pykło.

 

Jak lało na urlopie to zrobiłem nine-peat z Philly.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

hm, bedzie tegoroczna, ulepszona wersja? :smile:

 

Zdecydowanie bym się nie obraził.

 

Dalej to męczę w wolnych chwilach. Z ciekawostek autor chyba jest fanem Lakers bo notorycznie jak są poza PO są w pierwszej trójce draftu i zwykle koleś którego wybrali rozwija się niczym LBJ. W wieku 25-26 lat potrafi mieć 25 overall czyli max...

 

A no i ostatnio Otto Porter był w All-Star a Phoenix w 2026 dotarli do finału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 lat później...

Witam po dłuższej przerwie

Po kilku latach udało mi się wrócić do projektu. Gra jest w fazie tworzenia, ale da się już pograć. Jakby ktoś miał ochotę potestować to zapraszam na nbbm.pl.

 

Przy okazji pytanie

Zna ktoś jakąś stronkę z przystępnie opisanym CBA? Coś bardziej zwięzłego niż cbabreakdown. Chodzi mi o najważniejsze aspekty. Bez wdawania się w szczegóły.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w to kiedys wtedy jak to wydałeś, i minusem tej gry było ze komputer zawsze wydawał za dużo na extensions graczy i później na fa mogłem podpisywać naprawdę super graczy na minimum i gra stawała sie zbyt łatwa. 

 

z tego co widzę w filmiku na yt tam było info w tle ze Nurkic podpisał extension na 157 mln, wiec nadal tego nie dopracowałeś, popracuj nad tym bo oprócz tego gierka była przekozacka…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.