Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Deklaracje


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie proszę o zadeklarowanie się odnośnie dalszej gry w FBX#2.

Jeżeli są chętnie na przejęcie zespołu w przypadku ewentualnej rezygnacji któregoś z gmów, to najlepiej by było, gdyby byli to userzy nie związani z żadną inną ligą FBX. Generalnie obowiązuje zasada: kto pierwszy ten lepszy, oczywiście z zastrzeżeniem powyższej tezy, nie wyklucza się jednak, że w przypadku późniejszego zgłoszenia się gracza, który posiada już zespół w innej lidze zostanie on doadoptowany.

Na zielono GM którzy grają dalej.
Na czerwono GM którzy rezygnują z gry, bądź zostają relegowani.

 

Osobiście rozczarowała mnie postawa Cieplika oraz Buły. No nie spodziewałem się olania rozgrywek.

 

Toronto Raptors - Kolek23

 

New York Knicks - Wirakocza

 

Orlando Magic - Krzemo

 

Miami Heat - Cieplik

 

Boston Celtics - PH#1

 

Golden State Warriors - Tryczek

 

San Antonio Spurs - Zodd

 

Atlanta Hawks - El-Maniaque

 

Chicago Bulls - Benon

 

Milwaukee Bucks - Tizz

 

Cleveland Cavaliers - Ledley

 

Philadelphia 76-ers - Szulim

 

Portland Trail Blazers - Vic

 

Minnesota Timberwolves - Bulek

 

Dallas Mavericks - Obi

 

Los Angeles Lakers - Musli

 

Phoenix Suns - Karl

 

Sacramento Kings - Falcao

 

Seattle SuperSonics - Buła

 

Washington Wizards - Hermmann

 

Oczekujący:

 

1. Regis

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego ja jestem oznaczony na czerwono? tak źle było?

Prawda jest taka, że olałem ten sezon, nie celowo - po prostu brak czasu. Myślałem, że jeszcze wypali granie w dwóch ligach na raz.

Ale nie ma co się czarować i psuć zabawę innym. Team nie jest w opłakanym stanie, będzie wysoki pick, jest król można kombinować.

 

Dzięki wszystkim i oddaję Seattle Supersonics


Teraz doczytałem. Zostałem relegowany.
Rozumiem, że zgodnie z tradycją decyzję demokratycznie podjął Bulek :)

Pozdro

Edytowane przez buła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie demokratycznie, ale takie decyzje komish musi podejmować. Ostatnia Twoja aktywność była na Święta, gorzej, że te Bożego Narodzenia. Chyba więcej nie muszę tłumaczyć, że nie będę wprowadzał ankiety, że tych, którzy olewają sezon trzeba relegować. Tak było, jest i będzie.

 

Dobrze jednak, że się pojawiłeś i zrezygnowałeś jednak sam. Szkoda, że się pojawiłeś tak późno. A wystarczyło jedno zdanie w trakcie sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu które ekipy są do wzięcia? Jest jakiś wybór, czy oficjalnie biorę Seattle?

 

Przeczytałem regulamin, może coś takiego zrobimy?

 

V.8.f. W przypadku gdy do ligi dołącza kilku GMów na raz i przez rożnice w jakości opuszczonych drużyn trudno je sprawiedliwie rozdzielić między zainteresowanych mają oni prawo prosić komisarza o przeprowadzenie mini draftu rodzielającego graczy z tych drużyn posród nowych uczestników.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.