Skocz do zawartości

ruszyla najlepsza liga swiata! PGE speedway 2016


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

O Zmarzliku da się powiedzieć wszystko ale nie że jest pizdą..... wręcz przeciwnie jest kozakiem i jeździ szybko i nie boi się atakować.... To jest żużel a nie kółeczko gospodyń wiejskich... Zobacz większośc mistrzów to byli ludzie na granicy ryzyka... Nie wiem czemu Hans Nielsen miał opinię elegnackiego żużlowca skoro w latach 80tych wpakowywał w płot równie ostro co PEdersen...

A Zmarzlikowi do Nickiego to brakuje jeszcze sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woffinden jak zdobywał mistrza to raczej nie jeździł na granicy ryzyka, według mnie był po prostu szybszy od przeciwników, a jak jesteś szybszy to nie musisz jeździć w taki sposób jak Zmarzlik, który gdyby nie fakt że ściga się przeciwko najlepszym to już dawno by wszystkich wpakował w płot. 

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widzę by kogoś uszkodził.... A w ostatnim półfinale to obaj z Doylem szli na kurs zderzeniowy i dobrze że nie odpuścił...

 

Akurat Woffinden to ciekawy przypadek bo jak wiadomo on dostaje częsci na wyłączność i swego czasu szantażował johnsa że albo on albo Kasprzak - dla obu sprzętu robić nie moze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie boj sie, na worynie zostawili to i na zmarzliku zostawia

 

Woryna to był wypadek, a Zmarzlik jeździ zupełnie inaczej, według mnie zbyt agresywnie. 

 

Ely - twierdzisz, że Taiowi mistrz nie należy się? Bo co? Bo ma kasę i może sobie pozwolić na więcej? Takie życie - pieniądze rządzą światem. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mówię że mu się nie należy - iwdziałem wywiad z Maugerem po tym jak Dave Jessup zjebał sobie pewne złoto bo mu pękł łańcuch... A Ivan widocznie nie zasłużył bo ja sobie kupuje nowe elementy przed finałem a on chcial przyoszczędzić to ma za swoje

 

Ivan miał dużo szczęscia ale widzisz nowe tłumiki są specyficzne dla motocykla i wymagają precyzyjnego ustawienia i neiwiele masz możliwości na mijanki .... Choć wystarczy taki tor jak w Cardiff i już Tai miewa problemy.

 

A co do Zmarzlika nie jeździ agresywniej niż kiedyś Tomek ... Bartek po prostu wpakowuje się tam gdzi inni się by bali... Bez tego mistrzem nie będziesz albo będziesz mega rzadko... Zmarzlika jeszcze czasem ponosza nerwy bo gdyby nie to byłby moim zdaniem razem z Hanckokiem i Taiem a tak jest te 10 pkt za nimi ale moim zdaniem na pudło na koniec sezonu wskoczy a kto wie czy nie powalczy o tytuł

 

Agresywny to jest Nicki bo on chamsko blokuje a Zmarzlik głównie brawurowo atakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rickardsson i Crump też mieli części na wyłączność tylko oni to dominowała wszędzie i zawsze i w sumie o mistrza rywalizowali między sobą. Byli o lata świetlne przed wszystkimi i udowadniali to i w ligach i w GP. A Taj? Czasem wygra czasem nie. W lidze też nie dominuje. Ogólnie daleko mu do bycia tak przed wzystkimo jak wyżej wymienionej dwójce. Tony do tej pory publicznie nie zdradził szczegółów swoich rozwiązań. Taj nie robi nic co nie byłoby już prędzej uskuteczniane. Tylko robi to gorzej. Albo inni po prostu nie dają sobie uciec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ogladacie dzisiaj polfinal? ladny bieg pawlickiego, szkoda dwa metry dalej i byłoby 2pkt :(

co uważacie, damy radę złoto w anglii wyrwać? bądź co bądź mamy najmlodszy skład ever ktokolwiek chyba..

w anglii niby wszyscy jeżdżą zajebiście, wszyscy to świetni technicy ale jednak.. dzisiaj już się męczą z danią bez pedersena i kildemanda, a co będzie w finale jak wejdzie presja na to ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Szkoda tylko, że te baraże do których trafi Unia to fikcja, bo Skrzydlewski zapowiedział, że Orzeł zostaje w Nice PLŻ, Lokomotiv nie dostanie zgody na start w Ekstralidze. Nie wiem z kim miałby być ten baraż. Z Częstochową? Z Piłą? Skończy się tak, że nawet Tarnów za rok pojedzie w Ekstralidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reger, Ty to chyba z Zielonej jesteś

Skrzydlewski to czasami sam nie wie co mówi. Stadion im budują, dziady z GKSŻ mówią, że dostaną licencje warunkową jak Sparta. Dla mnie szokiem jest, że mając dwie uznane firmy piłkarskie mają wyższą frekwencję.

JAkie firmy..... Na stadion w Łodzi który rzeczywiscie wygląda jak kórnik chodzi wiecej niż na całą piłke łącznie... Nota bene piłki w łodzi to już chyba nie ma... Wybudować dwa stadiony za ogrom pieniędzy dla bankrutów skoro nawet bogate TSV gra na Alianz Arena

 

Ale dziś derby w Gorzowie... Mecz życia Protasiewicza...

 

Żal Janowskiego z wczoraj bo gdyy nie ten upadek to pewnie byłby zamiast Doyle na drugim miejscu generalnej klasyfikacji... Podobało mi się jak wczoraj jeździł w MAnili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.