Skocz do zawartości

ruszyla najlepsza liga swiata! PGE speedway 2016


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Kiepski ten tor w Poznaniu. Niby miał być przyczepny, do ścigania, a średnio im chyba wyszło. Z drugiej strony dla Wrocławia lepszy beton, ale coś poszło nie tak. Janowski zawalił im mecz. 

Jako bezpośredni uczestnik tego wydarzenia powiem że po prostu zrobili tor gdzie nie było na czym się odepchnąć po zewnętrznej

 

I nie pisz że Janowski im zawalił bo z drugiej strony taki Jędrzejczak to jest rzadsze od 6 w totka --- nawet kozak Zmarzlik nie był w stanie do prześcignąć -- fantstyczne straty dobre pierwsze łuki ---- dla mnie Gorzów ze Zmarzlikiem idzie po tytuł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie miałem pisać, że nie czaję tego spuszczania się komentatorów nad Gollobem... No pojechał dobry mecz, ale czy to od razu musi być powód do takiej podniety? Lindbeack zrobił raptem 1 punkt mniej i jakoś obyło się bez echa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toruń z Gorzowem. Co to kurna jest. W tym sezonie, jeśli się Toruń nie obudzi to będzie nie o mistrza a o utrzymanie walczyć. Na ten moment poprawnie ( ale tylko poprawnie) można powiedzieć, że jedzie Hancock. Reszta albo bezbarwnie ( Holder, Adrian, Przedpełski) albo poniżej krytyki ( Gomólski) plus Nierówny Vacul. Do tego w tym roku mamy tylko jednego juniora który o cokolwiek alczy. Poza Przedpełskim chłopaczki walczą co by się nie przewrócić. Oby tylko ten właściciel Torunia nie wyprztykał się w tym sezonie z kasy. Jak nie będzie długów po sezonie i utrzymana e-liga to na ten moment będzie sukces.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie miałem pisać, że nie czaję tego spuszczania się komentatorów nad Gollobem... No pojechał dobry mecz, ale czy to od razu musi być powód do takiej podniety? Lindbeack zrobił raptem 1 punkt mniej i jakoś obyło się bez echa. 

Wyprzedził na dystansie 6 gości w 5 biegach na torze w Grudziądzu, gdzie podobno się nie da wyprzedzać w tym wygrał ostatni wyścig, decydujący o wygranej GKM. To był mecz sezonu jednego zawodnika, jeśli chodzi o walkę na dystansie, a 3 wyścigi z Tomkiem to TOP 10 tego sezonu.

Toruń z Gorzowem. Co to kurna jest. W tym sezonie, jeśli się Toruń nie obudzi to będzie nie o mistrza a o utrzymanie walczyć. Na ten moment poprawnie ( ale tylko poprawnie) można powiedzieć, że jedzie Hancock. Reszta albo bezbarwnie ( Holder, Adrian, Przedpełski) albo poniżej krytyki ( Gomólski) plus Nierówny Vacul. Do tego w tym roku mamy tylko jednego juniora który o cokolwiek alczy. Poza Przedpełskim chłopaczki walczą co by się nie przewrócić. Oby tylko ten właściciel Torunia nie wyprztykał się w tym sezonie z kasy. Jak nie będzie długów po sezonie i utrzymana e-liga to na ten moment będzie sukces.

Toruń robi to, co robił w 2014, kiedy z Wardem, Holderem, Gollobem i Sayfutdinovem nie załapał się do czwórki. Myślałem, że nie są w stanie powtórzyć tamtej kompromitacji :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toruń robi to, co robił w 2014, kiedy z Wardem, Holderem, Gollobem i Sayfutdinovem nie załapał się do czwórki. Myślałem, że nie są w stanie powtórzyć tamtej kompromitacji :nevreness:

Tylko wtedy mieli chyba -8 na starcie, dobrze pamiętam? Ale fakt kompromitacja była. I dziwne jest też to, że co ktoś idzie do TRN to ma słabszy sezon, a po odejściu się odradza. Patrz Łaguta, po części Gollob.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wtedy mieli chyba -8 na starcie, dobrze pamiętam? Ale fakt kompromitacja była. I dziwne jest też to, że co ktoś idzie do TRN to ma słabszy sezon, a po odejściu się odradza. Patrz Łaguta, po części Gollob.

Dobrze pamiętasz. Drugi rok mam wrażenie, że polscy seniorzy są bolączką Torunia, ale z tej żużlowej lidze, to właściwie nigdy nic nie wiadomo, poza tym, że bez TOP 3 juniora nie da się wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasprzak nie jest nominowany do testów antydopingowych więc od razu lepiej. Zagar to bardzo solidna półka w Polsce Jepsen i Iversen to mega mocna druga linia.... Bo ja wiem gdzie oni niby są słabsi od zespołu który robił mistrza dwa lata temu?

 

Zwłaszcza z takim Zmarzlikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwage jak ważną poyzjce ma junior (moze zastapic  w dowolnym momencie dowolnego seniora) jestem za zdaniem Elyego, ze z takim Zmarzlikiem Gorozow idzie na majstra. Maja wyrownany sklad seniorski, a u siebie robią kosmiczne wyniki (patrz ostattni pogrom gwiazdorów z Torunia). Co do Gorzowa to widac ze zmiana otoczenia dobrze wpłyneła na Przemka Pawlickiego.

 

Ja jeszcze kilka zdan nt meczu Zielonki z Wrocławiem w piątek. Wyapdek Milika spowodowany przez Protas, który odmienił bieg meczu. Do tamtego momentu Spartanie mieli przewage, ale bez kluczowego seniora (do tamtej pory Milik stracil bodajze 1 punkt) nie mieli siły by pokonac polewaczkowego. I tu rodzi się pytanie, dlaczego zespoł poszkodowny (niezdolny Czech do jazdy byl zastepowany przez Maksa, ktory mogl byc uzyty w innej sytacji jako rezerwa zwykla za słabiej spisujacych sie senirów) podwojnie traci? Nie mam pretensji do Protasa, bo na prawde pod koniec kariery trzyma fason i po słynnych olimpiadach w GP jak sie skupil na lidze, to zarowno w Zielonce, jak i w Kumli jest pewnym punktem zespolu, ale w tym przypadku przeszarzował.

 

BTW, Leszno, gdyby nie swietna postawa Zengiego, to by się biła o utrzymanie, bo kilka waznych biegow im ugrał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeśli po wypadku w trakcie zawodów dany zawodnik nie może kontynuować meczu ( i możnaby dodać, że jeśli wypadek nie odbył się z jego winy ale nie koniecznie) to można za niego wprowadzić zastępstwo zawodnika do końca zawodów. Ale to musiałoby być dobrze opisane co by nie było nadużywane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeśli po wypadku w trakcie zawodów dany zawodnik nie może kontynuować meczu ( i możnaby dodać, że jeśli wypadek nie odbył się z jego winy ale nie koniecznie) to można za niego wprowadzić zastępstwo zawodnika do końca zawodów. Ale to musiałoby być dobrze opisane co by nie było nadużywane

Sam napisałes, ze za pewne byłoby to mocno nadużywane, już widze taki "szarlatanów taktycznych" jak Cieślak, którzy by komibinowali z tym jak koń pod górą. A propo Cieślaka, ile może trwać ta ZZtka za Hampela? No nie róbmy sobie jaj, gość nie jeździ na motorze drugi sezon, bylą cała zima by znaleść na niego zastępstwo (ktore swoja droga się udalo: Karov oraz Larsen), a regulamin jest dalej tak dziurwy jak sito i za Hampela polewaczkowy daje ZZtke, czytaj jedzie Dudek, Pepe, Karpov i Doyle, czyli na prawde mocny zestaw. Ten sport duzo traci przez te zagranie taktyczne, a dla wiekszości kibicow kunktatorstwo,a  raczej kombinatostwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GKM zlozyl w tej sprawie protest, bo hampel ma orzeczenie, ze jest niezdolny do jazdy i w programie jako zz, a normalnie sobie jezdzi na treningach

Protest GKM-u zostanie odrzucony. Hampel nie jeździ na treningach, chyba że uważasz, ze Cegielski i ojciec Pawlickich też jeździ na treningach i jest zdolny do zawodów :nevreness:

 

Kasprzak nie jest nominowany do testów antydopingowych więc od razu lepiej. Zagar to bardzo solidna półka w Polsce Jepsen i Iversen to mega mocna druga linia.... Bo ja wiem gdzie oni niby są słabsi od zespołu który robił mistrza dwa lata temu?

 

Zwłaszcza z takim Zmarzlikiem?

A w czym są lepsi od zespołu z zeszłego roku? :nevreness:  Praktycznie wszyscy jeżdżą lepiej niż rok temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.