Skocz do zawartości

Rowery


karl

Rekomendowane odpowiedzi

W garażu ale ja mam swój prywatny więc nie mam problemu :)

 

Ja jesli ze stravy korzystam to licznika nie używam bo to dodatkowy gadżet na kierownicy

A używam jej właśnie kiedy robię trasy 30 km+

Bo wtedy też często korzystam z mapy (nie wszystkie szlaki są dobrze oznaczone)

Kupiłem w tym celu tel z bateria 4100mAh i na 8-10g spokojnie starcza

 

Kiedy robię interwały, wówczas faktycznie licznik starcza, mam taki podstawowy bezprzewodowy sigmy za 120 zł :)

Ale przeważnie o nim zapominam...

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jesli ze stravy korzystam to licznika nie używam bo to dodatkowy gadżet na kierownicy

A co jeszcze na niej wozisz? 

 

Licznik najlepiej mieć na uchwycie przed kierownicą, ewentualnie na mostku. 

 

Ja teraz (po ponad dwóch latach jazdy z moim Edge) nie wyobrażam sobie jazdy bez licznika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo,o nie wożę, telefon i lampkę, licznik podpinam na mostku ale z natury nie jestem fanem gadżetów i czym mniej tym lepiej.

Może gdybym zainwestował w taki licznik, który jak Twój jest kompatybilny ze Strava, miał GPS, wówczas zrezygnował bym z telefonu bo to jednak wygodniej i bezpieczniej dla phona, ale jeśli mam wybór kupić licznik za 500+ bądź nowe buty czy siodło to jednak zawsze wychodzi mi że licznika nie potrzebuje aż tak bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może gdybym zainwestował w taki licznik, który jak Twój jest kompatybilny ze Strava, miał GPS, wówczas zrezygnował bym z telefonu bo to jednak wygodniej i bezpieczniej dla phona, ale jeśli mam wybór kupić licznik za 500+ bądź nowe buty czy siodło to jednak zawsze wychodzi mi że licznika nie potrzebuje aż tak bardzo :smile:

W sumie taka opcja jeszcze mi przeszła przez głowę - zegarek z GPS. 

 

Tańszy od licznika, dla wielu osób bardziej przydatny (np. biegających), o szerszym zastosowaniu. Nie zajmuje miejsca na kierownicy, a parametry rejestruje w taki sam sposób. Jeśli ktoś nie musi cały czas kontrolować licznika i nie jest problemem rzut okiem na rękę od czasu do czasu, to świetny wybór. Za 200-300 zł można już mieć fajny starszy model Forerunnera (bo lubie Garminy). 

 

Co ile czasu zmieniasz siodełko? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm zegarek

W sumie warto rozważyć taką opcję.

 

Siodełko było tylko przykładem. W sensie że zawsze jest coś ważniejszego

A propos siodła to właśnie przymierzam się do wymiany

Moje stare jest już zniszczone a seryjne z nowego roweru dało mi w kość we czwartek kiedy wybrałem się do Palmir. Już po ok 30 km miałem otarte uda a kości kulszowe czuje nawet teraz na kanapie...

(Kocham początki sezonów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a propos kupna roweru

 

Byłem dziś w go sport bo znajoma prosiła żebym rzucił okiem na rower dla syna

 

Kross za cenę 1499, podobno obniżony z 1799 a z tyłu wolnobieg!

Wstyd

 

Wiosna to czas cudów

1500 za wolnobieg i "amortyzator" będący sprężyną bez żadnej regulacji.

Uważajcie

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie tego jakoś specjalnie nie zauważam, ale w sumie sezon dopiero rusza :P

ja mimo wszystko zamierzam jeździc na amorze z przodu, próbowałem karbonowego widelca u kumpla ale przyznam szczerze ze z moim nie dogojonym barkiem lepiej czuje sie na amortyzacji, zwłaszcza na zjazdach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chcę kupić jakąś taniochę (poniżej tysiaka, najlepiej wyraźnie poniżej, im taniej tym lepiej) do pojeżdżenia głównie po mieście. Co i gdzie wziąć, żeby dostać możliwie najbardziej przyzwoity rower? ;)

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chcę kupić jakąś taniochę (poniżej tysiaka, najlepiej wyraźnie poniżej, im taniej tym lepiej) do pojeżdżenia głównie po mieście. Co i gdzie wziąć, żeby dostać możliwie najbardziej przyzwoity rower? ;)

northtec

Mają bardzo fajne rowery na dobrym osprzęcie

No i to polska marka.

Do łask wracają też romety choć tu ceny ciut wyższe

Do tysiąca to jednak najszybciej używka, nawet w decathlonie możesz mieć kłopot żeby coś wybrać skoro rowerek dla syna kupiłem za 400

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z towarzystwa miał może styczność z Tribanem 520/540 ? Trochę przeszukałem fora i polecają te modele jeśli chodzi o mój budżet i rekreacyjną jazdę.

Też widziałem, że polecają 540. Ale nie wiem, jak to wygląda i ile stoi, więc nie oceniam w żaden sposób. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja wrzucę pytanie skoro już się taki wątek pojawił.

 

Szukam roweru 24" dla dzieciaka, bo z 20" już wyrósł.

Co ciekawego polecilibyście w budżecie ok 1,5k (no max 2k za jakiś ciekawy przypadek)?

Z rzeczy które chłopak musi mieć - amortyzator z przodu :D

 

Miło by było gdyby można było propozycje obejrzeć na żywca we Wrocku.

Thx!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.