Skocz do zawartości

Jazda, Jazda Playoffs 2016


just like mike

Rekomendowane odpowiedzi

Przegrali na własne życzenie. Mieli ich na widelcu, mieli wszystkie karty w ręku i przegrali. Jak się gra tak fatalnie w ataku przez ostatnie 5 minut to się nie zasługuje na pierścienie. Gratuluję Cavs, bo wykorzystali fatalną grę rywali, choć byli na gorszej pozycji.

 

Kerr nie tylko nie okazał się geniuszem, ale zawalił bardzo wiele w tej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to hejt start!

 

Curry GOAT ?! :D

 

Bawi się w street ballowca na 4 min przed końcem i głupia strata. Na radar krył Uncle aby ten za 3 przymierzył.

 

Szkoda tylko że LBJ nie siadła ta paka pod koniec. To był by taki gwóźdź do trumny GSW.

 

73-9 doesn't mean a thing without a ring!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl tutaj poruszany wpis żony currego? 

 

- Straciłam całkowity szacunek dla tego co się dzieje. To wszystko zostało ustawione, aby liga zarobiła więcej pieniędzy, albo żeby podkręcić oglądalność. Nie będę siedzieć cicho. Oglądam to na żywo, serio - napisała na Twitterze Ayesha, a jej tweet powielony został aż 90 tys. razy. 

 

 

Nie wiem kiedy to napisała ale jest w tym sama prawda. Te mecze po 30 pkt różnicy to jakiś żart. A te ostatnie free throws lebrona jakby na sile nie chcial trafic... Później nie faulowali i dawali szanse na to aby gsw rzuciło za 3 pkt. Nie wiem, mam dziwne odczucia po tym finale.

Edytowane przez Okar19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl tutaj poruszany wpis żony currego? 

 

- Straciłam całkowity szacunek dla tego co się dzieje. To wszystko zostało ustawione, aby liga zarobiła więcej pieniędzy, albo żeby podkręcić oglądalność. Nie będę siedzieć cicho. Oglądam to na żywo, serio - napisała na Twitterze Ayesha, a jej tweet powielony został aż 90 tys. razy. 

 

 

Nie wiem kiedy to napisała ale jest w tym sama prawda. Te mecze po 30 pkt różnicy to jakiś żart. A te ostatnie free throws lebrona jakby na sile nie chcial trafic... Później nie faulowali i dawali szanse na to aby gsw rzuciło za 3 pkt. Nie wiem, mam dziwne odczucia po tym finale.

pewnie lidze opłaca się zrobić pośmiewisko z drużyny która zrobiła 73-9

Jak wg. kogos dzis sedziowanie było złe to powinien sie k**** zabić

jedyna sytuacja w 4Q która mi w pamieci została to brak faulu na lebronie gdzie wbijał pod kosz a Iggy mu przez łapy pociągnął, 2 min przed koncem jakoś.

 

Chetnie bym zrobił nową czarną liste ale znów dostane bana zamiast  i będzie źle :(

 

Edytowane przez jadowitazmija4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.