Skocz do zawartości

[West 1st Round 2016] Golden State Warriors - Houston Rockets


karpik

GSW - HOU  

86 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którzy lepsi?

    • Warriors w 4
    • Warriors w 5
    • Warriors w 6
    • Warriors w 7
      0
    • Rockets w 7
    • Rockets w 6
    • Rockets w 5
    • Rockets w 4


Rekomendowane odpowiedzi

wszystko ok, z lac moga miec ciezko, choc i tak sadze ze dadza rade bo clips nie maja w ogole lawki... ale nie bardzo rozumiem co znaczy 'jesli w ogole przejda rockets?'

maja jeszcze dwa mecze u siebie

 

wlasnie wygrali druga polowe meczu na wyjezdzie 30 pktami bez swojego mvp ;] gdzie pierwsza polowe z nim strugglowali.

 

plus rockets to typowe 'tempe dzidy'. ja rozumiem pozwalać na easy points jak akcja w obronie juz i tak przegrana, ale oni mieli w tym meczu conajmniej 20-30 jak nie 50 akcji gdzie po zupelnym zgubieniu rotacji ktos z gsw dostawal pilke do rak pod samiutkim koszem niekryty. i tylko dwight rozkladajacy rece na zmiane z hardenem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, z czym zmagał się Garnett w 2009? To nie było przypadkiem skręcone kolano? Wtedy też mieliśmy liczenie kolejnych dni i wyczekiwanie update'ów. Może zagra jutro, a może za trzy dni. Obawiam się, że tutaj będzie podobna sytuacja.

Już aż tak dokładnie nie pamiętam, ale jak KG odniósł kontuzje, to od razu było wiadomo, że może nie wrócić na PO(a stało się to w lutym). Wiem, że próbowali to wyleczyć bez operacji, ale bez skutku, niestety. Tutaj jest mowa o minimum 2 tygodniach, więc myślę, że Steph spróbuje wrócić.

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem czym wy sie spinacie.

bez curry'ego ten zespol ogrywa rockets i kogokolwiek z dwojki clippers-ptb.

to wciaz swietna ekipa, co pokazali w 2 polowie z rox.

schoody sie zaczna w wcf.

bo tu bez curry'ego nie bedzie o czym rozmawiac.

 

 

Clippers z CP3, a GSW bez Curry''ego to faworytem byli bez wątpienia podopieczni Riversa.

 

Ale to już niestety historia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogut tradycyjnie próbował podpuścić Howarda w 3Q sprzedał mu nawet strzał z łokcia oczywiście sędziowie tego nie widzieli, potem dwa szybkie faule i ławka i wpuszczany jest Varejao. Kerr jest genialny.

 

 

w ogóle w tym roku straszny najazd na Drejmonda, pewnie dlatego że jest niski, mocno czarny i drze japę. My point is: Bogut to jest przejebanie dirty player, w sumie od kiedy go kojarzę w GSW to zawsze taki był/jest, przypatrzcie mu się kiedyś przez parę minut co on robi z dala od piłki to po prostu majstersztyk - przytrzymywania, łokcie, ruchome zasłony, full dirty package.

 

Piszę to z uznaniem, nie że 'oooo, Bogutowi nie gwiżdżo', i również w związku z tym że Green zbiera cały hejt i na pewno w związku z tym Bogutowi jest trochę przykro. 

Taki Laimbeer naszych czasów.... bez chamskich fauli, ale podobny budowo, stylówo i gro. 

 

p.s. jak mówi moja babcia 'youtube or didn't happen' więc macie tutaj:

 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle w tym roku straszny najazd na Drejmonda, pewnie dlatego że jest niski, mocno czarny i drze japę. My point is: Bogut to jest przejebanie dirty player, w sumie od kiedy go kojarzę w GSW to zawsze taki był/jest, przypatrzcie mu się kiedyś przez parę minut co on robi z dala od piłki to po prostu majstersztyk - przytrzymywania, łokcie, ruchome zasłony, full dirty package.

 

Piszę to z uznaniem, nie że 'oooo, Bogutowi nie gwiżdżo', i również w związku z tym że Green zbiera cały hejt i na pewno w związku z tym Bogutowi jest trochę przykro. 

Taki Laimbeer naszych czasów.... bez chamskich fauli, ale podobny budowo, stylówo i gro. 

+ robi to co robi ynteligentnie

ostatnio na jutubie widziałem jakieś tam wywiady/gadania millera, smitha i innych kapci z lat 90

i miller był kocur, jak pokazywał jak łapał za łapę gościa, co go krył i darł japę żeh jest faulowany. i ten gościu ciągniony łapał przewinienie

było jeszcze kilka smaczków, my point is że taki łebski harry jak kiedyś miler teraz bogut ma wzięcie w lidze niezależnie od poziomu statystyk prezentowanych (tylko się tam nie zesrać ze szczęścia, że sportowo niby porównałem reggiego i andrzeja - jak tak myślicie to matura to bzdura)

a Green zbiera hejt bo ma uśmiech szeroki jak magic, gra jak młody barkley i wygrywa. to jest dosrywanie. kolo ma patent na grę i jest zajebistą 2 opcją dla kogokolwiek, kto nie musi gaływ  dupie wozić all night long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elwood - co do Millera to jeszcze mi się przypomina taki koleś, może kojarzycie, James Harden. Ten to jest w ogóle half man, half dirty play. I takie triki co Ty cytujesz Millera to on co minetkę robi.

Nie znam gościa. To jakiś obrońca od Anny Marii Wesołowskiej?

Se okurzyłem 95 PO, Pacers vs Magic i wspomniany Reggie. Do polecenia żądnym atmosfery plejofowej od 1 gwizdka

A Andrzej to kawał dużego sqrwiela jest. Zajebisty enfo, co nie musi za wiele robić. Skala inna, kolor skóry też ale Mahorn tez nie musiał w pizdę lać by przeciwnik miał świadomość kupy w spodniach

erwuś, komu oddajesz Howarda? są chętni?

 

 

edit

2:51 piękne k****, not in my house. sie nie skacze do kangura

Edytowane przez Elwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.