Skocz do zawartości
LAF

[West 1st Round] Los Angeles Clippers - Portland Trail Blazers

63 użytkowników zagłosowało

1. 1. LAC-PTB

• 4:0
      0
    • 4:1
      16
    • 4:2
      30
    • 4:3
      6
    • 0:4
      0
    • 1:4
      0
    • 2:4
      5
    • 3:4
      6

Rekomendowane odpowiedzi

Wg STS faworytem dalej LAC..... (1.6)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przy porażce GSW IMO może się to posypać

spurs mają miejsce na jedną sporą KOREKTĘ składu!

sytuacje GSW to ja dokladnie tak samo widze. tylko mi tu wczesniej od defetystow pojechali : )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jebie .

CP3 który w pojedynkę prowadził nasz zespól w pierwszej kwarcie bo J.J Redick zagrał beznadziejnie i nawet k**** Aminu wyglądał na jego tle jak rasowy shooter do tego obudzenie Griffina nastąpiło w trzeciej kwarcie i Clippersi naprawdę dobrą obroną i wreszcie skutecznym atakiem zaczęli łapać flow to potem CP3 zszedł z boiska ... Do tego w końcówce meczu Griffina zaczęło kolano boleć.

Uważam ,że gdyby CP3 grał i BG32 to Clippersi wyszarpali by ten mecz. k**** Lillard nie istniał w tym spotkaniu , McCollum już tak nie szalał i wystarczyło tylko przykryć Aminu który nagle zaczął trafiać trójki jak pojebany. Jedyny plus tego spotkania to Green zagrał naprawdę przyzwoicie i był za CP3 i BG32 najlepszym zawodnikiem Clippers w spotkaniu.

Huj gramy bez MVP CP3 do tego Griffin'a boli mięsień czworo głowy. Ehhhh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja tam sie juz nie moge doczekac tego stress-testu, OKC-SAS. Zobaczymy ile jest warte doswiadczenie vs mlodosc. Dla jednych ostatnia szansa na mistrzowski run, dla drugich w koncu zeby pokazac, ze nawet z Waitersem na parkiecie mozna dojsc do finalu swojej konferencji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paul ciągnął sam Clippersów już drugi mecz. Tymczasem kolejni gracze Blazers ośmielają się i zaczynają grać. Cllipers zostawiali Aminu samego na dystansie i to się im opłacało w 3 pierwszych meczach. Nareszcie Crabbe się przełamał. Z Paulem czy bez Clippers w odwrocie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z Paulem czy bez Clippers w odwrocie..

Z CP3 to by na lajcie wciągnęli PTB 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A Portland z Royem i Odenem to by ..... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A Portland z Royem i Odenem to by ..... ;-)

Wjechałoby na wózkach - idealnie do walki z Curry'm w półfinale konfy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

okej pewnie pokonaliby portland ze zdrowym CP3. Tylko z takim słabym wsparciem reszty to dalej nie mieliby czego szukać. Nie tylko z GSW ale i z każdym innym rywalem nie mieliby szans z tych co są już w rundzie 2. Jeżeli oczywiście nie zaczęliby grać chociaż jak w rs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobno problemy ma Redick też

Na dokladke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

The L.A. Clippers announced today the following injury updates:

Forward Blake Griffin will miss the remainder of the 2016 NBA Playoffs after aggravating the injury to his left quad tendon last night in Game 4. Griffin underwent an MRI this morning that revealed no further structural damage, and the five-time NBA All-Star will be ready for the start of 2016-17 training camp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Clippers moga zagrac na luzie bo juz nikt na nich nie liczy. Blazers sa  murowanym faworytem a to mlody zespol. Pewnie trochę się usztywnią wiec kto wie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez Griffina i Paul'a no zajebiście ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja nie skreślam Clippers. Pamiętam spotkania z końcówki sezonu, gdzie Rivers i Jamal prowadzili rezerwę do świetnej walki z OKC. Są w bardzo złej sytuacji, ale nie mają nic do stracenia. g5 must see.

Ale może się okazać, że na trade blocku wylądują po sezonie CP3, Blake czy DAJ, a Clippers pójdą w rebuilding.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A miała być epicka seria z GSW ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przy porażce GSW IMO może się to posypać

spurs mają miejsce na jedną sporą KOREKTĘ składu!

sytuacje GSW to ja dokladnie tak samo widze. tylko mi tu wczesniej od defetystow pojechali : )

Haha, co.

Warriors to Steph, Klay i Dray, a ci są na długoletnich kontraktach.

Kim są Barnes i Ezeli w tej lidze pokazują performensy z ich ostatnich meczów. Aczkolwiek ja nadal liczę, że u Barnesa to "slump", a Ezeli jeszcze nie wrócił do końca po kontuzji. Aczkolwiek jeśli ktoś ogląda regularnie GSW od paru lat, to wie mniej więcej gdzie jest sufit tych graczy.

Co do SA.

Spurs przechodzą IDEALNĄ przebudowę i na siłę szukacie problemu, choć po serii z Jazz to się nie dziwię, że nudy. ;p Jak ci wypada top1 all-time PF, no to wiadomo, że będzie go brakować, ale lepiej tego przejścia, niż Spurs, moim zdaniem nie dało (daje) się zrobić.

@topic

Ciekaw jestem jak ta seria się potoczy. PTB są happy to be here, ale wypadałoby, żeby to pociągnęli. W ogóle te mecze w PO są bardzo cenne dla tych młodych, także każdy ma dużą wartość na przyszłość dla drużyny na przyszłość. Pamiętacie Warriors i ich serię z Nuggets a potem walkę ze Spurs?

Swoją drogą tak się mówi o Bostonie, jakie to świetne miejsce dla KD, młody, dobry zespół bez superstara, a powiedzcie, w czym gorsze jest Portland, poza tym, że kiedyś wybrali Odena ponad samym zainteresowanym. ;p

Edytowane przez microlab

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A miała być epicka seria z GSW ...

No i nie byliby na stracone pozycji. Paul był w formie i jebaliby z Andrzejem środek wojowników!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi