Skocz do zawartości

[West 1st Round] Los Angeles Clippers - Portland Trail Blazers


LAF

LAC-PTB  

63 użytkowników zagłosowało

  1. 1. LAC-PTB

    • 4:0
      0
    • 4:1
      16
    • 4:2
      30
    • 4:3
      6
    • 0:4
      0
    • 1:4
      0
    • 2:4
      5
    • 3:4
      6


Rekomendowane odpowiedzi

The L.A. Clippers announced today the following injury updates:

Forward Blake Griffin will miss the remainder of the 2016 NBA Playoffs after aggravating the injury to his left quad tendon last night in Game 4. Griffin underwent an MRI this morning that revealed no further structural damage, and the five-time NBA All-Star will be ready for the start of 2016-17 training camp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

przy porażce GSW IMO może się to posypać

spurs mają miejsce na jedną sporą KOREKTĘ składu!

 

sytuacje GSW to ja dokladnie tak samo widze. tylko mi tu wczesniej od defetystow pojechali : )

 

Haha, co.

Warriors to Steph, Klay i Dray, a ci są na długoletnich kontraktach.

Kim są Barnes i Ezeli w tej lidze pokazują performensy z ich ostatnich meczów. Aczkolwiek ja nadal liczę, że u Barnesa to "slump", a Ezeli jeszcze nie wrócił do końca po kontuzji. Aczkolwiek jeśli ktoś ogląda regularnie GSW od paru lat, to wie mniej więcej gdzie jest sufit tych graczy.

 

Co do SA.

Spurs przechodzą IDEALNĄ przebudowę i na siłę szukacie problemu, choć po serii z Jazz to się nie dziwię, że nudy. ;p Jak ci wypada top1 all-time PF, no to wiadomo, że będzie go brakować, ale lepiej tego przejścia, niż Spurs, moim zdaniem nie dało (daje) się zrobić.

 

 

@topic

Ciekaw jestem jak ta seria się potoczy. PTB są happy to be here, ale wypadałoby, żeby to pociągnęli. W ogóle te mecze w PO są bardzo cenne dla tych młodych, także każdy ma dużą wartość na przyszłość dla drużyny na przyszłość. Pamiętacie Warriors i ich serię z Nuggets a potem walkę ze Spurs?

Swoją drogą tak się mówi o Bostonie, jakie to świetne miejsce dla KD, młody, dobry zespół bez superstara, a powiedzcie, w czym gorsze jest Portland, poza tym, że kiedyś wybrali Odena ponad samym zainteresowanym. ;p

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie skreślam Clippers. Pamiętam spotkania z końcówki sezonu, gdzie Rivers i Jamal prowadzili rezerwę do świetnej walki z OKC. Są w bardzo złej sytuacji, ale nie mają nic do stracenia. g5 must see.

 

Ale może się okazać, że na trade blocku wylądują po sezonie CP3, Blake czy DAJ, a Clippers pójdą w rebuilding.

 

 

Nastepny rewolucjonista. I co im z tej przebudowy i jak myslisz, ile lat zajmie im dojscie znowu do tego miejsca w ktorym sa obecnie? 

 

ja osobiscie tez jestem zwolennikiem teorii 'graj o tytul albo tankuj', ale miejmy czasem troche umiaru, panowie. Nie w kazdym drafcie trafiaja sie Durant i Duncan, czesciej sie trafia na Kwamich, Odenow, Bennetow i [ten polamany, z afryki, w philadelphii.... zapomnialem nazwiska], a druzyna robiaca co roku 50 sold-outow i oceirajaca sie prawie co roku o WCF to nie taka latwa sprawa do zbudowania.

 

Raczej kosmetyczne zmiany niz rebuilding

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepny rewolucjonista. I co im z tej przebudowy i jak myslisz, ile lat zajmie im dojscie znowu do tego miejsca w ktorym sa obecnie? 

 

ja osobiscie tez jestem zwolennikiem teorii 'graj o tytul albo tankuj', ale miejmy czasem troche umiaru, panowie. Nie w kazdym drafcie trafiaja sie Durant i Duncan, czesciej sie trafia na Kwamich, Odenow, Bennetow i [ten polamany, z afryki, w philadelphii.... zapomnialem nazwiska], a druzyna robiaca co roku 50 sold-outow i oceirajaca sie prawie co roku o WCF to nie taka latwa sprawa do zbudowania.

 

Raczej kosmetyczne zmiany niz rebuilding

No i chyba nie po to Steve Ballmer wydał 1 mld $ na clipsów żeby teraz robić kilkuletni rebuilding...

Edytowane przez Rubinstein
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepny rewolucjonista. I co im z tej przebudowy i jak myslisz, ile lat zajmie im dojscie znowu do tego miejsca w ktorym sa obecnie? 

 

ja osobiscie tez jestem zwolennikiem teorii 'graj o tytul albo tankuj', ale miejmy czasem troche umiaru, panowie. Nie w kazdym drafcie trafiaja sie Durant i Duncan, czesciej sie trafia na Kwamich, Odenow, Bennetow i [ten polamany, z afryki, w philadelphii.... zapomnialem nazwiska], a druzyna robiaca co roku 50 sold-outow i oceirajaca sie prawie co roku o WCF to nie taka latwa sprawa do zbudowania.

 

Raczej kosmetyczne zmiany niz rebuilding

 

Pozdrawia Filadelfia

 

Golden State

Spurs

Miami

Dallas

Lakers

Boston

Detroit

 

od czasów Jordana mistrzowie NBA, które ekipa była zbudowana przez tankowanie ? uprzeć można się na Spurs bo dostali Duncana

 

Cavs na tankowaniu dotychczas mają dwa finały mając LeBrona w składzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam sie juz nie moge doczekac tego stress-testu, OKC-SAS. Zobaczymy ile jest warte doswiadczenie vs mlodosc.

 

Tak jak zawsze o Spurs mówi się, że są starzy, tak o Thunder zawsze będzie się mówić jako o młodych? Durant, Westbrook i Ibaka mają właściwie większe doświadczenie w PO od Kawhiego i LMA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez Griffina i Paul'a no zajebiście ...

 

Pozamiatane bez dwóch zdań. Też liczyłem na Clipps, ciekawy i grający bardzo widowiskowo zespół. Miałem nadzieję, że nawiążą walkę z GSW i będzie emocjonująca seria. Blazers poczuli krew i już tego nie odpuszczą. Lilliarda raczej nikt nie zatrzyma a i reszta ekipy jedzie na wysokich obrotach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i gdzie odejdzie? i gdzie [z czolowych klubow] zarobi wiecej niz w LAC?

 

On juz nie chce zarabiac tylko wygrac misia. Albo pojdzie do pewnego contendera, albo do LBJ, LEBron nieraz mowil, ze chcialby z nim zagrac, a wspolpraca z Irvingiem sie nie klei, szczegolnie jesli dostana kopa w dupe w tych PO. Do tego moze do nich dolaczyc Carmelo i beda happy friends.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepny rewolucjonista. I co im z tej przebudowy i jak myslisz, ile lat zajmie im dojscie znowu do tego miejsca w ktorym sa obecnie? 

 

ja osobiscie tez jestem zwolennikiem teorii 'graj o tytul albo tankuj', ale miejmy czasem troche umiaru, panowie. Nie w kazdym drafcie trafiaja sie Durant i Duncan, czesciej sie trafia na Kwamich, Odenow, Bennetow i [ten polamany, z afryki, w philadelphii.... zapomnialem nazwiska], a druzyna robiaca co roku 50 sold-outow i oceirajaca sie prawie co roku o WCF to nie taka latwa sprawa do zbudowania.

 

Raczej kosmetyczne zmiany niz rebuilding

 

yup

 

Clippers są jak Jazz z lat 90-tych. W końcu może się trafić ich sezon, kiedy po prostu rywale się wykruszą (no, przez moment się wydawało, że to jest właśnie ten sezon).

 

Jedyny znak zapytania to Ballmer - przekonamy się latem, na ile jest impulsywny jako właściciel, bo po tej akcji z ręką Griffina mówiło się, że jest wkurzony i chce go sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak się teraz dziadek The Truth czuje. S5 pewnie. Taki Vince w mieście aniołów.

 

Dżej Dżeja Lillard teraz zje, wysra i jeszcze raz zje. CP3 siedział mu na głowie, szeptał do uszka co chwile sprośne historie i chłopakowi się łapki trzęsły. A teraz co? Zanim JJ zdąży gębę otworzyć ten go minie na pierwszym kroku jak w ostatnim meczu. 

 

Dwa mecze, w jednym Damianek +40 i RIP City SWCF. LoL. A mieli nie wejść do PO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.