Skocz do zawartości

NBA Store


Gredo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Nie wiem jak w amerykanskim, kupowalem 2 razy w UE, ani razu paczka nie dotarla, za kazdym razem prawie 2 miechy zamrozonej kasy, najpierw musza czekac 3 tygodnie, az od DHL dostana potwierdzenie, ze z ich winy paczka nie dotarla, a pozniej kilka tygodni czekania na zwrot kasy na karte. 

 

Za kazdym razem probowalem sie dowiedziec z jakiej przyczyny nie doszla paczka, czy sklep nawalil/nie bylo produktu itd. czy DHL zgubil paczke, ale niestety nbastore olal sprawe i nie raczyl mi nawet odpowiedziec... z amerykanskiem nbastore nie mam doswiadczenia, ale po tych probach z UE darowalem sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem z USA, zero problemu dwie koszulki zamawiałem (do chodzenia) zero problemu materiał mega i jakość, mineło już trochę czasu one nadal w stanie bardzo dobrym
Store Eu, raz zamawiałęm koszulkę KB24 Swingmann (dla kuzynki na prezent dla jej chłopaka fana LAL) po rozpakowaniu okazało się, że koszulka ma minimalną wadę na numerze.
Szybki kontakt z NBA Store eu, wysłali drugą koszulkę ( z nią już wszystko ok), a pierwszą zostawili, nie chcieli jej spowrotem ani nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w amerykanskim, kupowalem 2 razy w UE, ani razu paczka nie dotarla, za kazdym razem prawie 2 miechy zamrozonej kasy, najpierw musza czekac 3 tygodnie, az od DHL dostana potwierdzenie, ze z ich winy paczka nie dotarla, a pozniej kilka tygodni czekania na zwrot kasy na karte. 

 

Za kazdym razem probowalem sie dowiedziec z jakiej przyczyny nie doszla paczka, czy sklep nawalil/nie bylo produktu itd. czy DHL zgubil paczke, ale niestety nbastore olal sprawe i nie raczyl mi nawet odpowiedziec... z amerykanskiem nbastore nie mam doswiadczenia, ale po tych probach z UE darowalem sobie...

Kiedy to było ? Dawno ? Chcę zakupy zrobić na dniach i szczerze mówiąc trochę mnie to wystraszyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

rzeczy adidasa to średnia jakość, ale to inny temat.

Z tym wiążę największe oczekiwania po przejęciu NBA przez Nike. Adidas przegina. T-shirt za ponad stówę, a jakość jak z bazaru od gościa ze skośnymi oczami. Nawet do podłogi się to nie nadaje, bo za cienki materiał. Przez moment myślałem, że to nie może być reguła i tylko Brooklyn Nets takie robią - jaka drużyna taka jakość materiału. Ale sprawdzam Cavs i to samo. No panie. Ja wiem, że to robią w fabryce obsługiwanej przez małe ręce chińskich przedszkolaków i płaci się za logotypy, ale niech to chociaż nie wygląda jak słabej jakości ściera. Mam nadzieję, że Nike poważniej podejdzie do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym wiążę największe oczekiwania po przejęciu NBA przez Nike. Adidas przegina. T-shirt za ponad stówę, a jakość jak z bazaru od gościa ze skośnymi oczami. Nawet do podłogi się to nie nadaje, bo za cienki materiał. Przez moment myślałem, że to nie może być reguła i tylko Brooklyn Nets takie robią - jaka drużyna taka jakość materiału. Ale sprawdzam Cavs i to samo. No panie. Ja wiem, że to robią w fabryce obsługiwanej przez małe ręce chińskich przedszkolaków i płaci się za logotypy, ale niech to chociaż nie wygląda jak słabej jakości ściera. Mam nadzieję, że Nike poważniej podejdzie do tematu.

Mam kilka koszulek Nike Lebron i jedną Duranta, jakość jest nieporównywalnie lepsza w stosunku do Adidasa. Adidasa mam koszulkę (T-shirt) CAVS Lebron i bluzę CAVS. O ile koszulka daje rade, to bluza jest totalną szmatą :)

 

Najlepsza jakościowo jest http://matshop.pl/product-pol-2463-Koszulka-Mitchell-and-Ness-Player-Name-Number-Vince-Carter-Toronto-Raptors-grey.html naprawdę świetny, gruby materiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitchell and Ness to w ogóle inna historia, tak jak piszesz, super jakość. Tylko rozmiarówka (nawet czapek) mnie może zaskakiwać, jest jak pudełko czekoladek.

Zgadza się to co piszesz o czapkach... powiem Ci, że nie mam jakiejś zdeformowanej głowy albo wielkiego łba, ale mam dwie czapki M&N i każdą z nich muszę nosić na dwie ostatnie "dziurki", żeby w miarę komfortowo leżała. Jak patrzę na ludzi na ulicach, to raczej każdy ma czapkę bardziej zapiętą, a ja po prostu nie mogę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem z jakiej serii kupowaliscie rzeczy

ale ciuchy z serii climalite/climacool sa calkiem calkiem

mam kilka longsleevow i tshirtow i nie narzekam. material cienki ale tak ma byc, mega wygodne rzeczy, ktore spokojnie dorownuja dri firowi uzywanego w tshirtach nike. z tym to tez roznie bywa, bo to tez zalezy od koloru, mialem tshirty z tej samej serii kb a wystarczylo, ze sa w innym kolorze i material to juz bylo troche cos innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem z jakiej serii kupowaliscie rzeczy

ale ciuchy z serii climalite/climacool sa calkiem calkiem

mam kilka longsleevow i tshirtow i nie narzekam. material cienki ale tak ma byc, mega wygodne rzeczy, ktore spokojnie dorownuja dri firowi uzywanego w tshirtach nike. z tym to tez roznie bywa, bo to tez zalezy od koloru, mialem tshirty z tej samej serii kb a wystarczylo, ze sa w innym kolorze i material to juz bylo troche cos innego

co do bluzy mam taką : https://www.zalando.pl/adidas-performance-bluza-nba-cleveland-cavaliers-ad542g076-k11.html

totalna szmata, nie polecam nikomu. Rękawy rozciągnięte, ściągacze w rękawach rozlazłe, ogólnie kiepska.

 

koszulka adidasa taka; http://www.nbastore.eu/stores/nba/en/product/cleveland-cavaliers-adidas-name-%26-number-t-shirt---lebron-james/181460   w miarę ok, w sumie nie mogę się do niczego przyczepić.

 

Najlepsze jakościowo przynajmniej dla mnie są koszulki Nike Lebrona i Mitchell and Ness, ale to inna bajka zupełnie.

 

Swoją drogą, wiesz może coś odnośnie bluz od Mitchell and Ness ? Patrzyłem na kilka (bez kaptura) i wydaje mi się, że są jakieś dziwne nieproporcjonalnie długie rękawy. Będę wdzięczny za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pisząc o koszulkach Adidasa nie miałem na myśli takich do sportu, tylko typowo fanowskie (np. taka). Nadruk mocny, ale gramatura godna koszulki z bazaru od Koreańczyków. Czyli stosunek cena/jakość wypada co najmniej słabo.

 

W kontekście czapek preferuję New Era. Może i mniej wzorów, ale przynajmniej bez niespodzianek. Ludzi z Mitchell & Ness za mocno trzymają się żarty. Mam czapę Nets od nich i jest spoko, zapinam na 3 "oczka". Zamówiłem kiedyś inną (taką) i jak bardzo byłem zdziwiony, gdy nawet rozpiętej nie mogłem wsadzić na czerep. Ale dowcip spoko, doceniam :D Oczywiście obie OSFA + adjustable fit. Kumpel miał podobnie z czapką Hornets, o czym wspominałem już dawno na forum (tu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jestem naiwny, ale mam nadzieję, że t-shirty i bluzy Nike będą lepszej jakości. Nie oczekuję 10 lat, ale po prostu trochę dziwnie gdy koszulka z logo Adidasa jest taką ścierką. Tu akurat Mitchell & Ness wygrywa, koszulki mają super. Ale najlepsze jakie mam koszulki związane z NBA to UNK. Szczególnie starsze wzory, sprzed paru lat. Gramatura - rewelacja, wypukły nadruk bardzo trwały (także na rękawkach), po wielu praniach dalej wygląda super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...
  • 4 miesiące temu...

Lillarda pewnie upolujesz w Warszawie w sklepie koszykarskim (Chmielna?) lub Kraków w Galeria Kazimierz. 
warto się tam wbić mailem lub nawet zadzwonić. 

2 godziny temu, Deuce napisał:

Cześć. Mam pytanie o zakup bluzy, szukam czegoś PTB. Tylko na nbastore.eu i usa idzie coś znaleźć? Nie ma żadnych sklepów w Polsce? Jak szukałem po necie to ciężko ale może znacie jakieś stacjonarne gdzie coś mają. Może akurat bym miał blisko i by się podjechało.

 

Czasem były retro koszulki DR J wiec może Drexler się gdzieś niecierpliwi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.