Skocz do zawartości

Sobota 2 kwietnia POZNAN - swieto Whisky


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem, więc podzielę się relacją.

Najpierw się przywitaliśmy i usiedliśmy za stołem. Na początku część osób rozglądała się po sali, część patrzyła w okno, a część wysyłała smsy.

Po kilku minutach kelnerka przyniosła 15 szklanek whisky i jedną białą czekoladę nachylając się ze swoim dekoltem nad typkiem, który chytrze zajął najlepsze miejsce przy stole.

Potem odezwał się gostek w dużych brylach, którego ledwo było widać zza stołu:
- Zamulacie chłopaki. Pomyśleć, że mogłem spędzić ten wieczór na kopulacji
- Vasquez, nikt ciebie tutaj nie zapraszał - odparł ktoś i towarzystwo trochę się ożywiło nieśmiało chichocząc.

- Dobrze, że Duncan został na kolejny rok. Timmy się starzeje jak wino - powiedział typek w koszulce Duncana, uśmiechając się jak Duncan po udanej akcji.
- Za to Kobe starzeje się jak mleko - rzekł koleś, który wcześniej zajął chytrze najlepsze miejsce przy stole.
Cała grupa zaniosła się śmiechem, poza trzema typkami w żółtych koszulkach.
- Dobry tekst, szkoda, że nie miałem włączonego dyktafonu w telefonie, zrobiłbym dźwiękowe łapu-capu - rzekł koleś w koszulce Rasheda Wallace'a z numerem 30
- Dałbym ci lajka - pochwalił żart typek, który jako ostatni dołączył do grupy, bo bardzo długo jechał po rondzie
- W latach 90tych przybijało się piątki, a nie dawało głupie lajki - zauważył typek pijący białą czekoladę
- A dla mnie żart był c***owy jak defensywa Hardena - rzekł jeden koleś w żółtej koszulce
- Statystycznie Harden w ostatnich play-off wypadł w obronie nie gorzej niż Kobe w większości sezonów - powiedział typek w koszulce z imieniem ,,Karol" założonej odwrotnie
- Statystycznie to ja i moja kobieta mamy po pół ch**a i pół cipy - zażartował gostek w dużych brylach
- To akurat prawda - rzucił ktoś i towarzystwo ponownie zachichotało
 
Spotkanie na dobre się rozkręciło. Co chwila padały kolejne żarciki. Towarzystwo najczęściej zabawiał najbardziej wartościowy Przemysław na zlocie:
- Co mówią ludzie na imprezie sylwestrowej, gdy Reggiemu udaje się zdążyć na bibkę 3 minuty przed północą?
- .........

- Reggie Miller for threee, yeeees!
- ............................................

 

Padały jednak także merytoryczne uwagi:
- Podoba mi się przebudowa mojej drużyny. Potrzebujemy jeszcze tylko wysokiego z postupem, obwodowego z jumperem, rozgrywającego z dobrym playmakingiem, coacha z autorytetem oraz jakąś zapchajdziurę z dobrą trójką, defensywą i thrash-talkiem i za 4 lata będzie druga runda - opisywał aktualną sytuację swojej drużyny najstarszy forumowicz na spotkaniu.

 

Spotkanie dobiegło końca, gdy ktoś powiedział:
- Ej, czy zdajecie sobie sprawę, że siedzimy tu już trzy godziny bez forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- ............................................

 

Padały jednak także merytoryczne uwagi:

- Podoba mi się przebudowa mojej drużyny. Potrzebujemy jeszcze tylko wysokiego z postupem, obwodowego z jumperem, rozgrywającego z dobrym playmakingiem, coacha z autorytetem oraz jakąś zapchajdziurę z dobrą trójką, defensywą i thrash-talkiem i za 4 lata będzie druga runda - opisywał aktualną sytuację swojej drużyny najstarszy forumowicz na spotkaniu.

 

-----------------

 

 

tym rozjebales system : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.