Skocz do zawartości

NBA PLAYOFFS TYPER 2016 - dyskusja i zgłoszenia


Elwood

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze pytanie - nie wiem czy było poruszone.

 

Rozumiem, że wszelkie edycje postów można robić najpóźniej do rozpoczęcia pierwszego meczu danej rundy?

Co w przypadku, kiedy ktoś edytuje później? Kara jak za spóźnienie?

Jeszcze pytanie - nie wiem czy było poruszone.

 

Rozumiem, że wszelkie edycje postów można robić najpóźniej do rozpoczęcia pierwszego meczu danej rundy?

Co w przypadku, kiedy ktoś edytuje później? Kara jak za spóźnienie?

Dokładnie tak, edycja najpóźniej do momentu wyznaczonej godziny pierwszego spotkania. Po tym terminie kara za spóźnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jest pkt ujemnych, gdy ktoś wytypuje 4-3, a wynik skończy się 2-4 i przy analogicznych przykładach (np typ 4-2, wynik 1-4)?

 

Z tego co rozumiem to 3 punkty minusowe ( w stworzonym przeze mnie For Fun Typer'ze właśnie taką punktację bym zastosował ). 

 

Wyjaśnienie - różnica wynosi 3 czyli.. Zespół który miał wygrać 4 mecze wygrał tylko 1 = 4-1 = 3

 

Więc w takim wypadku będą 3 punkty ujemne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzę że punktacja minusowa jest nie ta. Przynajmniej w zeszłym roku mieliśmy inaczej liczył się wynik jednej jak i drugiej drużyny. Czyli jak stawialismy 4:1 a konczylo się 3:4 to dla pierwszej drużyny pomyłka o jeden mecz a dla drugiej o trzy i potem średnia z tego i wychodzi -2 punkty. Chyba nie ma sensu od niej odchodzić bo jest dużo lepsza, bo jest spora różnica kiedy obstawiamy 4:0, a kiedy 4:3 podczas gdy serię wygrywa druga drużyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszło:

 

MarcusC

The4Yeast

Julekstep

CzłowiekM

Qooniu

Kleczas

Vero1897

January

Falcao

Tangiers

Luki

Artur86

Mentor

Elwood

Jordan20

Perkoz13

za dwie osoby wykłądam aby paypala uruchomić później 

ALE PROSZĘ o jednoznaczne POTWIERDZENIE

 

Ignazz, kiedy będzie jakaś aktualizacja listy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzę że punktacja minusowa jest nie ta. Przynajmniej w zeszłym roku mieliśmy inaczej liczył się wynik jednej jak i drugiej drużyny. Czyli jak stawialismy 4:1 a konczylo się 3:4 to dla pierwszej drużyny pomyłka o jeden mecz a dla drugiej o trzy i potem średnia z tego i wychodzi -2 punkty. Chyba nie ma sensu od niej odchodzić bo jest dużo lepsza, bo jest spora różnica kiedy obstawiamy 4:0, a kiedy 4:3 podczas gdy serię wygrywa druga drużyna.

Przypomnij proszę tego posta, w którym ustalone było liczenie ujemnej punktacji wg średniej różnicy.

 

 

edit

jeśli ktoś pytał, do tej pory typowało 18 osób

Edytowane przez Elwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekawy. 

Na początku w zeszłym roku była opcja liczenia ujemnych wg Twojego zamysłu. Przetrwało to ok 10 stron. Potem pojawiła się tabelka Lukiego, która jest łopatologiczna i była wzięta pod uwagę przy liczeniu finalnym:

TYP WYNIK SERII LICZBA PUNKTÓW MINUSOWYCH
4:3               3:4                1
4:3               2:4               1,5
4:3               1:4                2
4:3               0:4               2,5
4:2               3:4               1,5
4:2               2:4                2
4:2               1:4               2,5
4:2               0:4                3
4:1               3:4                2
4:1               2:4               2,5
4:1               1:4                3
4:1               0:4               3,5
4:0               3:4               2,5
4:0               2:4                3
4:0               1:4               3,5
4:0               0:4                4
 
 
Potem było srogo głupot o ilości punktów za mistrza, ułaskawieniu spóźnialskich(taki chuy w tym roku) oraz o tym, że w 2016 zaczniemy o tym wszystkim wcześniej dyskutować, to będzie więcej czasu na typy, bla bla bla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako jedyny nie ufam piczkom z Flopers?

PTB nie ma poważnych argumentów na Clipps. Poza kopaniem w dupę DAJ. Ostatnio ich mecz oglądałem, bodaj z Minny. I ojp, jak można było dać się tyle razy wyruchać w sezonie przez ten d-league skład to nie ogarniam. Każdy poza Lilardem powinien MIP dostać, a jak zobaczyłem Plumlee i jego dd to miałem mikrozawał. Znaczy to, że dla Lena też jest szansa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.