Skocz do zawartości

NBA PLAYOFFS TYPER 2016 - dyskusja i zgłoszenia


Elwood

Rekomendowane odpowiedzi

Chętni do zabawę za stówę:

ronnie, człowiek morza, january, artlan, marcus,cris

Generalnie sami musicie zadecydować o zasadach zabawy dla Was i o skarbniku. W tym temacie jest dziwiczo i pytanie, czy chcecie przecierać szlaki.

 

Właściwy numer konta do zabawy "standardowej" Iggy podeśle w dniu dzisiejszym

Stawka 4 dychy

reguły na 1 stronie tematu

za miszcza dostaje się 5 punktów

za spóźnienie typowania serii -4 od serii, więc warto być czujnym

temat z typowaniem jak też zbieraniem głosów zajmę się w momencie zakończenia RS

Iggy, prośba, być zrobił listę gostków co Ci wpłacili, bym potem zbierał typy od własciwych osób i by nie robić bajzlu(tak, wiem julek, przelejesz ciut później )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i moze od razu umowmy sie, ze nie ma zadnych wymowek ze spoznieniami tylko -4pkt.. bo co roku jest problem bo ktos zaspal i pozniej sa tlumaczenia.. kto z kim i kiedy gra wiadomo juz wczesniej i jest czas na obstawienie. Jak ktos czeka do ostatniego momentu to niech czeka, ale za spoznienie -4 i basta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie ma taryfy ulgowej tudzież dysput "bo 5 minut nikogo nie zbawi". Gwizdek rozpoczynający mecz jest równoznaczny z tym, że typ musi być wniesiony. W innym wypadku -4 punkty.

Nie, nie ma taryfy ulgowej, "może się jakoś dogadamy",ale to tylko zabawa. Zabawa, nie tylko ale na kapustę. Z pulą na półtora klocka. Ktoś chce się spóźniać - nie tym razem, nie w tym roku. W zeszłym było 5 stron tekstów i polemiki nt spóźnienień. W tym tego nie będzie ziąble i ziąbelki

 

 

edit

Aha, jakieś "what if...". Nie szukajmy wymówek "co będzie jak się spóźnię" tylko dążmy do tego, by się nie spóźnić. U wanna make money and be toughtest madafaka on forum - earn it.

Edytowane przez Elwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie ma taryfy ulgowej tudzież dysput "bo 5 minut nikogo nie zbawi". Gwizdek rozpoczynający mecz jest równoznaczny z tym, że typ musi być wniesiony. W innym wypadku -4 punkty.

Nie, nie ma taryfy ulgowej, "może się jakoś dogadamy",ale to tylko zabawa. Zabawa, nie tylko ale na kapustę. Z pulą na półtora klocka. Ktoś chce się spóźniać - nie tym razem, nie w tym roku. W zeszłym było 5 stron tekstów i polemiki nt spóźnienień. W tym tego nie będzie ziąble i ziąbelki

 

 

edit

Aha, jakieś "what if...". Nie szukajmy wymówek "co będzie jak się spóźnię" tylko dążmy do tego, by się nie spóźnić. U wanna make money and be toughtest madafaka on forum - earn it.

 

 

Żeby później nie było, ze godzina rozpoczecia była 2:00 typ podany 2:10 a gwizdek był 2:13 i bunty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby później nie było, ze godzina rozpoczecia była 2:00 typ podany 2:10 a gwizdek był 2:13 i bunty

 

 

Mnie się wydaje, że najlepiej ustalić podawanie typów do godziny rozpoczęcia meczu zgodnie z terminarzem, żeby nie było niejasności.

Tak jak pisałem, typy przed godziną rozpoczęcia meczy = brak minusów. Spóźnienie = minus, nie ma od tego odstępstw.

Ważna jest godzina spotkania. Nikt nie będzie sprawdzał, czy spotkanie, co miało się zacząć 2:00 miało pierwszy gwizdek o 2:11 czy 2:12 .U know, ułatwiamy sobie życie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, typy przed godziną rozpoczęcia meczy = brak minusów. Spóźnienie = minus, nie ma od tego odstępstw.

Ważna jest godzina spotkania. Nikt nie będzie sprawdzał, czy spotkanie, co miało się zacząć 2:00 miało pierwszy gwizdek o 2:11 czy 2:12 .U know, ułatwiamy sobie życie :smile:

 

Rok temu to miało znaczenie więc dobrze byłoby ustalić.

Czyli nie gwizdek a oficjalny czas rozpoczecia jak rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NBA.com wpisana godzina rozpoczęcia meczu jest godziną świętą. Żadne gwizdki, nie będę potem siedział po nocy by z sekundnikiem tematu pilnować.

Czyli

kasa do ignaca na konto podane wcześniej

zasady typowania na pierwszej stronie, punkty za mistrza i ujemne ustalone

w momencie zakończenia regulara robię nowy temat, tylko i wyłącznie do głosowania

tam wbijamy głosy wg schematu, który przygotuję ASAP

iggy da mi info kto wpłacił, głosy tych uczestników zbieram

jeśli ma miejsce sytuacja, że ktoś się spóźnia z wpłatą a chce grać, daje mi info na pw, nie w tematach - chcę to mieć ogarnięte, a nie kopać się po stronach

po każdej rundzie robię update wyników

wszyscy się dobrze bawią, ja wygrywam i mamy fun

jasne majstry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.