Skocz do zawartości

FA - potencjalne zmiany, dyskusja


Cichy

Rekomendowane odpowiedzi

No ale w żadnym systmie tak nie będzie, bo przy każdym rozwiązaniu osoby będące pod sam koniec etapu będą w tej uprzywilejowanej sytuacji! Musiałbyś wrócić do poczatku i przyjąc zasadę, że zegar resetowany jest na 24h abyś miał czas na reakcję.

 

Przeczytałeś zasady na FA przedstawione przeze mnie? (wiem że czasami mam problem z jasnym wyjaśnianiem swoich myśli, ale Xam dopytując się o kilka punktów mógł wyjaśnić jakieś pojawiające się nieścisłości;) )

 

Właśnie tam jest przedstawiony system nie ciągnący się w nieskończoność, w którym czający się do końca (lub mogący być o konkretnej godzinie - na kiedy zakładamy jakieś deadline) nie są uprzywilejowani.

 

Dodatkowo nawet są przedstawione sytuacje w której:

- zgadałbyś się z kimś w celu zdobycia sullingera i wbilibyście w końcówe 2 posty z czego jeden najwyższy bez szans na podpisanie oraz drugi z mniejszą kwotą za 1szy sezon ale 'pewniak' do podpisu - do którego zgodnie z Twoim pomysłem z ostatniego posta Xam musiałby równać i byłby przez przypadek/lub próbe oszustwa na przegranej pozycji.

 

(jeszcze raz przypomne - 1. część na zbieranie ofert na graczy przez GM'ów, 2. cześć wybór GM'ów (także tych co wcześniej nie bidowali)które ze wszytskich złożonych ofert chcą sami złożyć (brak posta oznaczałby uznanie ostatniego posta z 1. cześci)

Edytowane przez Cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem za FA w ktorym kazdy ma wieksze szanse na zlozenie bidu niz obecnie, za FA ktore nie wyklucza osob ktore nie moga pojawic sie o 21 w konkretne dni (i argument o zaproponowaniu danemu graczowi wiecej do mnie nie przemawia, bo nie chcialbym placic maxa buckowi williamsowi tylko po to by go miec...)

 

Taki projekt byl napisany w tym poscie: http://www.e-nba.pl/topic/4674-fa-potencjalne-zmiany-dyskusja/?p=412767

 

FA przeprowadzane zgodnie z takim regulaminem moga sie konczyc w dowolnym czasie jednak minimum to raczej 48h by kazdy mial szanse pojawic sie na forum (czy to pracuje na nocki czy na dzien czy prowadzi samochod czy moze poszedl spotkac sie na piwo.

 

Dzieki 2 'polowkom' wszyscy maja szanse i obojetnie czy sprawdzi sie stan FA o 14 czy o 21 ma sie takie same szanse na podpisanie danego gracza, bo nie ma tu dzikiego przebijania ktore co pokazalo w tym sezonie jest dla 6 w porywach 8 gracz...

 

System jest tez wolny od sciem (poza kasowanymi/edytowanymi postami - ale to moze byc banami ladnie posprzatane) i sensowniejszy niz skladanie ofert na slepo na konto do ktorego ma dostep tylko kilku graczy simujacych etap.

Lepszy niz skladanie ograniczonej ilosci ofert (pierwszy skladajacy zawsze jest na straconej pozycji) z obecnym deadlinem na ostatnie oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze nic nie zmieniac w obecnej formule. Zasadnicza zmiana juz nastapila, czyli etap FA polowe krotszy niz poprzednio. Jak komus zalezy na grze, to znajdzie te pare minut, szczegolnie gdzie praktycznie kazdy mam net w telefonie. Ja cale poprzednie FA stukalem w telefon, gdzie nie umie tego szybko robic i nie lubie, ale jak trzeba to trzeba. Po prostu pilnowac zasad, zrobic jakies powazniejsze ostrzezenia i kary za swiadome czy nieswiadome bledy w bidowaniu, to powinno spowodowac troche baczniejsza uwage skladajacych oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze nic nie zmieniac w obecnej formule. Zasadnicza zmiana juz nastapila, czyli etap FA polowe krotszy niz poprzednio. Jak komus zalezy na grze, to znajdzie te pare minut, szczegolnie gdzie praktycznie kazdy mam net w telefonie. Ja cale poprzednie FA stukalem w telefon, gdzie nie umie tego szybko robic i nie lubie, ale jak trzeba to trzeba. Po prostu pilnowac zasad, zrobic jakies powazniejsze ostrzezenia i kary za swiadome czy nieswiadome bledy w bidowaniu, to powinno spowodowac troche baczniejsza uwage skladajacych oferty.

Wlasnie taki argument ze jak komus zalezy to znajdzie czas jest z dupy. Chcialbym moc zabidowac wtedy kiedy mam czas a nie szukac telefonu kiedy dokladnie o 21 odbieram kobiete z dworca i musimy z bagazami jakos wrocic, ale powiem jej, by chwile postala na mrozie (czy moze podczas kolejnego FA w ukropie) bo chce pokolikac na telefonie, albo umawiac sie ze znajomymi tylko w dni poza FA, ew o 21 mowic im ze teraz wylaczam sie z rozmowy na 45 min bo klikam w simke. Tak moglbym olac i nie pojsc na dworzec, nie umowic sie na piwo, albo umowic sie kiedy indziej ale nei koniecznie chce to robic mimo mojej checi do gre w simke.

Wydaje mi sie ze wlasnie duzo bardziej zniecheca do tej gdy zjebane FA na ktorym ciezko cos wywalczyc jesli nie ma Ciebie o 21, niz zacheca to za 6-8 osob znajdzie czas na FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.