Skocz do zawartości

FA - potencjalne zmiany, dyskusja


Cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

Jak widać po tytule tematu uznaliśmy, że należy unieważnić II etap, poniżej krótkie wyjaśnienie i garść informacji.

 

Prosiłbym także o doczytanie tematu do końca i wyrażenie swojej opinii o terminie zakończenia 'nowego' drugiego etapu.

 

Ze swojej strony mogę tylko przeprosić, ze nie zauwazylem tego wczesniej, nie zablokowalem etapu lub chocby nie powstrzylem sie od simowania etapu.

 

 

II etap zostaje unieważniony po analizie wszytskich bidow (rychlo w czas:/) z powodu masy błędów w bidach, które wzięły się z braku znajomości przepisów, pośpiechu itp.

 

Sąd 'komiszowy' za winnego uznaje Matiwrone (Nets) czym skazuje go na bana podczas ponownego drugiego etapu.

 

Przebieg zdarzeń:

 

19:57 Matiwrona legalenie przebija Colemana

Derrick Coleman - 11 000 000, 0%, 5 lata

 

20:54 Geniuz przebija Colemana

Derrick Coleman - 12 000 000, 0%, 4 lata

 

21:00 Matiwrona wyrownuje Colemana (w nielegalnym poscie - z błędami które go powinny unieważnić)

Derrick Coleman - 12 000 000, 5%, 4 lata

 

21:00 czyli pewnie nie widzac posta Matiwrony, Gimmie wyrownuje Geniuza(skladajac swoj pierwszy post w etapie):

Derrick Coleman (BR) - 12 000 000, 5%, 6 lat

 

21:01 Matiwrona pisze kolejny nielegalny (wykreslenia Longleya itd) post gdzie umieszcza ponownie Colemana:

Derrick Coleman - 12 000 000, 5%, 4 lata

 

o 21:02 Gimmie pewnie? w reakcji na przebicie (nielegalne Matiwrony) podwyzsza swoja oferte
Derrick Coleman(BR) 12 500 000, 5 %, 6 lat

 

W tym momencie

 

Geniuz wycofuje Colemana i sklada oferte na Carrolla (tego mogloby w ogole nie byc... bo nie byloby dalej walki o Colemana gdyby nie Matiwrona, ale to nie jest naszym największym problemem)

 

4. Derrick Coleman - 12 000 000, 0%, 4 lata 
5. Joe Barry Carrol - 11 000 000, 0%, 3 lata
 
Następnie Ice z Sacto przebija Carrola
Joe Barry Carroll - $12 000 000, 3 lata, 10%

Następnie Geniuz daje 13 mln za Carrolla przebijajac Ice (możemy się tylko zastanawiać czy doszłoby do tego gdyby nie przebicia Matiwrony)

 

Po tym przebicu Ice wycofuje się z Carrolla składając oferte Ainge

 

Następnie Gimmie w poście, który jest nielegalny przebija Ainge (nielegalność wynika z walki o Colemana, która przekroczyła już 13,250 mln)

 

Ice wycofuje swoją oferte dla Ainge (mimo, że zgodnie z przepisami przebicia nie było) i składa nową dla Scotta (wydłużając etap do 21:18)

 

o 21:18 dzięki powyzszemu bidowi SlaKb ma szanse złożyć nową ofertę dla Malone.

 

Jak widzicie, nie można tego zamiesc pod dywan i załatwić prostym przesimowaniem oferty dla Larrego Johnsona.

 

W związku z Larrym Johnsonem i Colemanem Ashigaru i Gimmie dostają ostrzeżenie (kolejne błędy w bidach mogą kończyć się banami na FA lub.... powrotem do starej formuły FA w której nie mieliśmy tyle problemów).

 

----------------------------------

 

Nowy II etap (a dokladnie dogrywka) może się skończyć w czwartek o 21 lub w sobote o 21 wybór należy do was czekam na odpowiedzi do jutra do 16 (temat z II etapem powstanie w miedzyczasie). Tylko 100% odpowiedzi na tak pozwoli zakonczyc etap w czwartek o 21, w innym wypadku czekamy do soboty do 21:

 

Radzimir (Pacers)

Stromile (Bulls)

Sonic (Spurs)

Mazik (Cavs, Rockets)

Szulcu (Clippers)

Julekstep (Magic)

Cichy (Suns)

Geniuz (Warriors)

Rafal_Super (Sonics)

matwirona (Nets) - BAN

KahR (Wolves)

Letallec (Knicks, Grizzlies)

Krzemo (Nuggets)

RDG (Sixers)

SlaKB (Pistons)

Roger (Wizards)

InOut (Hornets)

Ice (Sacto)

Ashigaru (Bucks)

gimmie - Jazz

Geddo - Celtics

 

W II etapie beda mieli prawo wziac udzial wszyscy gracze (także Ci ktorzy z roznych przyczyn nie skladali ofert), poza Matiwrona ktory bedzie mial czas na przeczytanie zasad.

 

W II etapie (dogrywce) liczą się wszytskie posty do pierwszego błędnego (edytowanego) napisanego przez Ashigaru:
 

 

Napisano wczoraj, 20:59

Bucks

 

Larry Johnson – 13 250 000$ - 10% - 4 lata
Elden Campbell [bR] – 10 000 000 – 0 % - 4 lata

 

 

Posty zostaną umieszczone w nowym temacie.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wnoszę ze swojej strony na zawieszenie kary dla mnie, przeczytane miałem, po prostu sam się "zajebałem" w akcji i nie do końca czaiłem zdarzyć się chyba może każdemu (zwłaszcza) jak ktoś  nowy, skoro tam piszecie, że to nie miało aż tak wielkiego wpływu, później już ogarnąłem po uwagach i poprawiłem wszystko tak jak powinno być. 

Także oficjalnie PROSZĘ o rozpatrzenie tego wniosku i zawieszenie kary/bana jak zwał tak zwał i dopuszczenie mnie do II rundy FA.
No chyba, że inni użytkownicy się nawet na to nie zgodzą, to ok zrozumiem i zacznę od 3 rundy FA, ale jeżeli nikt by nie miał nic przeciwko i dało by radę to tak jak piszę, proszę o danie szansy, przy ewentualnych błędach wtedy danie kary większej, a tą tymczasowo zawiesić jak sędzia Anna Maria Wesołowska.Pozdro

Czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za zawieszeniem bana. To nowy gracz w koncu. Każdy z nas robi błędy.

Mam tez taki wniosek:

Bid w ktorym nie jest wpisane ilośc sałaty , eee wolnego salary powinny byc nieważne.

Tzn. Jesli zespół jest nad capem i tak to moze wystarczy wpisać over cap, ale jak poniżej to powinna byc kwota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.