Skocz do zawartości

Rozważania o wierze o Bogu i KK


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, fluber napisał:

po i lewica zjebaly sprawe. mogli go przeglosowac razem z solidarna polska, porozumieniem, psl, kukizem i konfedracja. zaleski byl gwarancja ze komisja wezmie sie za sprawe na powaznie

że tego nie zrobili, to właśnie świadczy o tym, iż są w zmowie. to już kolejny taki przypadek przecież. zdaje się, że kiedyś aby Kamińskiego oskarżyć też dziwnym trafem nagle zabrakło kilku głosów PO.

Godzinę temu, fluber napisał:

nowe pokolenie nie stracilo przeciez poczucia wiary. fascynacje innymi wierzeniami, jogami czy innymi pierdolami wskazuja ze jest ogromna potrzeba szukania sensu zycia. i ona nie zniknie. a na pewno czesc z tych osob odnajdzie ten sens w naukach Jezusa Chrystusa.

a naukach Jezusa tak, ale nie serwowanych w formie od KK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mistrzBeatka napisał:

to oczywiste , stales sie moim idolem , wzoruje sie na tobie  w mysl zasady - kozak w necie pizda w swiecie 

Ja tam mogę się z Tobą spotkać na żywo. Nie chodzi mi o agresję jakąś czy coś. Po prostu nie boje się pokazać i połączyć nicka z twarzą i imieniem. U Ciebie z tym krucho, ale się nie dziwię Tobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał:

@Reikai przede wszystkim znam bardzo dobrze cala Biblie, a nie pojedyncze, wyrwane z kontekstu, najbardziej kontrowersyjne fragmenty. nie chce mi sie zaczynac dyskusji ktora mialem tu juz kilka razy.

u mnie punktem wyjscia nie jest Biblia. Bog jest dla mnie tak samo realny jak moja zona, mam z nim zywa relacje a nie jakis dowod na istnienie wyprowadzony z "ksiazki". znam historie kk ale ona nie ma zadnego wplywu na fakt mojej wiary w istnienie Boga. to dwie niezwiazane ze soba kwestie

 

Spoko, ten rodzaj wiary szanuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał:

Ja tam mogę się z Tobą spotkać na żywo. Nie chodzi mi o agresję jakąś czy coś. Po prostu nie boje się pokazać i połączyć nicka z twarzą i imieniem. U Ciebie z tym krucho, ale się nie dziwię Tobie

podobno jestes podobny do ziemkiewicza . parafrazujac klasyka:

– Ojciec często pana wspomina.
– Naprawdę?
– Tak. Mówi, że jak szli na panienki i zabierali ze sobą Rappara, to nigdy nie mogli nic wyrwać.

 

skrzydlowy z ciebie zaden, gdy zaczna leciec bomby zostawisz mnie na placu boju i zadzwonisz po paly a po  3 piwach zaliczasz glebe, po co mi taki towarzysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mistrzBeatka napisał:

podobno jestes podobny do ziemkiewicza

A nawet dokładnie jak on. Mam dwie ręce, dwie nogi, tułów i głowę. 

Godzinę temu, mistrzBeatka napisał:

– Ojciec często pana wspomina.
– Naprawdę?
– Tak. Mówi, że jak szli na panienki i zabierali ze sobą Rappara, to nigdy nie mogli nic wyrwać.

Skrzydłowy z Ciebie żaden

Widzę, że ogarniasz ziomek to dobrze.

Na skrzydłowych się bierze mniej atrakcyjnych od siebie, ja Ci tu niestety w żaden sposób nie pomogę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mistrzBeatka napisał:

– Tak. Mówi, że jak szli na panienki i zabierali ze sobą Rappara, to nigdy nie mogli nic wyrwać.

mniej atrakcyjny , nie znaczy ziemkiewicz , szanujmy sie , z twoja/ziemkiewicza facjata zaden bramkarz by nas nie wpuscil , nie wiem nawet czy chcialbym z toba ubic muche w kiblu.

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mistrzBeatka napisał:

mniej atrakcyjny , nie znaczy ziemkiewicz , szanujmy sie , z twoja/ziemkiewicza facjata zaden bramkarz by nas nie wpuscil , nie wiem nawet czy chcialbym z toba ubic muche w kiblu.

Abstrahując od tego, że nie wiesz jak wyglądam, to jechanie komuś po wyglądzie Ziemkiewicza jest słabe, to od 25 lat jest w małżeństwie z aktorką, więc raczej dość daleko mu od incela.

9 minut temu, mistrzBeatka napisał:

nie wiem nawet czy chcialbym z toba ubic muche w kiblu.

Wiem, że wstydzisz się pokazać jakim jesteś przegrywem na żywo. Nihil novi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Abstrahując od tego, że nie wiesz jak wyglądam, to jechanie komuś po wyglądzie Ziemkiewicza jest słabe, to od 25 lat jest w małżeństwie z aktorką, więc raczej dość daleko mu od incela.

Wiem, że wstydzisz się pokazać jakim jesteś przegrywem na żywo. Nihil novi

klasyczny ziemkiewicz, jestem pewien ,  ty tez masz aktorke ale na monitorze i dojezdzasz ja na recznym :) , oczywiscie ze jestem przegrywem , pochylam sie nad toba to dobrze o mnie nie swiadczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mistrzBeatka napisał:

klasyczny ziemkiewicz, jestem pewien ,  ty tez masz aktorke ale na monitorze i dojezdzasz ja na recznym :) , oczywiscie ze jestem przegrywem , pochylam sie nad toba to dobrze o mnie nie swiadczy 

Sam fakt, że tak twierdzisz, upewnia mnie, że tak nie wyglądam.

Nie rozumiem o co chodzi z tym tekstem z masturbacją, nigdy się nie masturbowałeś czy co?

Ty pewnie wygląd seby z zepsutymi zębami i brzuszkiem piwnym, pasujesz poziomem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mistrzBeatka napisał:

na randce?  chyba   z Renia Rączkowska 

ja zdazylem jeszcze na ostatki grilla  , potem do pubu ,  pozniej kapiel w morzu a na koniec podziwialem wschod slonca z palacu kultury LOL.

Rzuć swoim zdjęciem.

Och wait - wstydzisz się swojej twarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, lorak napisał:

czy wy naprawdę spędziliście sobotni wieczór kłócąc się o swój wygląd? XD

kolejny temat rozje***y przez kompleksy Pana lekarza , @josephnba znajdź mu w końcu te dziewczynę , kolesiowi zejdzie ciśnienie z krzyża i wszyscy będą na tym forum uradowani :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.