Skocz do zawartości

Rozważania o wierze o Bogu i KK


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Choruje, nie raz ciężko, ale zawsze po modlitwie osoba wychodziła z tego.

A spróbuj bez modlitwy czy wyjdzie z choroby. Ja zawsze bez modlitwy wychodziłem. A z modlitwami ludzie padali jak muchy.

 

Jak nie wierzysz to nie pojmiesz. W głębi ducha czuję, że moja wiara jest prawdziwa!!!!!!!!!!! I mówi mi to sam Bóg.

No więc jak to mówi? I co jeszcze mówi? Ma tubalny głos ? Czy przychodzi w chmurze?

 

To są istotne rzeczy nie mozesz ich trywializować.

Eryko vs BOTH/Przem tag team

 

CLASH OF THE TITANS k**** :grin:

Że też ciebie jeszcze przyroda nie zutylizowała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber pytanie do eksperta :)

 

Biore slub w czerwcu. Moja narzeczona pochodzi z miejsscowosci gdzie o księdzu powstał nie jeden artykuł czy reportaż jak to odmawiał np pogrzebu czy tez chrztu. Z tej parafii potrzebujemy jedynie jej aktu chrztu i bierzmowania. Czy ksiądz choćby w teorii może odmówić wydania tych dokumentów ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj bez modlitwy czy wyjdzie z choroby. Ja zawsze bez modlitwy wychodziłem. A z modlitwami ludzie padali jak muchy.No więc jak to mówi? I co jeszcze mówi? Ma tubalny głos ? Czy przychodzi w chmurze?To są istotne rzeczy nie mozesz ich trywializować.Że też ciebie jeszcze przyroda nie zutylizowała...

Zrozumiesz jak uwierzysz.

 

A spróbuj bez modlitwy czy wyjdzie z choroby. Ja zawsze bez modlitwy wychodziłem. A z modlitwami ludzie padali jak muchy.No więc jak to mówi? I co jeszcze mówi? Ma tubalny głos ? Czy przychodzi w chmurze?To są istotne rzeczy nie mozesz ich trywializować.Że też ciebie jeszcze przyroda nie zutylizowała...

Wyszedłeś kiedyś po ostatnim namaszczeniu? Znam dziesiątki osób którym modlitwa i wiara w Boga pomogły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, że wyszedłeś z choroby bez modlitwy. Moja babcia wyszła po ostatnim namaszczeniu i za pomocą modlitwy.

Czyli to nie ostatnie namaszczenie...

A ilu po ostatnim namaszczeniu 'nie wyszło' ?

 

jakieś przybliżone dane ile po modlitwie umiera a ilu nie. I to samo przy braku modlitwy.

 

 

I raz jeszcze zapytuje jak się odbywają Twoje spotkania z Bogiem i jakie prawdy Ci mówi i jak sie ukazuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber pytanie do eksperta :smile:

 

Biore slub w czerwcu. Moja narzeczona pochodzi z miejsscowosci gdzie o księdzu powstał nie jeden artykuł czy reportaż jak to odmawiał np pogrzebu czy tez chrztu. Z tej parafii potrzebujemy jedynie jej aktu chrztu i bierzmowania. Czy ksiądz choćby w teorii może odmówić wydania tych dokumentów ? :smile:

 

pewnie odmawiał bo się hajs w kopercie nie zgadzał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Więc przestań mi tu pi*****ić o szkołach podstawowych bo ja opieram się na latach researchu i dowadach oraz faktach. 

 

jesli nie jesteś w stanie prostej rzeczy jak podanie przykładu dla twojego Boga jezusa to chyba jest to słabe. Ten Bóg też słaby.

 

Research to robią naukowcy, Ty sobie co najwyżej surfujesz po internecie i wpisujesz hasła do google. Po latach "researchu i dowodów"  odkryłeś coś, co wywraca świat do góry nogami i zamiast napisać porządny artykuł, zostać sensacją w naukowym świecie, postanowiłeś się tym pochwalić na forum o koszykówce:) I Ty śmiesz pisać cokolwiek o czyjejś racjonalności?:) To naprawdę słodziutkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber pytanie do eksperta :smile:

 

Biore slub w czerwcu. Moja narzeczona pochodzi z miejsscowosci gdzie o księdzu powstał nie jeden artykuł czy reportaż jak to odmawiał np pogrzebu czy tez chrztu. Z tej parafii potrzebujemy jedynie jej aktu chrztu i bierzmowania. Czy ksiądz choćby w teorii może odmówić wydania tych dokumentów ? :smile:

 

Zgodnie z prawem kościelnym ksiądz ma prawo odmówić zarówno pogrzebu, jak i chrztu, chociaż w odczuciu większości kapłanów, a przede wszystkim papieża Franciszka nie powinien. Sakramentów udziela się jednak ludziom wierzącym i prawo odmowy takiemu księdzu przysługuje.

 

Natomiast odnośnie aktu chrztu i aktu bierzmowania ksiądz nie może odmówić wydania tych dokumentów, a jeżeli odmówi proponuję natychmiast poinformować o tym kurię, bo takiego prawa ten ksiądz akurat nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Research to robią naukowcy, Ty sobie co najwyżej surfujesz po internecie i wpisujesz hasła do google. Po latach "researchu i dowodów"  odkryłeś coś, co wywraca świat do góry nogami i zamiast napisać porządny artykuł, zostać sensacją w naukowym świecie, postanowiłeś się tym pochwalić na forum o koszykówce:) I Ty śmiesz pisać cokolwiek o czyjejś racjonalności? :smile: To naprawdę słodziutkie.

 

No i zdaje sie że tych naukowców czytam i słucham. I ich argumentów i ich kontrargumentatorów. To są setki godzin na tym spedzonych. Ich lata pracy zawarte w książkach i wystapieniach. 

 

A że masz wizje że sobie po internecie hasła wpisuję to już Twój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawczej?

 

Codziennie ludzie zatruwają sie bakteriami czy z wody czy z powiuetrza. Umierają , a jak umierają to są rozkładani. Czyli następuje utylizacja.

 

To rozkład czy utylizacja?

 

Stosując wybraną przez Ciebie formę:

 

https://sjp.pwn.pl/sjp/utylizacja;2533903.html (czyli WYKORZYSTANIE czegoś)

 

więc dalej:

 

https://sjp.pwn.pl/sjp/wykorzystac;2539475.html

 

Czyli przyroda ma jakieś cele, wolę itp?

 

I jeszcze do tego: "przyroda usuwa zbędne elementy" - komu zbędne? tej przyrodzie? Co jest zatem niezbędne? Jak odróżniamy jedno od drugiego?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie stówy za coś takiego ostatnio skasował ksiądz bo 'nie lubił' już zmarłego. /potrzebne było zaświadczenie należenia do parafii/

 

no co za sqrwiel, jak można nie lubić zmarłego ;)? może to taka opłata za wypowiedzenie abonamentu (czyta. zejście z tego świata)

 

w ogóle księża i katecheci, którzy mi się przewinęli w podstawówce/liceum większośc miała nasrane pod głową. Jeden typ w podstawówce częstował dzieciaki fajkami a one jego jak zapomniał papierosów. Twierdził, że nie będzie hipokrytą bo skoro on pali to nie może zabraniac innym hehe. Miałem tez kolege w podstawówcę, totalny dres i cwaniaczek, ale głosno sie chwalił, że idzie na księdza do seminarium bo jest dobry hajs i można się opierdalać, nawet masz czarnucha (gosposię) na plebanii, która ci gotuje.Gardzę tymi sk****syami w sutannach, nie spotkałem jeszcze żadnego, który by pomagał bezinteresownie ludziom.

 

To samo JPII santo subito - obrońca pedofilii, propagator HIV w Afryce i tuszujący wałki finansowe watykańskiego banku. Rzygac mi się chciało jak była ta żałoba w 2005.

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.