Skocz do zawartości

Buty do koszykówki - ale nie tylko


RivalMamba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam spory problem. Poszukuję butów do koszykówki ale i do codziennego użytkowania, takie 50/50. Mam 15 lat jedyne co gram to na Orliku co piątek z kolegami po lekcjach. Boisko jest wykonane z chropowatej, miękkiej, czerwonej, brudzącej buty powierzchnii. Mój rozmiar to 42,5 / 43. Mój budżet to max 300zł. Od biedy buty mogą być 70/30 z przewagą koszykówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena


Jeśli chcesz górną półkę to polecam: 

http://sklepkoszykarski.pl/buty-koszykarskie-jordan-flight-origin-3-820245-400

 

to taki model wlasnie troche do chodzenia, ale  z przewaga do grania, ale na asfalcie raczej nie polecam grac, bardziej orliki. Jest w bardzo dobrej cenie, jak na to co oferuje.

mój budżet to 300zł max


Up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślisz, że nie szukałem?


miesiąc przeglądam ataf, basketzone, basketmania, sklep koszykarza, sklep koszykarski i nic. Jakbym znalazł to bym się nie pytał


a poza tym chcę wiedzieć co Wy polecacie, może mieliście styczność z jakimś modelem i powiecie o wadach/zaletach


Butów do 300zł w rozmiarze 42,5/43 jest setki, wybierz te, które Ci się podobają i wypierdalaj jak się nie potrafisz na forum zachować.

ok może źle sformułowałem pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślisz, że nie szukałem?

miesiąc przeglądam ataf, basketzone, basketmania, sklep koszykarza, sklep koszykarski i nic. Jakbym znalazł to bym się nie pytał

a poza tym chcę wiedzieć co Wy polecacie, może mieliście styczność z jakimś modelem i powiecie o wadach/zaletach

Jeśli w sklepach, które wymieniłeś nie znalazłeś nic co Ci się podoba to po prostu może jeszcze takie buty nie powstały?

Zapytaj o konkretny model to może ktoś kto miał styczność Ci odpowie.

 

PS. Dołóż 50zł i wybór będzie zdecydowanie większy i będziesz mógł kupić buty z wyższej półki.

PS2. Nie zakładaj kilku takich samych tematów, kto ma przeczytać ten przeczyta jeden.

Edytowane przez Kraso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Retro jak dla mnie sa do chodzenia przy grze nie daja prawie rzadnego komfortu. Jesli chodzi o Jordany to ciezko Ci bedzie cos znalezc, ta marka jest pozycjonowana wyzej niz Nike, nawet w mega wyprzedazach cena nie spadnie do 300zl, bo to by oznaczalo, ze sklepy musialyby buty sprzedawac taniej niz kupuja.

 

Sa modele Jordan, ktore mozna wyrwac ponizej 300zl, ale z tego co do tej pory widzialem to nie sa buty koszykarskie, tylko bardziej do biegania i sportu. Albo doluz 50zl, albo wez cos z Nike.

 

Po za tym nie miej pretensji do ludzi, buty do kosza maja to do siebie, ze modele zmieniaja sie co pol roku i nie sa pozniej wznawiane, tylko leca nowe modele, ktore sa nazywane kolejnymi numerama, a jak ktos kupuje buty to zazwyczaj na 2 lata, wiec nie znajdziesz osoby, ktora by kupowala miesiecznie po kilka par butow, zeby Ci doradzic. Wiec pozostaje albo pytanie o stare sprawdzone modele, ale bedziesz mial problem ze znalezieniem ich w sprzedazy, albo pytac sklepy co Ci doradzaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.