Skocz do zawartości

Nowa wersja Fast Break Basketball


SlaKB

  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy przenosimy się na nową wersję gry?

    • Tak
      17
    • Nie
      1
    • Obojętne mi to
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Stromile, kiedyś pisałeś coś, że tworca gry udziela się na forum. Przypomnialbys mi jego nick? I nie wiesz może czy jest z nim jeszcze jakiś kontakt? Zapytalbym go o kilka rzeczy. :smile:

 

Brian Nichols aka HeavyReign, ale on tworzył naszą wersję FBB, nie wiem czy miał cokolwiek wspólnego z tą nową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 8 GMów nie oddało głosów, co prawda wyniku głosowania to nie zmieni, ale chcialbym wiedziec ile osób jest na nie. Bo jeśli okaże się, że wszystkie z tych ośmiu pozostałych osób będzie na nie to będzie takich osób aż 9 więc wtedy raczej byśmy się nie przenosili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi jest to obojetne, moge sie jednak dorzucic

niemniej mam tez problem z tym z czym np ma julekstep, komisze moga byc nieco uprzywilejowani jako jedyni majacy pelne wersje gry + co w sytuacji jak jakis komisz zrezygnuje (da sie gre przeinstalowac, wywalajac z jednego kompa) czy nie bedzie takiej opcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem ani za ani przeciw.

 

Z jednej strony po 21 latach warto chyba coś zmienić, z drugiej jak odpaliłem demo to nawet nie udało mi się zasimować choćby dnia :nevreness:

 

Dostosuję się do większości i, oczywiście, dorzucę się do puli w razie czego.

 

Co do przewagi komiszów - jeśli przejdziemy na nową wersję, to ja np. sobie nie wyobrażam, żebym też nie kupił oddzielnie dla siebie pełnej wersji.

Niby 140 PLN, ale jak się podzieli na liczbę sezonów to wychodzą jakieś śmieszne pieniądze w skali roku/ sezonu/ miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy może pobrać sobie wersję demo, kilka lat do przodu nie posimuje, ale w danym sezonie może sobie sprawdzać ustawienia itd. więc komisze nie będą mieli przewagi raczej.

 

Największy problem to chyba ten kalendarz. Miałem nadzieję, że może będzie to można jakoś modyfikować, ale chyba nie ma takiej opcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to jeżeli chodzi o mnie, to mi nie przeszkadzałaby jakakolwiek przewaga komiszy ze względu na posiadanie pełnej wersji z gry z bardzo prostego powodu - nie korzystam z gry nawet teraz, mimo że jest ogólnodostępna :]

 

Coś w tym jest - po tylu latach człowiek jest jak Cypher z Matrixa: patrzy na ciąg cyferek w xlsie i widzi przed oczami gościa robiącego pump fake, obrót do linii i dunkującego z wyskoku na 86 cm :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony może czas wrócić do próbnego simowania, skoro od nastu sezonów jedynym sukcesem Wizz było dojście do finału parę lat temu :D

 

Pamiętam że wtedy Derrick Byars miażdżył i do finału doszedłem wygrywając wszystkie serie po 4-3 i we wszystkich wygrywałem G7 na wyjeździe (Hawks-Bulls-Celtics), niestety w finale Wolves byli już za mocni i był sweep, ale i tak fajne wspomnienia.

 

Niby mój team ale zupełnie nie pamiętam kogo straciłem na plej offy przez kontuzje - Wagnera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policzyłem dokładnie i RS trwałby 171 dni. Więc, żeby zachować czas trwania RS taki jak jest teraz można od poniedziałku do czwartku simować normalnie po jednym dniu, a w wekkend po dwa. W sumie za wielkich problemów z ustawianiem taktyki by nie było. Przy takim kalendarzu nie gra się zbyt często dzień po dniu. Gdyby np. w piątek były simowane dwa mecze to rzadko zdarzałoby się, że ktoś gra akurat wtedy dwa razy. 

 

Myślę, że to byłoby optymalne rozwiązanie. Jeśli zaczniemy znowu za szybko pędzić z RS to po jakimś czasie pojawi się problem z draftami. 


Jeszcze jedna sprawa.. Historia ligi, nie wiem dlaczego jest dopiero od 2005 roku więc nie ma tam przypisanych dwóch pierwszych tytułów dla Bulls. Z kolei w roku 2005 tytuł wędruje nie do TWolves, a do Jazz.


Jeśli chodzi o te rzeczy o których pisałem wcześniej czyli market size, ticket price, owner, wielkość hali itd. to co prawda nie da się ich usunąć, ale w edytorze da się to pozmieniać wszystko więc myślę, że ustawimy po prostu wszędzie to samo. Usunąć da się za to opcję coaching staffu, ale każdy GM ma własne skille. Myślę, że wszystkim ustawimy też takie same i po kłopocie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.