Skocz do zawartości

[2024-2025] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Mówiłem, że mam potwierdzone info co do pierwszego picku. :smile:

To wcale nie było takie oczywiste. W momencie w którym pozyskałem pick nr 6 (przed loterią), marzyło mi się aby pozyskać PP w drafcie. Wtedy jednak wiedziałem, że się do mojego picku nie ostanie (w loterii chciałem po prostu nie spaść poniżej 6 miejsca). Robiłem sporo próbnych simek gdy dopracowywałem skille zawodnikom i to co mi najbardziej utkwiło w pamięci, to staty w wykonaniu Pierce'a. W zasadzie za każdym razem kręcił naprawdę świetne cyferki i ładnie rozwijał się na campach. Cały problem i dylemat kogo wybrać pojawił się po losowaniu. Wtedy jak zacząłem robić próbne simki to dziwnym zbiegiem okoliczności Pierce już tak zajebiście się nie prezentował na campach. Przy swoim wyborze pod uwagę brałem więc 3 nazwiska i w zasadzie zawsze gdy wybrałem jednego z nich do siebie z 1 numerem, to w zasadzie zawsze mieli słabsze campy. Stąd też miałem big problem kogo wziąć do siebie. Postawiłem jednak na Pierce'a i mój pierwszy wybór i liczę, że jednak na tych campach nie zawiedzie. Nie będę zdradzał pozostałych dwóch nazwisk, aby nie zepsuć zabawy innym. Jednak prawda o obecnym drafcie jest taka, że tutaj mając pick w TOP5 wcale nie można być pewnym pewnego wyboru. Tutaj przy dobrych campach koleś wybrany w TOP10 czy nawet TOP15 może okazać się w ciągu kilku sezonów najlepszym wyborem. Tak przynajmniej to zaobserwowałem u siebie podczas dużej ilości próbnych simek. Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wcale nie było takie oczywiste. W momencie w którym pozyskałem pick nr 6 (przed loterią), marzyło mi się aby pozyskać PP w drafcie. Wtedy jednak wiedziałem, że się do mojego picku nie ostanie (w loterii chciałem po prostu nie spaść poniżej 6 miejsca). Robiłem sporo próbnych simek gdy dopracowywałem skille zawodnikom i to co mi najbardziej utkwiło w pamięci, to staty w wykonaniu Pierce'a. W zasadzie za każdym razem kręcił naprawdę świetne cyferki i ładnie rozwijał się na campach. Cały problem i dylemat kogo wybrać pojawił się po losowaniu. Wtedy jak zacząłem robić próbne simki to dziwnym zbiegiem okoliczności Pierce już tak zajebiście się nie prezentował na campach. Przy swoim wyborze pod uwagę brałem więc 3 nazwiska i w zasadzie zawsze gdy wybrałem jednego z nich do siebie z 1 numerem, to w zasadzie zawsze mieli słabsze campy. Stąd też miałem big problem kogo wziąć do siebie. Postawiłem jednak na Pierce'a i mój pierwszy wybór i liczę, że jednak na tych campach nie zawiedzie. Nie będę zdradzał pozostałych dwóch nazwisk, aby nie zepsuć zabawy innym. Jednak prawda o obecnym drafcie jest taka, że tutaj mając pick w TOP5 wcale nie można być pewnym pewnego wyboru. Tutaj przy dobrych campach koleś wybrany w TOP10 czy nawet TOP15 może okazać się w ciągu kilku sezonów najlepszym wyborem. Tak przynajmniej to zaobserwowałem u siebie podczas dużej ilości próbnych simek.

 

Jak dla mnie na dzień dzisiejszy: 2 Superstarów, 4 All-Starów, a cała reszta lottery większa niewiadoma, od 6th mana do prawie All-Stara.

 

Oczywiście, nie powiem którzy są w których grupach ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wcale nie było takie oczywiste. W momencie w którym pozyskałem pick nr 6 (przed loterią), marzyło mi się aby pozyskać PP w drafcie. Wtedy jednak wiedziałem, że się do mojego picku nie ostanie (w loterii chciałem po prostu nie spaść poniżej 6 miejsca). Robiłem sporo próbnych simek gdy dopracowywałem skille zawodnikom i to co mi najbardziej utkwiło w pamięci, to staty w wykonaniu Pierce'a. W zasadzie za każdym razem kręcił naprawdę świetne cyferki i ładnie rozwijał się na campach. Cały problem i dylemat kogo wybrać pojawił się po losowaniu. Wtedy jak zacząłem robić próbne simki to dziwnym zbiegiem okoliczności Pierce już tak zajebiście się nie prezentował na campach. Przy swoim wyborze pod uwagę brałem więc 3 nazwiska i w zasadzie zawsze gdy wybrałem jednego z nich do siebie z 1 numerem, to w zasadzie zawsze mieli słabsze campy. Stąd też miałem big problem kogo wziąć do siebie. Postawiłem jednak na Pierce'a i mój pierwszy wybór i liczę, że jednak na tych campach nie zawiedzie. Nie będę zdradzał pozostałych dwóch nazwisk, aby nie zepsuć zabawy innym. Jednak prawda o obecnym drafcie jest taka, że tutaj mając pick w TOP5 wcale nie można być pewnym pewnego wyboru. Tutaj przy dobrych campach koleś wybrany w TOP10 czy nawet TOP15 może okazać się w ciągu kilku sezonów najlepszym wyborem. Tak przynajmniej to zaobserwowałem u siebie podczas dużej ilości próbnych simek.

Kurde to teraz mi narobiles.....nie jestem do tego Dirka przekonany w 100%, mozesz uchylic cos rabka tajemnicy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde to teraz mi narobiles.....nie jestem do tego Dirka przekonany w 100%, mozesz uchylic cos rabka tajemnicy? ;)

Haha, ja uważam, że nikogo w tym drafcie nie można być pewnym. Każdy może wypalić tak samo, ale równie dobrze może okazać się bustem za jakiś czas. Ja decydowałem się na PP gdyż jest to chyba najlepszy ofensywny zawodnik tego draftu i nawet jak się nie rozwinie, to chociaż na rezerwę będzie ;). Inna sprawa, że chyba nie można mieć dwa razy z rzędu pecha na campach i chyba gorzej od T-Maca nie będzie? Oby :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pistons nie byłbym taki pewny. Póki co to z wartościowych zawodników mam tylko Beasleya i Iversona. A najwięcej ile mogę dać to MLE, nie wiadomo czy uda mi się przedłużyć Malone i Griffitha, a pewnie takich uzupełnień za małą kasę jak w zeszłym offseason nie zrobię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.