Skocz do zawartości

[2024-2025] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

No jak to kto? Obecny MVP. :smile:

 

Powiem szczerze że tak dokładnie jeszcze też nie przyglądałem się tej klasie rookie. Ale draft wydaję się być w czubie strasznie wyrównany, nie ma jakiegoś gościa który by się jakoś bardzo wyróżniał. Ciężko więc coś typować, często będą pewnie decydowały sympatię. Imo top 3 to będzie Pierce, Dirk i chyba Carter.

 

Chociaż z trójką do Duncana może dołączyć Manu i wtedy z czwórką przed Carterem może pójść Brand, który bardzo fajnie się zapowiada.

 

heh widząc pliczek to na 1 i 2 mam inne typy ;) a Carter to kiepszczak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą świetni, ale raczej nie będą nigdy 1st option, a z najwyższymi numerami zazwyczaj bierze się potencjalnych franchise playerów. Zdziwię się jeśli, których z nich pójdzie z jedynką. 

 

w porównaniu do tego co było w zeszłym drafcie (albo jeszcze wcześniej jak szli Shaq i Web) to Pierce i Nowik to tacy franchise playerzy dla ubogich :)

a Marion i Kirilenko będą mega defensywnymi fitami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie dość, że jedynkę wylosował to jeszcze draft ma pod siebie :smile: 3 z 4 najlepszych prospektów to SFy...

 

Jak dobrze wybiorą, nie stracą Mutombo na FA i nie będą mieli wtopy na campach to będą równorzędnym rywalem dla Philly

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HOF poprawiony, mam jeszcze gdzies staty 3-4 graczy (Chandler, T-Mac, Gooden i ktos jeszcze) jak odnajde postaram sie dorzucic do HOF (niestety TJ Ford przedpadl)

A może Forda wpisać nawet bez statow, tak żeby sobie byl po prostu? W końcu to jeden z najlepszych, może nawet najlepszy grajek all-time.

 

Albo ewentualnie ktoś może gdzieś ma schowane jego staty. :)

 

Dobra robota!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśliby ktos (np. Roger) nie był zadowolony ze swojego picku i graczy do wyboru a chciałby sobie zagamblowac na przyszłorocznym picku Hawks (ewentualnie tez zaprzyszlorocznym) to zapraszam na PM. Interesują mnie picku top 10 .

To bedzie taki unprotected zakład jesli ktos uważa ze na nabitym wschodzie Hawks nie wejdą do PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.