Skocz do zawartości

[2024-2025] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

No jak to kto? Obecny MVP. :)

Sla, jest Twoja Kobieta w domu? Może zrobiłbyś jakiś mock-up draftu? :)

 

 

Powiem szczerze że tak dokładnie jeszcze też nie przyglądałem się tej klasie rookie. Ale draft wydaję się być w czubie strasznie wyrównany, nie ma jakiegoś gościa który by się jakoś bardzo wyróżniał. Ciężko więc coś typować, często będą pewnie decydowały sympatię. Imo top 3 to będzie Pierce, Dirk i chyba Carter.

 

Chociaż z trójką do Duncana może dołączyć Manu i wtedy z czwórką przed Carterem może pójść Brand, który bardzo fajnie się zapowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wszystko może się jeszcze wydarzyć, bo co by nie mówić potencjał jest wciąż 80, ale na 80% T-Mac nie będzie więcej niż solidnym starterem.

Moim zdaniem nie ma przepaści (w skillsach, bo w potencjale jest 80 do 68) miedzy nim a np. innym Celtem, Isaiah Riderem

 

Na tą chwilę ma braki i nie jest w niczym super, musiałby mieć ze 3 bardzo dobre campy.

 

 

TMac już teraz jest blisko poziomu solidnego startera. W najgorszym przypadku będzie kimś więcej niż solidny starter, a przy dobrych campach może być w przyszłości w top5 SG. Poziom Richmonda jest dla niego spokojnie do osiągnięcia. Rider w ataku może jest na podobnym poziomie do McGrady'ego, ale jest dziurą w obronie. TMac jest w obronie solidny, z potencjałem na coś więcej.

 

Ogólnie McGrady przed poprzednimi campami szedlby w tym drafcie z 1, obecny TMac spokojnie z numerem 6 tez by poszedł. Ten trade wygląda tak źle dla hornets głównie ze względu na farta Geddo w losowaniu.

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMac już teraz jest blisko poziomu solidnego startera. W najgorszym przypadku będzie kimś więcej niż solidny starter, a przy dobrych campach może być w przyszłości w top5 SG. Poziom Richmonda jest dla niego spokojnie do osiągnięcia. Rider w ataku może jest na podobnym poziomie do McGrady'ego, ale jest dziurą w obronie. TMac jest w obronie solidny, z potencjałem na coś więcej.

 

Ogólnie McGrady przed poprzednimi campami szedlby w tym drafcie z 1, obecny TMac spokojnie z numerem 6 tez by poszedł. Ten trade wygląda tak źle dla hornets głównie ze względu na farta Geddo w losowaniu.

 

T-Mac przed campami poszedłby z 1-ką w tym drafcie ??

T-Mac obecny poszedłby z 6-tką w tym drafcie ??

 

Myślałem, że ten draft jest mocniejszy :hypnotysed:

Cóż, zobaczymy wieczorem jakie cyferki będą.

 

Myślę, że T-Mac będzie spokojnie lepszym defenderem niż Ritchmond, ale ofensywa Mitcha jest nieosiągalna dla niego.

Czas pokaże, ale jak dla mnie 2ga opcja w średnim/niezłym zespole, 3cia w dobrym/bardzo dobrym zespole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-Mac przed campami poszedłby z 1-ką w tym drafcie ??

T-Mac obecny poszedłby z 6-tką w tym drafcie ??

 

Myślałem, że ten draft jest mocniejszy :hypnotysed:

Cóż, zobaczymy wieczorem jakie cyferki będą.

 

Myślę, że T-Mac będzie spokojnie lepszym defenderem niż Ritchmond, ale ofensywa Mitcha jest nieosiągalna dla niego.

Czas pokaże, ale jak dla mnie 2ga opcja w średnim/niezłym zespole, 3cia w dobrym/bardzo dobrym zespole

A kogo wziąlbys przed TMacem przed campami gdzie miał 100 potencjału i tylko coś ok. -17 względem obecnych umiejętności?

 

Ten draft jest duzo głębszy, ale Ci najlepsi z tego draftu są słabsi niż najlepsi z poprzedniego. Chociaż i tak dużo od campow zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja bym się nie odważył krytykowac tego trejdu - wyszło jak wyszło przez łut szcześcia.

 

Trochę mi to przypomina trejd z NBA w którym Cavs dostali 1 rundowy pick od Clippers z Baronem Davisem za Mo Williamsa i bodajże Jamario Moona. Koniec końców, trzy miechy później okazało się, że Clippers w loterii mimo minimalnych szans wylosowali dla Cavs 1 pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przeceniam McGradyego ze względu na moją sympatię do niego.. Gracie trochę dłużej ode mnie więc pewnie macie rację. Za kilka sezonów sie okaże.

 

Co do Hardena to już kiedyś pisałem, że chciałbym go zobaczyć jakby poradził sobie jako pierwsza opcja, niestety jego czas powoli dobiega końca więc już się nie doczekam pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-Mac nie jest zły, jednak wkurzył mnie na poprzednim campie dlatego się rozstalismy. Liczyłem na więcej, dostał szansę w s5 kosztem Masha, ale jej nie wykorzystał. Poza tym, nie chciałem ryzykować kolejnego słabego campu w jego wykonaniu. Wtedy ciężko byłoby to sprzedać. Rozwjnac sie na pewno rozwinie, ale na pewno nie tak jak oczekiwalem. Kolejna kwestia, że chciałem stocktona sprzedać, bo był mi zbędny, a pozyskać kogoś na sg (Hawkins albo Hardaway będą grali na pg). Wyszło inaczej, znacznie lepiej niż oczekiwałem. Wpadł 1 pick, a to pozwoli mi wziąć kogoś kogo chcę. No ale w tej sytuacji mashburn jest mi zbędny. Szkoda, ze fa jest po drafcie. Bo gdybym znał decyzję mutombo, to decyzja z 1 numerem byłaby łatwiejsza :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.