Skocz do zawartości

Handel wielkopowierzchniowy, wyprzedaże i kradzieże czyli TRADE deadline blisko


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

To sport zespołowy zgoda, ale taki J-smoove dokładał w Detroit cegiełkę za cegiełką i… nadal wierzył że trafi :onthego:

Tyle już minęło a tego dalej boli :P

Musiał Ci nieźle za skórę zajść

 

No ciekawe jak to będzie z tym KD, ja obstawiam że zostanie w okc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy dla fanów OKC, bo życzę im jak najlepiej, ale ani w tym roku, ani pewnie w przyszłym nie zdobędą pierścienia, który Durant'owi się tak marzy.. To jest taka drużyna dla której półfinał konferencji to oczywistość, a dalej? No i tu pojawia się problem, jak trzeba zmierzyć się z Warriors'ami lub Spurs'ami.. Niestety taki finał zachodu jest najbardziej przypuszczalny, chociaż gdyby ekipa z Oklahomy postanowiła "magicznie" wyeliminować kogoś z tej dwójki to mogłoby być naprawdę ciekawie. Tak jak wcześniej pisałem finał OKC vs CAVS byłby czymś pięknym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy dla fanów OKC, bo życzę im jak najlepiej, ale ani w tym roku, ani pewnie w przyszłym nie zdobędą pierścienia, który Durant'owi się tak marzy.. To jest taka drużyna dla której półfinał konferencji to oczywistość, a dalej? No i tu pojawia się problem, jak trzeba zmierzyć się z Warriors'ami lub Spurs'ami.. Niestety taki finał zachodu jest najbardziej przypuszczalny, chociaż gdyby ekipa z Oklahomy postanowiła "magicznie" wyeliminować kogoś z tej dwójki to mogłoby być naprawdę ciekawie. Tak jak wcześniej pisałem finał OKC vs CAVS byłby czymś pięknym :smile:

Pięknym dla Lebrona i Cavs. Zobaczymy co się wydarzy, kto wie, czy Zachód sam się nie pozabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknym dla Lebrona i Cavs. Zobaczymy co się wydarzy, kto wie, czy Zachód sam się nie pozabija...

 

Czas pokaże jak to będzie. A czy takim pięknym? Tzn. na pewno lepszym niż się zakłada bo finał z GSW czy SAS na pewno mniej się Cavaliers'om podoba niż ten z OKC, co nie zmienia faktu, że ten z Thunders byłby bardziej emocjonujący - 6 / 7 meczy tak sądzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle już minęło a tego dalej boli :tongue:

Musiał Ci nieźle za skórę zajść

wiesz Dnc jak patrzę na Harrisa, jego opaskę mimikę to jakieś podobieństwo do J-Smoova widzę i to nie pozwala mi zapomnieć, ufam jednak że Tobiasz będzie miał wpływ na drużynę nieco inaczej ukierunkowany, ale z tych dwóch meczy w Pistons widzę, że wokalnym liderem to On nie będzie - i w zasadzie jedyny, który się do tej roli nadaje to 19-letni SJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej pisałem finał OKC vs CAVS byłby czymś pięknym :smile:

 

Oj byłby, pewnie lepszy niż ostatni pomiędzy LBJ-em i KD. Chociaż tamtymi finałami też się strasznie emocjonowałem. Pamiętam jak się wzruszyłem gdy po zakończeniu serii LBJ się cieszył a KD płakał w ramię swojej matki. Co prawda trzymałem stronę Miami ale na serio zrobiło mi się go żal. To był chyba jego pierwszy finał.

 

 

@Zdzich

Myślę, że jeżeli zmieni zespół to jeszcze spokojnie może zagrać w niejednym finale.

 

Edytowane przez The Goat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj byłby, pewnie lepszy niż ostatni pomiędzy LBJ-em i KD. Chociaż tamtymi finałami też się strasznie emocjonowałem. Pamiętam jak się wzruszyłem gdy po zakończeniu serii LBJ się cieszył a KD płakał w ramię swojej matki. Co prawda trzymałem stronę Miami ale na serio zrobiło mi się go żal. To był chyba jego pierwszy finał.

 

 

To na pewno był jego pierwszy i zarazem OSTATNI finał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd to przekonanie póki co nie zapowiada się by z okc tam znów doszedł

Ponadto na zachodzie jeśli by zmienił team też jest zablokowany (no chyba że dołączy do gsw ale nie wierzę w to ) a na wschodzie póki gra lbj też nie ma szans

 

Więc nie bądź taki pewny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd to przekonanie póki co nie zapowiada się by z okc tam znów doszedł

 

Ja na miejscu Duranta wybrałbym zupełnie inaczej. Chociaż wielu też skrytykuje, że raczej peryferia NBA, ale na jego miejscu rozważyłbym poważnie Minnesotę. Najlepiej jakby podpisał kontrakt w stylu LeBrona, czyli krótki i z opcją dla niego. Trzon już jest znakomity i dobrze dopasowany do niego, a dodając ZDROWEGO Duranta oraz kilku dobrych rolesów to contender się z nich robi pełną gębą. Oczywiście tego Durant nie zrobi, ale to byłby jeden z lepszych wyborów jeśli chodzi mu o pierścienie, a nie tylko miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na miejscu Duranta wybrałbym zupełnie inaczej. Chociaż wielu też skrytykuje, że raczej peryferia NBA, ale na jego miejscu rozważyłbym poważnie Minnesotę. Najlepiej jakby podpisał kontrakt w stylu LeBrona, czyli krótki i z opcją dla niego. Trzon już jest znakomity i dobrze dopasowany do niego, a dodając ZDROWEGO Duranta oraz kilku dobrych rolesów to contender się z nich robi pełną gębą. Oczywiście tego Durant nie zrobi, ale to byłby jeden z lepszych wyborów jeśli chodzi mu o pierścienie, a nie tylko miasto.

Durant + Towns?

 

Dwóch 7 footerów z największym skillsetem w lidze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durant + Towns?

 

Dwóch 7 footerów z największym skillsetem w lidze :smile:

 

Dokładnie. Do tego Wiggins z obwodu jako obrońca i drugi scorer, być może Dieng pod koszem w rotacji i LaVine jako power z ławki. Pewnie KG zostałby blisko przy klubie i dalej szkolił w obronie Townsa. W teorii to wygląda pięknie. Trzeba tylko pozbyć się Pekovicia (może być bardzo trudne) i ewentualnie Martina oraz zmienić Mitchella. Dla mnie Minnesota to chyba najlepsza z możliwości Duranta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.