Skocz do zawartości

Handel wielkopowierzchniowy, wyprzedaże i kradzieże czyli TRADE deadline blisko


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej przytulili bodaj 4 picki i Birdmana. Ida grzecznie na 1st round out i przebudowę z racji wieku. Lance na buyout albo frytki w wakacje

2 runda east cavs, pistons,wizz,celts (hawks,bulls,raps,indy out)

2 runda west splash,spurs,thunder,mavs (clipps,jazz,grizz,ptb out)

maam mętlik w mojej maaaałeeej głoowie

W kontekście Raps chętnie bym właśnie miał ten set sadzając Lance`a w dupu i mając def 2/3 rotującego z Carrollem w obronie i mieniającego się z Rossem w ataku. Tucker miał być w Raps ...

Wiem o chodzi ale kurde, niesmak dalej patrząc na PO 2 lata temu.. Nie wiem jak jest z Gasolem mało czasu teraz poświęcam NBA, jak zostaną w PO to i tak zamierzam oglądać spotkania, Ton Alen The Grindfather, Mat Barnes(niech mu się któryś o babie coś powie), Zach Stary Niedźwiedź(mocno śpi jak go zbudzimy to się wkurwi) Randolph no i Lance Lancelot dmuchaj w uszko Stephenson, brakuje 2 kolesi z Kings, DMC i RR, cóż za temperament i brak rzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuda. Dobrze ze w dobrym towarzystwie. Myślę że to niezły pomysł. Wodeczka wśród fanów różnych ekip podczas dl.

 

Zgłaszam nowa świecka tradycje.

 

Wodeczka razem przed 21:00 za rok.

Ps. Brakowało fanów Bulls i lakers ;-)

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowując deadline to większość ligi dała dupy.

 

GSW oraz Spurs w finale konferencji

Cavs mistrz wschodu

 

najbardziej zjebała OKC.

wystarczy u nich znaleźć sensownego SG/C aby móc powalczyć a oni nic nie zmieniają , tak jakby poddali się a Westbrook oraz Durant kolejny sezon bez niczego.

 

na wschodzie raptors może więcej dupy nie podskoczy więc nie było sensu dokonywać rewolty

bulls chyba też po ptokach

 

oprócz serii spurs kontra gsw (która też może być nudna) zapowiadają nam się jedno z najbardziej gównianych PO

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuda. Dobrze ze w dobrym towarzystwie. Myślę że to niezły pomysł. Wodeczka wśród fanów różnych ekip podczas dl.

 

Zgłaszam nowa świecka tradycje.

 

Wodeczka razem przed 21:00 za rok.

Ps. Brakowało fanów Bulls i lakers ;-)

jak jesteś fanem JAzz to wódeczka szczególnie po dl jest potrzebna :hurt:  co ciekawe dl inicjały naszej parówy na stanowisku gm oczywiście jeśli przyjdzie czas po takim dl, znaczy że go na zbity pysk wywalą, to wódeczka ze szczęścia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy czepiają się Love'a i jego gry, ale jak oglądałem kilka ostatnich spotkań to zmuszony jestem zmienić zdanie - gra jak dostanie piłkę i szuka sobie rzutu, a ten nie zawsze siedzi. Mimo wszystko wygląda całkiem dobrze. Większym problemem jest Irving. Jest kompletnie nieefektywny i podejmuje głupie decyzje, a w obronie też fatalnie wygląda. Jeżeli on się nie ogarnie to znowu zostaje sam LeBron w ataku. Tylko już lepiej mieć Dellavedovę, który zapieprza w obronie i nic nie popsuje niż Irvinga, który w połowie swoich posiadań chce udowodnić, że jest Currym. On zawsze miał tendencje do grania zbyt efektownego za to mało efektywnego jednak w zeszłym roku się uspokoił. Ale w tym sezonie znowu wrócił do tego grania i jest to bez sensu znowu.

 

Więc jak Irving się nie ogarnie to kto wie, czy Celtowie jednak nie wymęczą Cavs.

Edytowane przez Zdzich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez dla 76 to byłby dobry deal. Oddają wysokiego, których i tak mają w nadmiarze, dostają wysoki pick na kogos kto bedzie bardziej pasował. Tylko oddawanie Okafora w debiutanckim sezonie jest średnie z punktu widzenia PR. To mogła być główna przesłanka do braku tradu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakujące do czego? 

to zupelnie chyba jak w tym powiedzeniu, "brakujace ogniwo ewolucji" : ))))))

za male pieniadze to on moze gdzies pograc ogony (10min) w dolnej osemce. mialem nadzieje, ze bedzie naszym spotup shooterem, ale tez nie wychodzilo. pick'n'rolle z LBJ to juz niestety melodia przeszlosci...

facet nadal jest ulubiencem kibicow w Cleveland, ale kazdy wiedzial, ze za te pieniadze, to jest glowny hamulcowy na jakies ruchy typu ciekawy weteran/buyout. byl on ostatnim toksycznym owocem polityki idiotow, przed Griffinem.

jakby do tego doszło+  pick od L.A  to mielibyśmy chyba jakis rekord, jeden klub i 3 picksy w top5, Sam się chyba trochę przestraszył.

tylko po co wam pick/i (znowy niesprawdzone prospekty) jak tu macie goscia ktory jest NBAready a jego wartosc bedzie tylko rosla, nawet grajac w rebuildingowym Philly. za takiego goscia wyciagniecie jakiegos S5 spokojnie, jak tylko pojawia sie sprzyjajace wiatry, ktos gdzies niezadowolony.

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.