Skocz do zawartości

[2023-2024] Playoffs - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Na pocieszenie pozostaje Ci fakt, ze miałeś najlepszego zawodnika w serii.

Olajuwon robił w tej serii 33-16-5 na 55%, kto był lepszy od niego?

Na pocieszenie pozostaje Ci fakt, ze miałeś najlepszego zawodnika w serii.

Olajuwon robił w tej serii 33-16-5 na 55%, kto był lepszy od niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 130 (na pierwszym miejscu goscie)

 

(#1) Nuggets vs Mavericks (#8) 

Bilans serii: 4 - 2 awans Nuggets!



 

(#4) Timberwolves vs Grizzlies (#5) 

Bilans serii: 4 - 1 awans Timberwolves!

 

 

(#2) Trailblazers vs Suns (#7) 

Bilans serii: 4 - 0 awans Trailblazers!

 

 

(#3) Rockets vs Sonics (#6) 

Bilans serii: 4 - 1 awans Rockets!

 

 

(#1) 76ers vs Pacers (#8) 

Bilans serii: 4 - 2 awans 76ers!



 

(#4) Wizards vs Magic (#5) 

Bilans serii: 2 - 4 awans Magic!



 

(#2) Pistons vs Hawks (#7) 

Bilans serii: 3 - 3



 

(#3) Celtics vs Nets (#6) 

Bilans serii: 2 - 4 awans Nets!



 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MJ już na rybach i nie wiem jak ocenia to Roger, ale imo on najbardziej zawiódł. W tym meczu co prawda zagrał nieźle i poprawil sobie trochę staty, ale w poprzednich 5 grach robił 20 ppg na 40%. Byłem właśnie bardzo ciekawy jak poradzi sobie Jordan z tak dobrą w obronie drużyną jak Magic. Harper jeden z najlepszych plastrów na obwodzie w lidze, a gdyby on sobie nie radził (ale radził sobie świetnie) to był jeszcze Randolph i Payton. Ogólnie bardzo fajna defensywna seria.

 

Mayo niesamowity jest. 26,7/11,7/6,5. Świetny statline i to przeciwko klubowi w którym spędził prawie całą karierę. Do tego Wes Johnson 25 ppg i świetna seria. Ogólnie Nets nieźle rozstrzelali bardzo dobrą w RS obronę Celtics.

 

U mnie niestety g7 i boję się wylotu na ryby.. Beasley tragicznie gra. RS miał najlepszy w karierze, a teraz robi niby 28/10, ale na 39% FG. Tragedia. Na szczęście Iverson rozgrywa świetną serię. Zawodzi mnie też Harris, myślałem że ograniczy trochę George, ale ten robi co chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można moją wygraną w serii uznawać za zaskoczenie - RS gorszy tylko o dwie wygrane a matchupowałem się z Wizards b.dobrze: wszystkie pozycje od PG do SF mam świetnie bronione - Worthy z ławki też daje radę, więc osamotniony Jordan miał baaardzo ciężko. Niby jako team Wizards są jednak trochę lepsi, to ze względu na matchupy tu byłą typowa 50/50 sytuacja.

 

Zaskoczeniem będzie jak wygram więcej niż 1 mecz z 76ers, gdzie nie dość że siła drużyn jest nieporównywalna to jeszcze się słabiutko matchupuję :) (przeciwko nim trzeba mieć chyba 2-3 ofensywnych kozaków i liczyć na mega fart, że wszyscy w danym meczu zaskoczą).

 

Zaskoczeniem to są Nets - już drugi sezon z rzędu (ciągnięci przez kompletnie nowy backcourt...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak gra 4 z 5 to nawet przy bardziej rozbiegniętym bilansie drużyn faworyta nie można wskazać - Magic w regularze mnie punktowali, więc wiedziałem że łatwo nie będzie, mimo wszystko szkoda że moim zczołkowali 2-0 po pierwszych dwóch spotkaniach.

 

Graty julek, no i dzięki że wskazałeś mi drogę, którą prawdopodobnie pójdę w nowym sezonie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, chyba mamy pierwsze niespodzianki. Mayo z aparatem tlenowym i na wózku wprowadził Nets do 2 rundy i jednocześnie pognębił długoletniego pracodawcę.

 

MJ już na rybach.

Dzięki za serię Krzemo. Szkoda, że nie mogliśmy się sprawdzić na tych samych warunkach. Śmierdziało G7 do momentu połamania Millera...

Edytowane przez Qba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geddo zawsze późno simuje wiec do 24 pewnie poczekamy.

W Detroit podobno jest problem z ziolem. Niejaki B-Easy obskoczyl już wszystkich dealerów żeby się wyluzować.

Wysyłam mój zastęp czirliderek:

 

:pig::listening_headphone:triumphant::victorious::very_drunk::smiley_simmons::saturn::snowman::satellite:  :eagerness:

 

Podsune BEasemu do posunięcia nie bedzie miał sił na mecz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.