Skocz do zawartości

Wyjazd na na kilka spotkań NBA


mekto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

czytam forum dosyć często ale dopiero teraz widzę większą potrzebę założenia pierwszego tematu. Wobec deklaracji Kobiego o odejściu postanowiłem z kolegą wybrać się do USA na kilka spotkań bo to będzie ostatnia okazja aby zobaczyć jednego z graczy mojej generacji w akcji.

Liczę trochę na pomoc użytkowników, którzy może już odbyli taką wycieczkę.

 

Czy macie jakieś konkretne porady co do samego zakupu biletów na mecze, organizacji czasu, transportu itd.

 

Planujemy wyruszyć z końcem lutego na 7-9 dni. Chciałbym rozpocząć w NY.

Planuję zobaczyć: Lakers, Cleveland, Golden State, Oklahoma, Clippers i jeśli czas pozwoli to Houston.

 

Generalnie chcielibyśmy uderzyć na południe po NY i Cleveland  - cieplej!!

 

Wszelkie porady mile widziane.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się zrobić wypadu łączącego zachodnie i wschodnie wybrzeże a widzę jeszcze pomysł z południem.

 

Mam wszystkie trzy trasy rozpisane.

 

Średnio wypada po 1800 km każda

 

Na forum wisi temat zachodnie wybrzeże.

 

Jeżeli pierwszy raz w USA to polecam wschód. Mniejszy szok i łatwiej Europejczykowi

 

Nyk nets wizz 76 ers celts są w zasięgu 25 dolarowego busa z china Town nyc.

 

Miejsca które opisałes to jak pojechać do Aten Oslo Barcelony i tak potem do Moskwy

Mnie korci Teksas i tu tak analizuje jak pożegnać Manu td i kbasa

Jeżeli jesteś mega fanem kB to wypada pożegnać go u siebie.

 

La Sacramento i sf.

W tematach inne :WEST COAST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czytam forum dosyć często ale dopiero teraz widzę większą potrzebę założenia pierwszego tematu. Wobec deklaracji Kobiego o odejściu postanowiłem z kolegą wybrać się do USA na kilka spotkań bo to będzie ostatnia okazja aby zobaczyć jednego z graczy mojej generacji w akcji.

Liczę trochę na pomoc użytkowników, którzy może już odbyli taką wycieczkę.

 

Czy macie jakieś konkretne porady co do samego zakupu biletów na mecze, organizacji czasu, transportu itd.

 

Planujemy wyruszyć z końcem lutego na 7-9 dni. Chciałbym rozpocząć w NY.

Planuję zobaczyć: Lakers, Cleveland, Golden State, Oklahoma, Clippers i jeśli czas pozwoli to Houston.

 

Generalnie chcielibyśmy uderzyć na południe po NY i Cleveland  - cieplej!!

 

Wszelkie porady mile widziane.

 

Pozdrawiam

To w sumie temat do wątku Inne i tam to przerzucę ale tak kilka słów ad rem

 

1 - Z NY do Cleveland jest spora odległość można latać ale wtedy to sie robi naprawdę kosztowny tour

2 - Chińczycy na Manhattanie mają bardzo tanie autobusy na trasach Nowy Jork i okolica. Boston tam i z powrotem za jakieś 30-40 dolców. Fila za jakieś 18 i Waszyngton ok 40 . O ile pamietam Atlanta a nawet Miami były do zrobienia za 50. Ale pamiętaj że to jest jednodniowy wypad. W MAdison bilety są drogie ale polecam Chase Bridge - pomost na 5 tys luda zawieszony nad parkietem widoczność niewiarygodna ale trzeba nie mieć lęku wysokości bo efekt jest a na dodatek cały czas drży

3 - Nastaw się w MAdison na bilety na każdy mecz 140-160 dolców i nie ma zmiłuj zwłaszcza przy hajpie na Kristapsa

4 - My byliśmy 9 dni w układzie mecz-dzieńprzerwy -mecz -dzień przerwy i tak najlepiej to ogarnąć - jak chcecie 6 meczów w 7 dni to powiem że będzie to mało realne chyba że odpuszczacie picie zwiedzanie i sen

 

W sumie tak realnie to można polecieć do Chicago (zwłąszcza że chyba Kobe będzie tam w lutym ) i stamtąd Milwaukee Indianę Detroit itp

 

JEśli chcecie samochód to musisz pamietać że ta sama osoba musi mieć i prawko i kartę kredytową bo bez karty nikt Wam auta nie wypożyczy ( plus uwąząjcie bo nie każde auto ma prawo wyjechać poza granicę stanu danego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ely a może luty w Chicago?

 

Co do erraty można przyleciec do ny a wracać z Miami.

 

Wtedy pandabus za 30 $ w jedną stronę i jeden dzień w trasie tak po hamerykansku.

 

Tylko koniecznie Key West samochodem wtedy i everglades

Upieralbym się jednak przy planie minimum bo nyc i tak jest szokiem.

 

Nyc Washington philly i może Boston.

Na 9 dni styka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA byłem już kilka razy i to zawsze NY, Boston itp. - dlatego teraz chciałem na południe i do LA się wybrać.

Planowałem, że przy normalnych odległościach (4-5 godzin) będziemy się poruszać wynajętym autem a większe skoki robić samolotami.

 

Wyobrażenie miałem takie: wieczorem mecz a rano jazda lub lot do tego po południu jakieś szybkie "zwiedzanie".

Zdaję sobie sprawę, że ten kraj to nie 800km z wybrzeża na wybrzeże ale jak mam robić tą wyprawę to tak jak zawsze chciałem czyli południem do LA nawet jeśli okaże się, że będę miał możliwość zobaczenia 3-4 spotkań.

 

Sama jazda może okazać się ciekawa w południowych rejonach.

 

Dziękuję za porady, które już wydają się być cenne.

Edytowane przez mekto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ely a może luty w Chicago?

 

Co do erraty można przyleciec do ny a wracać z Miami.

 

Wtedy pandabus za 30 $ w jedną stronę i jeden dzień w trasie tak po hamerykansku.

 

Tylko koniecznie Key West samochodem wtedy i everglades

Upieralbym się jednak przy planie minimum bo nyc i tak jest szokiem.

 

Nyc Washington philly i może Boston.

Na 9 dni styka.

Bardziej kusi mnie hardcorowo polecieć do SF na finały konferencji Golden-Spurs tylko nie znając terminów to może być mega droga zabawa ale ajk na razie zapowiada się seria wszechczasów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypad w lutym do czikago nie przeszkadza bawić się w maju

Poprawiam z czystej grzeczności bo się pomyliłeś ;)

Przy takiej grze spurs okc lepiej jak weźmie drabinke GSw

W USA byłem już kilka razy i to zawsze NY, Boston itp. - dlatego teraz chciałem na południe i do LA się wybrać.

Planowałem, że przy normalnych odległościach (4-5 godzin) będziemy się poruszać wynajętym autem a większe skoki robić samolotami.

 

Wyobrażenie miałem takie: wieczorem mecz a rano jazda lub lot do tego po południu jakieś szybkie "zwiedzanie".

Zdaję sobie sprawę, że ten kraj to nie 800km z wybrzeża na wybrzeże ale jak mam robić tą wyprawę to tak jak zawsze chciałem czyli południem do LA nawet jeśli okaże się, że będę miał możliwość zobaczenia 3-4 spotkań.

 

Sama jazda może okazać się ciekawa w południowych rejonach.

 

Dziękuję za porady, które już wydają się być cenne.

To ładuj się na West Coast zamiast kanionu weź Sacramento

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Thunder w tej chwili to nie jest ekipa która może zabiegać atletycznie Spurs a na dodatek Leonard to najlepszy plaster na KEvina

 

Co nie zmienia faktu że taki wypad na finały to jednak najlepiej opcja na mecz nr 1 i nr 2 ( i może wypad na nr 3 do rywali ) bo te bedą w Golden a do San Francisco są bezpośrednie loty do Oklahomy czy San Antonio to już masakra jakaś z tego co patrzyłem tylko że i tak trzeba popatrzeć na dostępność biletów bo z tym może być krucho bo będą sie rozchodzić jak świeże bułeczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapadły decyzje.

Bilet do NY kupiony i zaraz po wyładowaniu mamy lot do LA. Terminarz spotkań wymusił na nas, że będziemy się poruszać w tamtym rejonie.

Spotkania do obejrzenia - jutro kupuje bilety:

Clippers vs Thunder

Lakers vs Atlanta

Warriors vs Orlando

Sacramento vs Cavs

 

Międzyczasie mamy chwilę na Las Vegas, Kanion itp.

Może Meksyk a na pewno 2 dni w NY na koniec.

 

Zapowiada się intensywne 12 dni bo ma tyle zdecydowaliśmy się jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapadły decyzje.

Bilet do NY kupiony i zaraz po wyładowaniu mamy lot do LA. Terminarz spotkań wymusił na nas, że będziemy się poruszać w tamtym rejonie.

Spotkania do obejrzenia - jutro kupuje bilety:

Clippers vs Thunder

Lakers vs Atlanta

Warriors vs Orlando

Sacramento vs Cavs

 

Międzyczasie mamy chwilę na Las Vegas, Kanion itp.

Może Meksyk a na pewno 2 dni w NY na koniec.

 

Zapowiada się intensywne 12 dni bo ma tyle zdecydowaliśmy się jechać.

Jaki łączny koszt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.