Skocz do zawartości

rio 2016


BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

Parafrazując naszego Mr. Presidenta, Kobe uwolnił sztab kadry od podejmowania trudnej (politycznej) decyzji o tym, czy go brać za zasługi do Rio czy docenić kogoś, kto gra po prostu lepiej ;) Moim zdaniem Kobe by tam nie napsuł, bo jeszcze dużo potrafi, ale racją jest, że odbiega poziomem od dzisiejszych topowych zawodników, a nie wypada, żeby w imprezie rangi międzynarodowej występował w tej roli, co teraz w Lakers, czyli bohatera niekończącego się benefisu. Trochę górnolotnie powiedział o tym przekazywaniu pochodni i o przyszłości ligi, ale w sumie do tego się to sprowadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Brook zupełnie nie nadaje się na FIBA Basket czy na prowadzenie gru Dream Teamu 19. 

 

Chyba że chcecie zobaczyć najlepszy defensywny performens ewer, czyli kolesia który w pojedynkę zatrzymuje Curryego, Aldriga, Griffina i Leonarda. 

Z tej listy ze stycznia to najbardziej mi Conley pasuje. Do tego Curry & Harden troche poklepio i będzie dobrze. Brooka zostawić w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brooka to ktos bierze pod uwage w ogole?

z wysokich to Green, Cousins, LMA

 

S5 : Cousins, Lebron, Curry, Durant, LMA

Lawka; Kawhi, Kyrie, Davis ( jesli zdrowy), Harden, Melo, Green, Klay/Blake

Brooka w sensie Westbrooka. Westbro ma wyższy sufit niż Kyrie+w kadrze jest wystarczająca ilość autorytetów by go do pionu postawić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie co Ty ? piłeś dzisiaj wódę z banderolą czy jak?

 

Co kogo interesuje jaki kto ma sufit? tu potrzeba PG który rozegra i poda piłeczkę szatanom ataku, ew zrobi trochę spacingu trafieniem trójki raz na jakiś czas. A nie Brooka, który mi zrobi TD na usage'u 45%, ale wkurwi wszystkich dookoła

 

 

btw widziałeś jego gierkę w 2012? 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westbrook nie ma skilla ja pi****le nawet nie chce mi sie tego do lapu capu wrzucac bo to sie nie lapie juz jako smieszne tylko jako przestepstwo

 

change of pace, konczy lewa prawa reka, jeden z najlepszych ballhandlerow w lidze, elitarny jak na pg na post upie, top3 rozgrywajacych i kreatorow po pick and rollu w lidze, elitarny mid range

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie zdziwiwię, jak Curry nie pojedzie. Niby ta jego kontuzja to nic mega strasznego ale po takim wyczerpującym sezonie ( psychicznie, bo presja na rekord była duża, a teraz jest chyba jeszcze większa presja na miśka, jak i fizycznie) może chcieć odposzcząć. Olimpiada olimpiadą, ale o zdrowie trzeba dbać. Różnie może być. A co do Westbrooka to on atletyzmem i ballhandlingiem zje nie tylko wszystkich guardów z poza USA ale i graczy z sg i sf. Chyba tylko Delly może mu napsuć krwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westbrook nie ma skilla ja pi****le nawet nie chce mi sie tego do lapu capu wrzucac bo to sie nie lapie juz jako smieszne tylko jako przestepstwo

 

change of pace, konczy lewa prawa reka, jeden z najlepszych ballhandlerow w lidze, elitarny jak na pg na post upie, top3 rozgrywajacych i kreatorow po pick and rollu w lidze, elitarny mid range

42,9% w tym sezonie 36,9 % w tamtym

to jest według ciebie elitarny mid-range ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.