Skocz do zawartości

NBA All-Star Game / Weekend 2016


double.

Rekomendowane odpowiedzi

Co to znaczy, że nie zasługują? Przecież o tym decydują m.in. kibice. Ty również mogłeś głosować.

<br />

<br />ASG to nie jest pojedynek najlepszych zawodników/zespołów danego sezonu.

<br />

ja wiem ze teraz wszystko jest swag Yolo hasztag I inme gówna ale dla mnie wciąż słowa All-star mają znaczenie

 

No ale ja jestem hejterem, krzykaczem z forum i generalnie gówno się znam

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety (choć nie dla wszystkich) jest jak jest. Sam dawno już ASG nie oglądam oraz oczywiście nie głosuję bo taka forma mi nie odpowiada, ale jednocześnie rozumiem, że ludzie głosują na zawodników których lubią i chcą zobaczyć w ASG skoro już ten festyn oglądają.

<br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety (choć nie dla wszystkich) jest jak jest. Sam dawno już ASG nie oglądam oraz oczywiście nie głosuję bo taka forma mi nie odpowiada, ale jednocześnie rozumiem, że ludzie głosują na zawodników których lubią i chcą zobaczyć w ASG skoro już ten festyn oglądają.

<br />

lubić i chcieć oglądać to jedno

A robić pospolite ruszenie w celu wepchniecia dla widzi mi się rodaka to inna sprawa

Bo chyba nie wierzysz że te kilkaset tysi ludzi lubi oglądać zaze? Albo że w ogóle ogląda kosza? ;)

To przeviez byłaby propaganda w stylu tvnu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hajs hajs hajs. Koneserów jest mniej niż debili, więc show jest robione pod większy rynek. Jak Harlem globetroters. My mamy sezon i po, oni mają ASG. Wyjebane mam na to bo to biznes i tyle. Bardziej interesuje mnie fakt, że przez 3 kwarty nie daliśmy dupy że spurs.

No o tym własnie pisałem. NBA zależy na hajsie więc wybór Zazy to chyba nie byłaby najlepsza opcja marketingowa dla nich i mogliby trochę pościemniać z tymi wynikami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsmutniejsze jest to, że o ile w ostatnich latach ASG to był festiwal trójek to w tym roku powinni pobić wszelkie rekordy pod tym względem.

 

Praktycznie każdy zawodnik z obu podstawowych piątek jest w stanie mniej lub bardziej sensownie rzucić za 3.

Jeśli jedna drużyna będzie miała lepszy dzień to nawet w czwartej kwarcie nie będzie namiastki defensywy, tak jak to było w ostatnich latach.

Edytowane przez Baptizia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsmutniejsze jest to, że o ile w ostatnich latach ASG to był festiwal trójek to w tym roku powinni pobić wszelkie rekordy pod tym względem.

 

Praktycznie każdy zawodnik z obu podstawowych piątek jest w stanie mniej lub bardziej sensownie rzucić za 3.

Jeśli jedna drużyna będzie miała lepszy dzień to nawet w czwartej kwarcie nie będzie namiastki defensywy, tak jak to było w ostatnich latach.

A jak wyobrażasz sobie ustawić w 1 dzień defensywę z graczy, którzy razem nigdy nie grali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.