Skocz do zawartości

NBA All-Star Game / Weekend 2016


double.

Rekomendowane odpowiedzi

Zagłosowałem pod postem Bullsów na Butlera i dopisałem, że Derrick jest za słaby by dostać mój głos do ASG. Rezultat? 21 hejterskich odpowiedzi i wyzwisk na mnie w ciągu 2 minut. Usunąłem post bo mi ludzie zaczynali mesendzera spamować :grin:

 

przed usunięciem mogłeś wkleić tutaj, brzmi bekowo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie pomyślałem co by screena zrobić. Od dziś dla spokoju głosuję na Cristiano Felicio, nie wiedziałem, że efekt DRode dalej tak mocno działa.:-)

Nie ukrywam, plan całkiem całkiem. Jakie mamy szanse na wprowadzenie go do top 15 przy sukcesywnym głosowaniu do samego końca? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że można głosować codziennie na kilku platformach, to te wyniki nie są powalające. Gdy odpalili głosowanie próbowałem oddać głos na nba.com zakończyło się to niepowodzeniem i generalnie uświadomiło mi to, że kto tam będzie grał zupełnie mi wisi.

 

Co nie znaczy, że zupełnie mnie nie interesuje spotkanie. Z GSW będą na pewno Curry i Green. Klay? wydaje mi się, że nie gra na poziomie all-star w tym sezonie. Ciekawi mnie czy nie będzie jakieś spółdzielni przeciwko graczom GSW i reszta nie będzie podawać im piłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki powód mieliby niby mieć?

Winia GSW za ich bilans czy co?

To nie polaczki

 

 

Jedyne co pamiętam to spółdzielnia przeciw młodemu shaqowi za jego debilne gadki w rookie season

 

Green I James na C?

To jest właśnie to głupota z podziałem na f i g...

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie to głupota z podziałem na f i g...

To prawda, a głupota jest chyba najłagodniejszym określeniem. 

 

Mimo, że jest to cyrk i ogólnie zabawa, z podniety którą większość chyba wyrasta koło 15 roku życia, to od samego początku włączenia środkowych do skrzydłowych pomysł był poroniony. Ciekawe, kiedy wrócą do starego systemu. Mocno trzymam za to kciuki. 

 

Bo wycofanie głosowania na pojedynczych zawodników, zamiast na całe piątki, jest już nie do cofnięcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.