Skocz do zawartości

NBA All-Star Game / Weekend 2016


double.

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że sporo osób jest zaskoczona, że Mecz Gwiazd wygladał jak Mecz Gwiazd. Obejrzeli bądź też tylko urywki i biadolą, że to nie wyglądało jak mecz playoff.

 

 

 

Najlepsze ze od 10 lat ten mecz wyglada identycznie i te same osoby od 10 lat dzien po meczu wpisujo te same posty

 

inna sprawa ze frapuje mnie, czemu fg pct jest tak niski - nosz k****, 90% rzutow jest bez obrony, a chlopaki robio 55%, dupy nie urywa, no nie?

 

ja w tym roku obejrzalem caly mecz w 50 minut, to + czas na sciagniecie + skopiowanie laptop z roboty-> telefon-> laptop w domu, łącznie ok godzina z życia - można przeżyć

 

moment wieczoru - pierwsza piosenka Stinga i tancerki koło niego. Zdecydowanie highlight of the game.

W ogóle cały występ stinga był spoko, choć też głównie na przewijaniu jechałem [stąd koniec końców te 50 minut]

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze ze od 10 lat ten mecz wyglada identycznie i te same osoby od 10 lat dzien po meczu wpisujo te same posty

 

inna sprawa ze frapuje mnie, czemu fg pct jest tak niski - nosz k****, 90% rzutow jest bez obrony, a chlopaki robio 55%, dupy nie urywa, no nie?

 

ja w tym roku obejrzalem caly mecz w 50 minut, to + czas na sciagniecie + skopiowanie laptop z roboty-> telefon-> laptop w domu, łącznie ok godzina z życia - można przeżyć

 

moment wieczoru - pierwsza piosenka Stinga i tancerki koło niego. Zdecydowanie highlight of the game.

W ogóle cały występ stinga był spoko, choć też głównie na przewijaniu jechałem [stąd koniec końców te 50 minut]

 

Odkąd pamiętam to zaden mecz gwiazd nie stał na wysokim poziomie. Były tylko ptrzebłyski. % jest niski ze względu na rozluxnienie zawodników i próby ekwilibrystycznych zagrań czesto na pałę.

 

A i te 50 minut to myślisz ze zostaniesz po środku?  Nie obejrzałeś całego meczu to jesteś koneserem koszykówki. No, ale trochę jednak obejrzałeś jako fan samej NBA. :D

 

 

Je tego meczu dla samej gry nie ogladałem bo jakbym to robił to bym po prostu nie obejrzał. Ten show może nurzyć i były lata że odpuszczałem sobie. Ale teraz nie mam do siebie pretensji że obejrzałem bo Grał Kawhi czy Pop i nawet Aldridge tam był. Ostatni mecz Kobe i pierdolnięcia Curry'ego.

Nocy na to nie zarwałem, a dobrej koszykówki to jeszcze się naogladam. Z resztą ponad 20 lat ogladam najbardziej jakościową koszykówkę Świata. A i tak na forum podczas playoff sporo ludzi będzie wybrzydzać na jej poziom.

IT IS WHAT IT IS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.