Skocz do zawartości

NBA All-Star Game / Weekend 2016


double.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy część osób, która się oburzała, że rok temu była akcja z głosowaniem na Gortata, jako naszego rodaka, teraz przypadkiem nie głosuje na Kobiego w ramach pożegnania? Nie kieruję tego do nikogo konkretnego, bo nie kojarzę, ale wiem, że były osoby, którym się nie podobało głosowanie na Marcina :)

 

Moje 5:

Curry-Westbrook-Kawhi-Durant-Draymond Green (jak można go nie mieć?!)

Lowry-Butler-PG-LBJ-Drummond

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łotysze i tak wypromują Porzingisa. Ostatnio jak było głosowanie w NHL to jakiegoś ogórka wyciągnęli z rezerw i zagrał w pierwszym składzie. Tylko nie wiem jak oni się tam na hokej zapatrują, bo może jest bardziej popularny niż basket. Ale raczej go nie opuszczą w potrzebie, tak jak fani Knicks, którzy już chyba wolą #ŁotyszaMVP niż elite role palyera Melo. 

 

O tym ziutku z NHL też nagrali piosenkę :) Może ktoś tak zrobi dla Gortat :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze nietypowo:

 

East: Oladipo, DeRozan, George, Drummond, Gortat

West: Iguodala, Vince, Kobe, Garnett, Towns

 

Jendras, myślałeś że kiedykolwiek bym zagłosował na Kobego? 10 lat temu sam bym się na siebie obraził. Ba, chciałem nawet głosować na Duncana i Dirka, których szczerze nie lubiłem... ale zabrakło slotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

West: Curry, Harden, Durant, Davis, Griffin

East: Wall, Lowry, George, James, Drummond

 

@mac

Z tym Lambem i Lamarem Ćpunkiem Sexoholikiem Odomem to mnie rozbawiłeś

 

 

@barcalover

No przecież wiem, że żartował a odnośnie wyborów to Kawi się nie nada na PF lub C zaś Hardena uważam za lepszego klasycznego SG od Westbrooka, który jest znowu świetnym combo guard.

Edytowane przez The Goat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ssadzac po wielszosci typow uznalem, ze glosujemy za zaslugi i sympatie.

 

Wedlug mnie Lamar Odom zasluguje na to jak nikt inny, bo to najlpeszy gracz ever co nigdy nie byl all-starem.

 

Dodatkowo taka nominacja moglaby mu znacznie poprawic kondycje psychiczna co jest mile.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ssadzac po wielszosci typow uznalem, ze glosujemy za zaslugi i sympatie.

 

Wedlug mnie Lamar Odom zasluguje na to jak nikt inny, bo to najlpeszy gracz ever co nigdy nie byl all-starem.

 

Dodatkowo taka nominacja moglaby mu znacznie poprawic kondycje psychiczna co jest mile.

ea2c7_f5a40_lamar-odom9.jpg

Już nie mogę się doczekać takiego Lamara wchodzącego na parkiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łotysze i tak wypromują Porzingisa. …..

 

No faktycznie liczny naród (2mln) a do tego niecałe 30% to Rosjanie, chyba, że oni bedą wspierać w głosowaniu to się robi bolsza sprawa, bo Wielki Brat pomoże…,

a tak na poważnie to allstar game nigdy nie było grą najlepszych a najpopularniejszych (w odległych czasach np. Grant Hill ) a od kilkunastu lat internetowe klikanie robi swoje, cóż taka rzeczywistość….

 

Lotysza lubie, ale na razie dużo za wcześnie dla niego na allstar, Drummond zasługuje na AS

 

moja propozycja:

 

Zachód: Curry, Westbrook, Leonard, Durant, Davis

Wschód: Lowry, DeRozan, George, James, Drummond   - tutaj dylemat co do guardów (DeRozan, Butler, Beal tylko przez wyniki Wizz jako trzeci)

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beal ma dość przeciętny sezon, bardzo spuścił z tonu po kontuzji i jak na razie nie widzę go w takim gronie. To samo DeRozan, gość się w ogóle nie rozwija cegli za trzy na 22%... no second coming of Kobe to to raczej nie jest ;]

 

Mam nadzieję, że Janek podtrzyma obecną formę bo byłoby słabo gdyby go w ASG zabrakło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.