Skocz do zawartości

GDAŃSK / LUBLIN >> ZLOT !!! WAZNE !


Borys

Gdzie wolisz zeby odbyl sie ZLOT?  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie wolisz zeby odbyl sie ZLOT?



Rekomendowane odpowiedzi

Może kiedyś będzie ten Gdańsk? Za rok szykuje się jakaś konkurencyjna kandydatura?

No Fart pewnie lątwo nie zrezygnuje. ;)

 

Swoja droga proponuje najpierw zając się terminem, jak najszybciej go ustalić bo powli zaczna się okres rezerwowania wakacji już na powaznie przez masy ludzi, więc to ostatni dzwonek by jescez dało się wszystko poskładać tak by nie przeszkadzało to w uczestnictwie w zlocie.

JEśli chodzi o mnie to pownienem się w LBN pojawić, jeżeli tylko termin pozwoli, w weekend dam znać czy jestem 100% oprócz wypadków losowych ale na razie bez problemu mnie liczyć.

 

PS. Swoja drogą 3 zloty, 3 u adminów, ciekawe co będzie jak w rok się admin nie zmieni a będzie trzeba kolejny zlot zrobić :roll: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś będzie ten Gdańsk? Za rok szykuje się jakaś konkurencyjna kandydatura?

LOL, no może się doczekasz 8) ja musiałem być na 2óch zlotach żeby potem nie musieć bujać się PKP :) także wszystko przed Tobą Kily :) widzisz - jakbyś się zjawił to mógłbym Ci browar zamiast tego avatara postawić gdybyś jakimś cudem wygrał ;) mam nadzieję, że prawa bym nie złamał :twisted:

 

Co do terminów:

:arrow: początek lipca

:arrow: koniec lipca

 

Mi oczywiście obojętne. Piszcie który wam odpowiada, ew. dodajcie swój termin to się zweryfikuje na bieżąco.

 

PS. wreszcie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz - jakbyś się zjawił to mógłbym Ci browar zamiast tego avatara postawić gdybyś jakimś cudem wygrał ;) mam nadzieję, że prawa bym nie złamał :twisted:

Gdybym był, to w porządku, ja bym wypił. :D No ale jednak prawdopodobnie mnie nie będzie w tym roku. Ale przynajmniej fajnie widzieć, że oswajasz się z porażką w zakładzie. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.