Skocz do zawartości

Nuggets 15/16 czyli "Co ja pacze?"


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

w Denver maja niezly pakiet do obudowania na pg i C jak Gallo zostanie i cos jeszce dobiora z FA w tym i kolejnym offseason to za pare lat znow beda walczyc o przewage parkietu w PO

 

Za dużo "gdyby" póki co wg mnie. Ktoś musiałby się naprawdę mocno osłabić, żeby w najbliższym czasie z top5 wypadli GSW, HOU, LAC, SAS, OKC. A wiadomo, że "on the rise" są Pelikany i Jazz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lac za 2 lata = to co teraz - Pierce, Jamal i Josh + zwiększone salary . To nie tynk, to nie odpadnie

Do tego wyszkolą się finalnie Jazz, Timbs, możliwe, że Sacto

Mem się utrzymają chyba, że po 7 meczach wróżymy koniec miśków. Nie tą drogą

Odpadnie Sas wiekowo

Nuggs top 6 może tak, z dużym może. Top 4 :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego wyszkolą się finalnie Jazz, Timbs, możliwe, że Sacto

Nuggs top 6 może tak, z dużym może. Top 4 :]

 

Ja bardzo przepraszam, że się wtryniam do tej dyskusji :rugby: , ale nie za bardzo rozumiem czego brakuje POR, aby dołączyć do tego zaszczytnego grona w najbliższym czasie. Czy może już tam mamy uklepane mocną 5 pozycję? :moon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza PG to wszystkiego :P

 

LAC za dwa lata nei będa się już tak liczyć o ile w ogóle Blake tam będzie grał

Piersce na emeryturze tam samo Jamal, nie wiadomo jak sie będzie dogadywał CP3 z DA wieć ja ich nie widzie

 

co do SAS to Kawhi i Green nie robią top4 zwłaszcza jak nie wiadomo czy Pop zostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Leonard jest kotem i uwielbiam gościa ale sam wózka nie pociągnie a team będzie do totalnej przebudowy ab Popem czy bez.

Przecież SAS z Leonardem, Greenem i LMA to jest taki core, ze się mozna "zesrac" :rugby:. Dla mnie jeszcze przez najbliższe 5 lat będą w TOP 3 zachodu. Co innego HOU hihihi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za offtop, ale jeśli chodzi o SAS to czy przypadkiem Pop nie musiał zapewnić LMA, że zostanie jeszcze 4-5 lat w klubie aby nakłonić go do podpisania? A jak tak prorokujecie kto odpadnie z czołówki za 2 lata to ja uważam, ze Memphis. Z-Bo będzie strasznie stary, Tony Allen starzeje się też i nie wiadomo ile lat jeszcze pociągnie z taką defensywą, do tego Gasol po 30, a chyba pamiętamy jaki zjazd zaliczył Pau w Lakers gdy był w takim wieku(ale na to sie też inne sprawy złożyły, wiem). Conley też kto wie czy nie postanowi wylecieć na wschód gdzie miałby łatwiej powalczyć o chociażby finały konferencji i pewnie do ASG by się dostał kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę Panowie przesadzacie z tym "za dwa lata". Denver tak naprawdę nie jest jeszcze w połowie przebudowy, na razie pozbyliśmy się zbędnego kontraktu McGee i oddaliśmy marudę Lawsona, wprawdzie za darmo, ale ruch trzeba uznać mimo wszystko na plus. Dobrym manewrem było przedłużenie Gallo i Wilsona, którzy cały czas mają sporą wartość i mogą być składowymi jakiejś grubszej wymiany. Gallo potrzebuje jeszcze chyba czasu, aby dojść do równej formy, ale o Wilsona zabiega pół ligi, a druga połowa nie zabiega, bo akurat jest im zbędny.  Pomimo mojej wiadomej sympatii do tej dwójki, jestem w stanie przełknąć każdą wymianę, która pozwoli nam na skok jakościowy w dłuższej perspektywie, na tym polega przebudowa. Nie ma ciśnienia na jakieś nerwowe ruchy i desperackie przebijanie się w górę konferencji każdym możliwym kosztem. 

 

 

problem polega w tym założeniu przede wszystkim na tym, że Denver nie ma w tym momencie w rosterze absolutnie nic co mogłoby sportowo w perspektywie najbliższych sezonów ich wyróżniać na tle Zachodu. 

 

W perspektywie dwóch lat na pewno nie, ale już za 3-4 lata trzon Mudiay-Nurkic może okazać się strzałem w dziesiątkę. Mamy picki w drafcie, potrafimy wyławiać tych fajnych Eurasów, już teraz widać, że Jokic i Lauvergne mogą być naprawdę fajnymi kołkami z przebogatym skillsetem w ataku. Jest też Harris, ale z nim to nie wiadomo czy się w ogóle rozwinie, bo niby przychodził do ligi jako shooter, a a stał się jednym z lepszych obrońców z tym, że bez rzutu. Barton, Faried to też są perspektywiczni gracze, nawet jeśli nie w kontekście dalszej gry w Colorado to można ich fajnie opchnąć. Dlatego denerwuje mnie trochę patrzenie pod takim, jedno jedynkowym kątem BMF, jest masa przykładów, gdzie drużyny z dna w ciągu dwóch sezonów zmieniały się w naprawdę mocne drużyny nie robiąc przy tym większych zmian w składzie. Nie twierdzę też, że na pewno nam się uda, ale mamy całkiem sporo assetów, zwłaszcza w porównaniu z tym samym okresem przed rokiem. Pewnie jako kibic patrzę na sprawę zbyt optymistycznie, ale też staram się patrzeć obiektywnie.

 

 

-------------------------------------------------------------------

 

O meczu vs PTB słów kilka

 

Niech mi który jeszcze piśnie słówko o c***owym Faried'ie to będzie wojna! Oczywiście, że na tle takich ekip jak OKC czy GSW wygląda gorzej, ale to co ten chłopak momentami robi to po prostu czapki z głów. Wiem co mówię, bo jeszcze nie dawno żegnałem go bez żalu jeśli tylko natrafiłaby się taka okazja. Teraz to dzięki niemu mamy taki bilans jaki mamy, a oglądanie jego zaangażowania i realnego impactu to po prostu czysta przyjemność. Zapytajcie Karola PTB jeśli nie wierzycie ;] 

 

Mudiay po długim okresie stagnacji znowu zagrał wielkie spotkanie. W szczególności w drugiej połowie, mądrze rozgrywał, trafiał ważne rzuty no, ale przede wszystkim dwa kluczowe przezajebiste bloki na Lillardzie. Mam nadzieję, że to będzie jego breakout game i że zakład z Kulfoniastym nie jest jeszcze przegrany, choć będzie o to bardzo ciężko - top3 KAT, Okafor, #ŁotyszMVP na tą chwilę wydają się poza zasięgiem.

 

Jokic przypomina mi Zaca, Potrafi z każdej wydawałoby się beznadziejnej pozycji jakoś do tego kosza trafić, niektóre jego post moves wywołują już teraz centralny opad szczeny. Gostek w 12 minut potrafi zrobić staty bliskie DD, czekam z niecierpliwością na jego dalszy rozwój.

 

Honorowy akapit należy się JJ Hicksonowi. Nigdy już nie zwątpię w magię CY i bijąc się w pierś nie widzę w tym momencie możliwości aby swoich minut na parkiecie nie dostawał. Szacuneczek.

 

PS. Mam nadzieję, że forma Gallo wynika z przemęczenia po EB, bo nieciekawie to wygląda. Mimo wszystko plus, że Nuggs potrafili wygrać bez swojego (papierowego jak na razie) lidera. To cieszy

 

Następny mecz z Bucks, prawdopodobnie już z Wilsonem w rotacji. Nie widzę powodów aby nie powalczyć o zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(moim zdaniem szanse ma Mudiay, ale obawiam się, że nie będzie to nigdy top25 ligi), a jak nie to czy uda się wyrwać w drafcie takowego.Bo przez deal/trade kiepsko to widzę, a na zachodzie coś poważnego osiągnąć bez posiadania zawodnika z top20 ligi wydaje się mi nieprawdopodobne.

 

Obecna sytuacja chociażby Kings i Blazers pokazuje, że na ten moment na zachodzie nawet gracz z top20-25 (Lillard, Cousins i Rondo :D ) nie wystarcza na PO, nie mówiąc o poważnych sukcesach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda, że Faried zagrał świetny mecz. Poniższy obrazek to obrazuje.

 

Legenda:

 

- Usmiechniety Pan Chinczyk to Wysocy POR

- Pani Młoda to Keneth Faried, który miał być ogórkiem na tablicach dla naszych wysokich (stad usmiechy chinczyka)

- Uśmiech końcowy to Keneth Faried feat. Munday

 

6d05bd2542dac8b7327bfd9e5bb85dad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Adrian Wojnarowski ‏@WojYahooNBA  55 min.

55 minut temuZobacz tłumaczenie

Yahoo Sources: Denver Nuggets forward Wilson Chandler will undergo season-ending hip surgery. http://yhoo.it/1QjbD0z 

 

Co za k**** ironia, przynajmniej jest to prawe biodro, ale jakoś mnie to nie pociesza. Z Gallo tak samo ogłaszali przedłużenie rehabilitacji w momencie, kiedy wszyscy czekali już na jego powrót. Co za gamonie wstrętne.

 

Nasza obrona obwodowa będzie wyglądać fatalnie już do końca sezonu, nie ma raczej szans na więcej niż 11-12 seed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.