Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

"The NBA has informed its teams that the projected salary cap will rise to $94 million for the 16-17 season. With a $94 million cap, the tax level will be $113 million. The previous projection was at $92 million"

 

Czyli szalenstwo w offseason zostalo zwiekszone w sumie o ~60 baniek do wydania ;-)

 

Ale mnie w tym ciekawi inny aspekt, to juz kolejny sezon gdy przedsezonowe projekcje dochodow okazuja sie sporo zanizone, wiec z czego to wynika? Przeciez najwieksza czesc czyli kontrakty TV sa z grubsza zaklepane... to skad sie biora te niespodziewane dochody? ILP? Ceny biletow? Czy moze po prostu te projekcje sa celowo bardzo konserwatywne?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marv Albert komentujący boks. Wiadomo, że komentatorzy zajmują się różnymi sportami, ale akurat z boksem bym go nie powiązał.

To on dzisiaj komentowal gale Fonfary, tak ? 

 

Robil to wczesniej czy taki jednorazowy wybryk ? :D 

Edytowane przez Truth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Moderatorzy

 

Czy można prosić o wydzielenie postu Mirwira do osobnego tematu?

 

Aż żal patrzeć jak zaginie on za chwilę w setkach stron tego forum.

 

Nazwać to "Podsumowanie 15/16". Będzie o czym gadać po drafcie...

Done :) też uważam, że świetny post to był :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To on dzisiaj komentowal gale Fonfary, tak ? 

 

Robil to wczesniej czy taki jednorazowy wybryk ? :grin:

Dokładnie tak. Na wykopie widziałem tę walkę i się nieźle zdziwiłem jak usłyszałem Marva. Z tego co na wiki piszą, to też się tym zajmuje. "he has experience announcing other sports such as American football, ice hockey, horse racing, boxing, and tennis.".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie w tym ciekawi inny aspekt, to juz kolejny sezon gdy przedsezonowe projekcje dochodow okazuja sie sporo zanizone, wiec z czego to wynika? Przeciez najwieksza czesc czyli kontrakty TV sa z grubsza zaklepane... to skad sie biora te niespodziewane dochody? ILP? Ceny biletow? Czy moze po prostu te projekcje sa celowo bardzo konserwatywne?

Gdyby kogos to rowniez interesowalo to przypadkowo natrafilem na odpowiedz - http://heathoops.com/2016/06/nbas-2016-17-salary-cap-now-projected-to-hit-94-million/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

program dalej bedzie kontunowany czy zmieniaja formule ? w czwartek ma byc jeszcze Calipari i ma byc jakas niezla dyskusja ze Stephenem A

No białas odchodzi do stacji FOX. I nie wiem czy mi sie przewidziało, ale on za 4 lata tam ma dostać niby 20 kilka melonów dolarów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111111111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.