Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ogladam i co dalej?

 

No to rozumiem, dostrzegasz to w różnych innych (no, może poza Spurs, wobec których jesteś nieobiektywny).

 

Pooglądaj sobie np. Clippersów. Jak jest dużo ball i player movement, to ciężko o czystą, stacjonarną zasłonę, kiedy wiesz (będąc na przykłąd DeAndrzejem, że zaraz musisz ścinać do kosza. Efekt? Deandre staje prowizorycznie (właściwie dalej jest w ruchu), pomaga sobie łokciami, żeby oswobodzić Reddicka. 

Tutaj, jako, że nie jest to montaż pt. "O BORZE DEANDRZEJ JAKIE BRUTALNE SCREENY", tylko pokazana jest zagrywka, to niektóre są czyste, ale niektóre niekoniecznie. Gwizdka ani jednego. 

 

Obecnie najlepsze drużyny grają właśnie w ten sposób, w ciągłym ruchu, tym bardziej łatwo o "podejrzane" zasłony, dlatego znaleźć pojedyncze sytuacje i je wrzucić w filmik jest łatwo i z każdą drużyną można by było coś takiego zrobić.

 

Dlaczego trafiło na Warriors.

Zgadzam się, że Green i Bogut stawiają te ruchome zasłony czasami. Tak jak kiedyś Garnett, no, może jednak rzadziej. ;p Aczkolwiek oni (szczególnie Bogut) łapią za to faule. Innym, tym rzadziej to robiącym, uchodzi to na sucho.

Myślę również, że przy tym all-time potencjale strzeleckim, każdy dużo baczniej przygląda się tym akcjom, jako, że przynoszą one tyle punktów.

No i oczywiście główny powód. 73-9. Im lepiej się powodzi, tym więcej malkontentów, to raczej jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do DAJ to ostatnia zasłona, jak sie bardzo doczepic, lekko dyskusyjna. Ale bez przesady, dalej legalna. Reszta? jak byki, przeciez tez dwumetrowe chłopy na niego wpadają to chyba ma brawo zrobić krok w tył siłą odrzutu? a ze łokcie pracują to chyba normalne jest 

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobne odczucia

 

widzac postawe takiego charlote czy bostonu mozna zalowac,ze do po nie weszli wizards (czy nawet na upartego chicago)- jestem pewien ,ze stawili by o wiele wiekszy opor,chocby z racji swojego doswiadczenie z poprzednich po

 

na zachodzie taka sama sytuacja-memphis-utah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston to akurat dostał najbardziej niewygodnego z możliwych rywali. Jeśli ostatnie mecze by się tak nie ułożyły to spokojnie bym stawiał na drugą rundę po serii z Miami tym bardziej z Hornets.

 

Hawks w matchupach zabijają Celtics, bo wszechstronni Millsap + Horford są nie do utrzymania przy podkoszowej rotacji C's. Gdybyśmy dostali Miami, albo CHO to byłaby zupełnie inna rozmowa.

 

Dodajmy do tego kontuzję Bradleya i mamy przyczynę bidy w serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu się nie zgodzę.

 

Toronto vs Pacers - bardzo fajna seria nie to, że widowiskowa, ale na pewno będzie się tu jeszcze działo. Poza tym na collapse DDR zawsze fajnie popatrzeć.

 

Cavs vs Detroit - nawet jak Cavsi wejdą do 2nd round po 4 meczach to moim zdaniem (nie widziałem, jeszcze G2) warto zerknąć na tę serię. Szczególnie, że w pierwszym meczu musiało być trochę kontrowersji przy zajebistej grze KL, aby Cleveland to wygrało.

 

Thunder vs Mavs - god damn it nawet niech będzie 4:1, ale dla Dirka i Carlise w PO warto odpalić tę serię.

 

Także mamy 3 serie ze smaczkami

 

Do tego 3 średniaki, gdzie w każdym jest jakaś ciekawostka, jak GSW bez Currego vs Rockets bez cojones, Atl vs Bos dla pomysłów Stiwensa i CHO vs Heat - dla Wade, Winslowa i reszty bandy, która myśli o ECF. 

 

No i na koniec unwatchable Grizz vs Spurs i PTB vs LAC.

 

Jak dla mnie mocno średnio, ale jest na co popatrzeć w pierwszej rundzie. Poza tym wolę, żeby się rozkręciło wraz z kolejnymi etapami, niż jak w PO14, gdzie 1st round była gruba, a później miałko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co wy gadacie? Dopiero wszystkie drużyny skończyły po 2 mecze, a mówicie, że nudy? Teraz u siebie będą grały drużyny z niższego seed'u, co może trochę namieszać, a na faworytów w tym "zabiegu" typuję:

 

Pistons - Prawie wygrali G1 w Cleveland, poza tym po RS to dość niewygodny dla Cavs przeciwnik.. Naprawdę ciekawa seria! :smile:

 

Celtics - Mimo niepełnego składu Celci nie pozwolą sobie przysłowiowo "w kaszę dmuchać"! :smile: Nie wiem, czy wygrają tą serię ( choć na nich typowałem ), ale nie sądzę, by miało się tu skończyć na łatwym 4:0 dla Jastrzębi..

 

Hornets - Zbliżające się 2 mecze w Charlotte mimo słabej gry na Florydzie mogą odmienić sytuację w tej rywalizacji. Uważam, że Szerszenie "użądlą" choć 1 gierkę w tych 2 meczach.

 

Pacers - Mimo, że Dinozaury są tu faworytami to nie jest wcale powiedziane, że Indiana, po genialnym pierwszym meczu nie powtórzy tego jeszcze raz, czy dwa.. A co jeśli po zbliżających się 2 meczach rywalizacja będzie wyglądała 3:1 dla Indiany? :grin:

 

Według was pierwsza runda jest/będzie nudna? Nie wydaje mi się! :smile: Czekam z niecierpliwością na najbliższe 2 mecze, po nich będzie można tak naprawdę zacząć poważniej spekulować! :smile:

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.