Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wolę Clippers niż Okc dla Dallas.

 

To zmieniłeś zdanie, bo wczoraj w temacie o Mavs pisałeś, że jednak OKC. Według mnie jedno i drugie to dla Dallas żaden wybór bo są mocni i szanse Dallas to max 20%, ale skłaniam bardziej się ku OKC, ze względu na ich żenującą grę w 4 kwartach, ale może się zdarzyć że ze względu na przewagę we wszystkim innym (REBS!) nie będzie czego gonić po 3Q.

 

Do tego można również dzisiaj restować Dirka czy Matthewsa, może Bareę nie patrząc na Portland i brać 6 seed.

 

Najważniejsze, że minęli 7 i 8 seed które to jeszcze 2 tygodnie temu były najwyższym celem. Po 2-10 zrobić 7-1 to jest szacun. I to w diametralnie innym stylu gry. 90 OPP PPG. Czyli o 12 mniej niż średnia sezonu.

Edytowane przez Stratosfear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pierwsza czwórka mocno odbiega poziomem w tych PO, więc 1st round będzie ciężka na kogo nie trafimy.

Mavsi z OKC zostali zesweepowani z tego co pamiętam, no ale cmon, tylko nie clippersi. Może i przeciwnik łatwiejszy, ale przez 1/4 meczu trzeba będzie oglądać hackowanego Deandre --'   Carlise by nie odpuścił.

 

Btw. Mam nadzieję, że Det napsują trochę krwi Lebronowi. W RS wygrywają 2-1, ktoś oglądał te mecze? :>

Edytowane przez eMeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi o seedowanie. Jak były 2 ekipy był rzut monetą, a teraz?

Nie ma żadnego rzutu monetą. Jest losowanie jak w dużym lotku. Także w przypadku trzech drużyn wątpię, żeby było inaczej.

 

No właśnie nie będzie - każdy z równymi szansami.

 

W przypadku nieparzystej liczby piłeczek jest chyba rzut monetą o tę ostatnią. :smile:

Przy nieparzystej liczbie, ostatnia idzie do zespołu, który wygrał tiebreaker.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równe szanse na top3 - to wiem, ale chodzi o seedowanie jak nikt nie dostanie top3 (co jest prawdopodobne) - kto 8,, kto 9, kto 10 pick.

 

a fakt, źle zrozumiałem.

 

Nie ma żadnego rzutu monetą. Jest losowanie jak w dużym lotku. Także w przypadku trzech drużyn wątpię, żeby było inaczej.

 

Przy nieparzystej liczbie, ostatnia idzie do zespołu, który wygrał tiebreaker.

 

A jak nikt nie ma tiebreakera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co teraz doczytałem (to sprzed roku to było out of lottery) po prostu w razie czego będzie losowanie kto jest 8, kto 9, kto 10.

56 piłeczek rozdzielą po 18 (2 zostają), a potem losują - najpierw jeden z tych teamów otrzyma 8 seed i 19 piłeczek, kolejny 9 seed i 19 piłeczek, ostatni 10 seed i 18 piłeczek przed loterią.

 

Różnica między 8, a 10 pickiem może być dość  znaczna w drafcie, więc ważne losowanie się szykuje jeszcze przed loterią.

No czyli tak jak od początku pisałem. To czy losowanie jest między drużynami w loterii czy nie, nie ma znaczenia, bo procedura i ogólny sens jest ten sam - ustalić kto po kim wybiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie to podrzucić to wlepie tu. 

http://sportowefakty.wp.pl/koszykowka/593703/wlasciciel-stelmetu-bc-zdradza-kluby-nba-dzwonily-po-mateusza-ponitke

Śmieszne to troche bo latem żaden  z 30 klubów nie zdecydował się na Ponitke nawet w drugiej rundzie draftu. Moim zdaniem Mati może będzie liderem dobrej (bardzo dobrej) Europejskiej drużyny ale jego styl gry słabosię nadaje do NBA chłopak jest za słaby fizycznie na swoją pozycję i ma stosunkowo słaby ( albo mało regularny będąc dokładnym) rzut. Niech gra gdzie chce i się rozwija ale  tak czy siak w polskiej lidze na moje gra słabiej niż się spodziewałem. Nie jest takim game-changerem jak by tego wielu chciało. Ale co ja tam się znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.