Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

pobicie 72-10 byłem sobie w stanie wyobrazić choć podejrzewałem że będę raczej blisko 40-letnim fanem pilnującym czy syn nie spadnie z nocnika (a mam 24 lata i bez dzieci w planach). Dla mnie pobicie 100 pkt Chamberlaina to jest coś czego sobie wyobrazić nie mogę.

 

 A dla mnie jeszcze bardziej jego 55 zbiórek w meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzić czy dana drużyna ma z inną tie-breaker?
 

Ciekawi mnie jak to wygląda u Jazz, Houston, i Mavs.

 

Dallas 41-39

Utah 40-40

Houston 39-41

 

Houston łatwe dwa mecze do wygrania.

 

Dallas mecz ze Spurs (pewnie restującymi, więc zakładam win ) oraz bardzo ciekawy z Utah, bo jeśli ci wygrają, to mogą się zrównać rekordami i przy założeniu, że Jazz wygrają ostatni mecz z Lakersami, mogą wyprzedzić Dallas, bo w serii RS byłoby 2-1(?).

 

Jednak jeśli Mavs wygrają z Jazz, to przy wcześniejszych założeniach, Houston zrównuje się rekordami z Jazz, a seria RS to 2-2, kto wtedy wchodzi?

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba srednia punktowa bo wypad ze 100 pkt mogę zrozumieć czy te 55 zbiórek

55 zbiórek to jedynie jakby Whiteside grał 1 na 1 z gościem na wózku przez godzinę

100 punktów, almost 40 trafionych trójek. Shieet. Żeby pick1 w drafcie dostawać nie tylko za rozstawienie ale także za ilość wpuszczonych punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scenariusz 1

MEM DAL i UTA mają po 42-40 (zakładam dwa zwycięstwa Jazz, wygraną Dal z SAS i porażkę z UTA oraz dwie porażki MEM). Utah będzie mialo 2-1 z Dallas i 2-1 z Memphis. Z kolei Mavs mają 3-1 z Miśkami czyli kolejność UTA, DAL, MEM a HOU poza PO.

 

Scenariusz 2

Tak jak wyżej tylko Dallas przegrywa oba mecze a Houston oba wygrywa

Kolejność UTA, DAL, HOU a Dallas poza PO. W bezpośrednich pojedynkach pomiędzy HOU a DAL jest 2-2 ale Rockets mają lepszy bilans w swojej dywizji.

 

Scenariusz 3

Dallas przegrywa ze Spurs, a wygrywa z Jazz. Utah wygrywa z LAL. Houston wygrywa oba.

Kolejność MEM, DAL, HOU, UTA. Jazz przegrywają z Rockets stosunkiem z zespołami zachodu.

 

Więcej mi się nie chce tworzyć. Rockets żeby zagrać w PO muszą wygrać oba mecze i liczyć na to że Dallas przegra oba mecze lub Dallas pokona Jazz w Salt Lake City. 

Edytowane przez Tasma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz się zorientowałem, że GSW i ostatni mecz KB jest o tej samej porze? pojebało ich? rozumiem, że ustalając terminarz nie mogli przewidzieć co się wydarzy, ale zmiana godziny meczu w tym przepadku nie jest chyba czymś niewykonalnym?

 

nba szejm on ju

Edytowane przez kiwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz się zorientowałem, że GSW i ostatni mecz KB jest o tej samej porze? pojebało ich? rozumiem, że ustalając terminarz nie mogli przewidzieć co się wydarzy, ale zmiana godziny meczu w tym przepadku nie jest chyba czymś niewykonalnym?

 

nba szejm on ju

 

W NBA League Pass jest opcja wyświetlania kilku meczy na raz, ale wiadomo nigdy się nie skupisz tak samo.. To samo jeśli chodzi o streamy, można na 2 monitorach / 2 kompach polecieć, ale to nie to samo..

 

Wychodzi na to, że będę musiał obejrzeć powtórkę meczu GSW :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scenariusz 1

MEM DAL i UTA mają po 42-40 (zakładam dwa zwycięstwa Jazz, wygraną Dal z SAS i porażkę z UTA oraz dwie porażki MEM). Utah będzie mialo 2-1 z Dallas i 2-1 z Memphis. Z kolei Mavs mają 3-1 z Miśkami czyli kolejność UTA, DAL, MEM a HOU poza PO.

 

Scenariusz 2

Tak jak wyżej tylko Dallas przegrywa oba mecze a Houston oba wygrywa

Kolejność UTA, DAL, HOU a Dallas poza PO. W bezpośrednich pojedynkach pomiędzy HOU a DAL jest 2-2 ale Rockets mają lepszy bilans w swojej dywizji.

 

Scenariusz 3

Dallas przegrywa ze Spurs, a wygrywa z Jazz. Utah wygrywa z LAL. Houston wygrywa oba.

Kolejność MEM, DAL, HOU, UTA. Jazz przegrywają z Rockets stosunkiem z zespołami zachodu.

 

Więcej mi się nie chce tworzyć. Rockets żeby zagrać w PO muszą wygrać oba mecze i liczyć na to że Dallas przegra oba mecze lub Dallas pokona Jazz w Salt Lake City. 

 

Wiem, że cytowanie samego siebie to jak lizanie się samemu po jajkach, ale dla zachowania ciągłości jednak to zrobię,

Scenariusz 3 w rozwinięciu.

Po wygranej Dallas z Utah i Rockets z Sotą wiemy że:

jeśli Miśki przegrają z GSW a Dallas wygra z SAS to Dallas jest szóste a MEM siódme, jeśli któreś ze spotkań skończy się innym wynikiem będzie odwrotnie. 

Do wejścia do PO Jazz potrzebują wygranej w ostatnim meczu przy porażce Rockets. W każdym innym przypadku jadą na ryby a Rockets będą pierwszą ofiarą Dubs w tym PO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało:

 

- wygrana Mavs, bilans 1-1 lub 0-2 Grizz, przegrana Blazers - Mavs na 5 miejscu,

- wygrana Mavs, bilans 1-1 lub 0-2 Grizz, wygrana Blazers - Mavs na 6 miejscu,

- przegrana Mavs, bilans 0-2 Grizz - Mavs na 6 miejscu,

- przegrana Mavs, jedna wygrana Grizz - Mavs na 7 miejscu.

 

Sifi czyli 2-0 Grizz pozostawimy w kategoriach, no właśnie sifi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.